• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Biraz Yardim...:help:

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Biraz Yardim...:help:

ŞEY ARKADAŞLAR HEP BURAYA BİRŞEYLER SORMAYA GELİYORUM SANKİ SÖMÜRÜYORMUŞUM GİBİ GELİYOR BURAYI AMA NE YAPABİLİRİM Kİ SİZİN KADAR ANLASAM İNANIN BENDE YARDIM EDİCEM HERKESE AMA O KADAR BİLGİM YOK.SİZDEN İSTEDİĞİM BİRKAÇ CEVAP AMA BU CEVAPLARI BİR MALA ANLATIR GİBİ ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM.ÇÜNKÜ YANLIŞ BİRŞEY YAPMAKTAN KORKUYORUM.YAPINCA BOZUCAM ONUDA BİLİYORUM ONUN İÇİN SİZE SORMADAN ADIM ATMİYİM DEDİM.ONUN İÇİN SİZE GÜVENİYORUM VE SİZE SORAYIM DEDİM.ŞİMDİ SORULARIM ŞÖYLE;
    1-BIG BROTHER....HOTBIRD.....TP50-11938MHZ-27500KSPS-HOR3/4
    2-247SEX...HOTBIRD...TP58-12092MHZ-27500KSPS-HOR3/4
    3-MULTIVISIONLAR...HERKES UYDU YAYINLARINI BİLİYORDUR.
    BU İLK ÜÇ SORU İÇİN İSTEĞİM BU KANALLARI NASIL İZLERİM.
    4-BİRDE BUGÜN BİR YAZI OKUYORDUM YAZIYI AŞAĞIDAKİ LİNKTE VERDİM İNDİRİP OKUYABİLİRSİNİZ.ŞİMDİ BU YAZIDA DİYORDU Kİ İÇİNE YENİ VERSİYON YÜKLÜ CİHAZLAR İÇİN TEKRARDAN BOOT FALAN YÜKLENMESİ GEREKİYOR DİYE VE DAHA SONRA TEKRARDAN DİĞER İSTEDİĞİNİZ GÜNCELLEMELERİ YAPABİLİRSİNİZ.MESELA BEN YUKARIDA YAZDIĞIM KANALLARI DA İZLEMEK İSTİYORUM.MESELA MULTIVISIONLAR İÇİN BİR DOSYA ATMAM LAZIM AMA BUNU YAPARKEN CİHAZIN VERSİYONUNU SİLİP TEKRARDAN YÜKLEMEK LAZIM OLDUĞUNU BİLMİYORDUM.YAZIDA ÖĞRENDİM.YAZI BENCE GAYET KULLANIŞLI BU ARADA YAZI ALINTIDIR BEN SADECE BU KEY DOSYLARI YÜKLEMEK İSTESEM BU KANALLARI SEYRETMEK İÇİN NE YAPMAM LAZIM.BİRAZ KARIŞIK VE SİZE GARİP GELEBİLİR AMA BENİM SORUNLARIM BUNLAR.YARDIMINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.BİRDE SADECE KEYLERİ YÜKLEMENİN BİR YOLU YOK MU???
    http://rapidshare.de/files/8782021/UYDU.doc

BUARADA UNUTMADAN CİHAZIM YE2000CIS XPLUS...
    ...!!!Egitim, her zaman sahibini pesinden takip eden bir servettir!!!...
    >>>>>Emeği olmayan, emeğin degerini bilmez<<<<<

Selam cevaplara başlamadan &#246;nce ufak bir uyarı yapayım forumda l&#252;ften b&#252;y&#252;k harfle yazmayalım caps lock kapalı kalsın okay..
    1-O kanala hi&#231; bakmadım ama nova paketinde olması lazımdı yani irdeto2 emu ile a&#231;maz yasal kart ve kart paylaşımı ile olur ancak
    2- O kanal emu ile a&#231;ılmıyor yasal kartını alırsan kart girişinde cıs ta kullanırsın yada realitycam a&#231;ar o kanalı
    3-Multiler her g&#252;n sabah aes key değiştiri forumdan g&#252;ncel softcami indir at a&#231;ar yada key edit menusunden tps aes keye gir ..
    4-Multiler i&#231;in yazılıma ihtiyacın yok cıs zaten yeni &#231;ıkmış cihaz &#252;zerinde senin yazılım g&#252;nceldir softcam atarak elle girerek a&#231;ar sorun olmaz boot vs ile işin yok senin boot olayı eski seriler i&#231;indi bir ara...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hmmm...

B&#252;y&#252;k yazı olayı i&#231;in afedersiniz.Cevaplar i&#231;in teşekk&#252;r ederim mach1.Ama takıldığım bazı yerler var onlarda da beni aydınlatırsan &#231;ok sevinirim.
      1-Teknoka'nın forumda anlattığı gibi yapsam sanırım işimi hallederim di mi..Sanırım oda forumda şu b&#246;l&#252;mde yer alıyor >>>http://www.mach1digital.com/351/showthread.php?t=1122
      2-Birde salaklığıma geldi forumda cihazım i&#231;in softcamkey leri g&#246;remedim onunda linkini cevabına eklersen &#231;ok iyi olur.
      3-Birde softcamkey leri y&#252;klemek i&#231;in acaba cihazı kapatıp kanal + tuşuna basıp 0030 u g&#246;rd&#252;kten sonra mı yapıcam bu işi onu g&#246;remedim teknoka'nın anlattığı yerde...
      4-Sanırım bu kadar benim hanım başımda olunca ilgilenmek &#231;ok zor oluyor :nebileyim.İşte b&#246;yle bakalım ben hanım yattıktan sonra uğraşabilirsem uğraşırım yoksa yine suya yatar benim uydu hayallerim.:sagol:
      Yardımcı olduğunuz i&#231;in teşekk&#252;rler...

Yorum yap

Softcam key herg&#252;n burda oluyor
        http://www.mach1digital.com/351/show...hp?t=89&page=3
        Softcam atmak i&#231;in birşeye gerek yok boot yada &#246;nden basma vs cihazın a&#231;ık yada stand byeda iken pclink2.0 ı a&#231; cas keyi tıkla benim softcami se&#231; yolla o kadar teknokanın resimli a&#231;ıklamasında var softcam atma zaten o linkte verdiğin...
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Yaptim........hahahaaaaaa

EVET SONUNDA BAŞARDIM....Sonunda kendi cihazıma softcam keyleri atmayı başardım.....Arkadaşlar benim gibi birinede bu işi öğrettiniz ya walla tebrikler sizlere.Buraları DİKKATLİ OKUYAN VE BİLGİSİNİ YA DA BİLGİSİZLİĞİNİ paylaşan HERKES ama HERKES bu işi başarabilir.Ben daha yolun çok başındayım.İnşallah kendimi daha yüksek yerlerde görürüm.Yardımlarını esirgemeyen tüm forum kurucularına ve de üyelerine teşekkürü bir borç bilirim.Hepiniz sağolun.

Yorum yap

Hallettiğine sevindim &#231;ok kolaymış değilmi aslında....

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Evet Üstad...

Evet üstadım hakketen kolaymış yardımların için teşekkür ederim ama insan korkuyor bozarım diye ne de olsa elektronik bir cihaz.
              Üstadım birde forumlarda okudum bugün nedir bu tvcabo?ne işe yarıyor üç ya da dört tane onunla ilgili yazı okudum senin yazdığın o konuda da biraz bilgilendirirsen sevinirim.Birde ben belgesel manyağı bir adamım acaba uydudan seyredebileceğim belgeseller var mı?Mesela herkes animaux tan bahsediyor onu emu ile açmak mümkün mü?Bir de benim uyduyu aldığım yerde bir arkadaş vardı sağolsun oda çok ilgilendi benimle baya birşeyler anlattı onunla da msn de sık sık görüşürüyoruz ve msn inde şu an "türksat üzerinden free dada çok hızlı skystar ı olan denesin" yazıyor acaba bu nedir?Kendisine sorma fırsatım olmadı da...
              Tekrardan cevapların şimdiden teşekkür ederim...
              Saygılarımla,
              Acemi Uyducu Ercev

Yorum yap

ye 2000 cis süper plus cihazım yazılım atılmış durumda. eskiden ushuaia kanalındayken yeşil tuşa bastığımda kanallar açılıyordu artık *** oto güncelleme pasif durumda gözüküyor. kanalları acmam için ne yapmam gerekir. emular falan hepsi tamam yanlış nerde yardım ederseniz sevinirim.

Yorum yap

arkadasım tpsyı auto yapmıyor makınalar verılen tps bın dosyasını at usble seyredersın sadece bırgunluk verılıyor tps bın dosyası hergun atman lazım yanı 24 saat gıdıyor sabah 6tıda degışıyor tps bın dosyasını attıgında tps autoya basma saygılar ıyı seyırler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X