• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ye7500

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next ye7500

herkese selamlar daha önce bu cihazla izleyebildiğim gerek basket gerek futbol maçlarını yayınlayan kanallar kapı duvar açılmıyor yazılımın mı güncellenmesi gerekiyor çünkü elle heryerde verilen şifreleri girdim ve açılmadı
    yardımcı olmak isteyenlerin next 7500 deki gibi şifreyi vermeleri beni çok sevindirir
    misal 011800 0A xx xx xx xx xx xx xx xx gibi şimdiden teşekkürler herkese

Konu ilgili alana kaydırılmıştır.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=19960

buradaki güncel keyleri atıp izleyebilirsiniz.

Yorum yap

derdimi anlatmakta ne kadar zorlanıorum o dosyayı indirdim bilgisayarıma lakin açılmadı içinde ne yqzdığını bilmiyorum sadece bir txt mesajı okunabiliyor onda da şifreli yayın ilemenin kolay olmadığıyla ilgili birtakım özlüsözler var ben şifreleri de o formatta görebilsem hiç problem olmucak next7500 cı ya göre yani misal 011890 0A xx xx xx xx xx xx xx xx şeklinde baştakileri de vererek teşekkürler

Yorum yap

PM atmışsınız size burada cevap yazıyorum.
        konuyu taşıdğım başlıkta keyleri atacağınız program mevcut.
        bilgisayarınıza PROGRAMLAR menusunden WINZIP veya WİNRAR programlarını indirip bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz.
        Bilgisayarınız var mağdem konfigurasyonunuzu programlarla tamamlayın ve cihazınızı tam randımanlı kullanın hepimiz öyle yapıyoruz.

Yorum yap

hepimiz öyle yapıyoruz biraz fazlasıyla aşağılama olmadı mı yani teknik bilmiyorum nasıl yapacağımı da bilmiyorum elle girip izleyeceğim de iki kanal bu arada winzip de winrar da var programlarım arasında ama o akadar sanırım kbn uzantılı o dosya

Yorum yap

hepimiz ne yapıyormuşuzzzz?
            sana yardım ettik diye böyle mi davranacaksın?
            http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=145
            buradaki dosyaları kullan key atmda.. .kbn olduğunu biliyorsunda atacak programım yok niye demiyorsun..?
            kablon mu yok ne istiyorsun..?

Yorum yap

kbn uzantılı dosyayı açmak için programım yok kablom da yok o iş nasıl yapılır en ufak bir fikrim de yok önünde sonunda işe girişmek zorunda kalıcam ama mümkün olduğunca erteliyorum ve sadece iki kanal için cihazıma uygun şifre bekliyorum ayıp değil sanırım

Yorum yap

bu arada key maker linki hatalı

Yorum yap

machin verdiği keymakerı deneyin.
                  Yerli kanllara ait şifreleri burada aleni bulamazsınız...
                  kurallar gereği bu yasak.!

Yorum yap

arkadaşım receivere yükleyip içinden baksana...
                    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

sevgili kenan arkadaşın kablosu yok yüklemeden keyleri istiyor... o da burada yok... bende ilk başta senin gibi anladım ama nafile

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X