• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next2000 superplus Doktor un açıklaması...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sabri66 Nickli Üyeden Alıntı
    next sper plus adı gibi gayetgüzel cihaz hiçbirşey dört dörtlük deyilldir
    Arkadaşım bakın burada önemli bir konuyu tartışıyoruz.Konuyu sabote etmeye çalışmayın.Biz bir anlamda bu işe gönül verenler olarak birilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.Siz olayı başka mecralara çekmeye çalışıyorsunuz.Birlerde istiyoruzki bu cihazlar en iyisi olsun.Bende sizin gibi bir cihaz alırım ve onunla yetinmeye çalışrım ama iş o değil.Burada ben next markasının ta analogların ilk zamanından takipcisi ve kullanıcısı ve hatta müdavimiyim.Bunun için nexttin yetkililerinin bizim gibi gönüllü ama bilinçli deneyimcilere teşekkür edeceklerini zannediyorum.Tekrar ediyorum biz bu işe gönül vermişiz.Bu bizde bir hastalıktır.Ben hiç motorlu anten görmemişken altı ay boyunca uğraşarak kıt imkanlarla uğraşarak matkap motorunu kullanarak motorlu sistem kurdum kendi çapımca.Biz bu işe sıfırdan başladık.Ama bir şeyler öğrendiğim kanısındayım.

Bir anlamda bizler kamu hizmeti yapıyoruz burada bilgilerimizi paylaşmak suretiyle.

Lütfen konuya başka gözle bakmayalım.Herkesin iyisi herkese.Ama doğru birdir unutmayalım.

Kolay gelsin.

Yorum yap

tşk hocam bende 2000cx super plus aldım çok memnunum slmlarr

Yorum yap

ben iki tane next ye-2000 cx süper plus aldım ..plazmada denedim görüntü rgb den çok iyi şimdi sadece componetten izliyorum ama bu cihazı birde HDMI çıkşlı yaparlarsalar çok iyi olur yani 1080i,1080p görüntü aktarabilitseler ozaman high defination yayınları uydudan izleyebiliriz....

Yorum yap

Acaba bu cihazın cs yapabilen versiyonu çıkacak mı? Bu konuda bilgi verilmesini rica ederim.

Yorum yap

slk55amg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Acaba bu cihazın cs yapabilen versiyonu çıkacak mı? Bu konuda bilgi verilmesini rica ederim.
            hayir cs sadece 9000 ultra serisinde var...
            -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

bakalım bence arz talep meselesi
              MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

bende super plus aldım ve memnunum...22.06.2006 yazılımı yukledikten sonra
                rgb-cvbs secenegi çalışmıyor rgb yede alsanız goruntude bir değişiklik olmuyor..yazılım yuklemeden önce bu seçenek çalışıyordu...bu sorunu yaşayan varmı çözüm varmı rgb ye alamadığım için goruntude kırılmalar oluyor...şimdiden teşekkürler

Yorum yap

bence bu cihazlarda HD yayinlarida izlememiz icin ne gerekiyorsa yapilmali.

Yorum yap

selam, next 2000cx süper plus cihazıma en son yazılımı attığımda kingston paketi açılmıyor bu konuda bir yardım lütfen....

Yorum yap

next 2000 cx süper plus cihazıma en son (29,8,2006) yazılımını attığımda kingston paketi açılmıyor bu konuda yardım lütfen...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X