• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8500 Ci Yardim LÜtfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8500 Ci Yardim LÜtfen

ARKADAŞLAR BEN BU YAZILIM ATMA OLAYINA YENİ KATILDIM ANLAYACAĞINIZ TAM BİR ÇAYLAĞIM GEÇENLERDE ATTIĞIM YAZILIMDAN SONRA UYDUDAN GÜNCELLEME OLAYAI TAMAMEN KAYBOLDU BENİM SİZDEN RİCAM YAZILIM YÜKLEME KEY ATMA EMU GÜNCELLEME VE SOFTCAM OLAYLARINI TAM OLARAK ANLATMANIZ VE EN SON YAZILIM VE KEY DOSYALARINI RİCA EDİYORUM DİĞER YAZILIM ATAN ARKADAŞLARIMDA CRİPTO WORKS GİBİ DEĞİŞİK EMU DOSYALARI MEVCUT AMA BEN EMUYU AKTİF HALE GETİRSEM BİLE BU DOSYA GELMİYOR LÜTFEN ACİL YARDIM ŞİMDİDEN YARDIM EDEN BÜTÜN ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM:dedeeee:

Aşağıdaki başlıktan gerekli bilgilere ulaşabilirsin.
    Yazılım yüklemek için:
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=1175

Emuyu etkinleştirmek için lisans ayarları menüsünde Kırmızı + 2528 tuşlayın ve açılan EMU ksmını etkin yapıp kırmızı tuşa basarak kaydedin. Aynı menü içinde 9999 tuşlarsanız key düzenleme menüsü açılacaktır. Bu menüde Mavi tuşa basarak fabrika keylerini yükleyin.

Yorum yap

yeni çıkan keyleri yüklediğim zaman 9999 u tuşlamam gerekebilecekmi bu arada bütün yardımlaın için çok teşekkür ederim

Yorum yap

bu arada 9999 yapıyorum ama hiç bir şey olduğu yok emu aktifleştirme işi tamam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X