• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 CX SUPER PLUS YAZILIM

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2000 CX SUPER PLUS YAZILIM

Arkadaşlar foruma baktım ama 2 tene bu cihaza yazılım var acaba nasıl yüklenir neyle atılır nasıl aktif edilir yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkurler

1 tanesi usb den kayıt yapan yazılım diğeri kayıtsız hangisini istersen atabilirsin
    yükleme toolu
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=22012

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27589

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=14826
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Peki hocam yazılım yükledim kanal listesi atcakmıyız veya emuyu aktif etmek için bi şey varmı...?

Yorum yap

hazır kanal listesi atma kanalları tekrar tarat
        emu açma kapama için
        menü
        cihaz bilgisi
        kırmızı tuş
        şifre 1234
        cihaz bilgisinde yazı var ise emu kapalıdır yazı yok ise emu açıktır

Yorum yap

Hocam bilgilendirme için sağolun ama tpsler açılmadı...

Yazılım sonrası reset atılcak mı..?Evet dediğiniz uyguladım şu anda cihaz bilgisinde hiç bi şey yazmıor ama tps yok...

Yorum yap

tps kanallarını açmak için emuyu aktif ettikten sonra tps kanalı üzerinde yeşil tuşa basıp ordan tps oto bölümüne tıkla keyler güncelendi dediği zaman exıt ile çık kanallar açılır

Yorum yap

Çok sağolun hocam sorun çözüldü..Ben next'den anlamıyorum..İlgilenen herkese çok teşekkurler...

Yorum yap

günaydın hocam , ben yeni yazılmı attım ama uzak kumandada bulunan HELP TUŞU çalışmıyor.yazılımla alakalı olabilirmi.çünkü bütün tuşlar çalışıyor.sadece help tuşu çalışmıyor.yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yorum yap

O tuş son yazılımda kanal saklama görevi görüyor. Help 1234 yaptığınız zaman gizli kanallar açılır.

Yorum yap

bugün next 2000cıs süper plus aldım.şifreye nerden girildigini yazarsanız memnun olurum.
                    dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                    ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                    seninde destanını okuyalım ezberden,
                    haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                    elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                    fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

nevzatbaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      günaydın hocam , ben yeni yazılmı attım ama uzak kumandada bulunan HELP TUŞU çalışmıyor.yazılımla alakalı olabilirmi.çünkü bütün tuşlar çalışıyor.sadece help tuşu çalışmıyor.yardımlarınız için teşekkür ederim.
                      hocam dediğiniz gibi yaptım fakat alfabetik sıralama çıkmıyor.help tuşunun hiç bir foksiyonu yok. ne yapmam gerekiyor.şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

tps bilğileri için teşekkürler

Yorum yap

hocam dediğiniz gibi yaptım fakat alfabetik sıralama çıkmıyor.help tuşunun hiç bir foksiyonu yok. ne yapmam gerekiyor.şimdiden teşekkürler.
                          arkadaşım önce menüden kanal gizlenin üstüne gelicen.okey diycen.gizlenecek kanalları teektek seçicen,yanında işaret belirecek.sonra exıt tuşuyla menüden çıkcan.bilgiler hafızalanacak.sonra normal tv seyrederken okeye basıcan hiçbişeye dokunmadan helpe basıcan,şifre isteyecek 1234 basıcan kanallar gizlenecek.tekrar kanalları görmek için ok help 1234 yapman yeterli.do you anderstend.kolaygelsin.
                          --------Eller bene beg diyormuş nedim,
                          ben senin bene bir ola deyişini istirem.
                          ---------

Yorum yap

Liste fonksiyonları Ana Listenin içerisinde Ok bas Ana liste açılsın orada renki tuşları ve neler yaptığını görebilirsin. Mavi(Şifre türü), Yeşil(Alfabetik), Kırmızı(Tümü), Sarı vs.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X