• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ss2 yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ss2 yardım

selam arkadaslar ss2 yi birgisayarda surucuyu tanıtıyorum prog7,7 yi kuruyorum ve izliyorum fakat makınayı yeniden baslattıgım donuyor hih bir islem gene yapmıyor birgisayar f8 guvenli kip te baslayıyorum surucuyu siliyorum takrar baslattıgımda naormale dönuyor birgisayar sp2 kullanıyorum kullandahım durumden kaynaklana bilrimi

sp2 den kaynaklı bir sorun olduğu sanmam, bende de kurulu.
    İsterseniz dvb dream'i deneyin aynı problem onda da yaşanacak mı?

Yorum yap

selam sorunu aksam cozecegim herhalde ekran kartından kaynaklanıyor olması lazım cakısıyor indivayı tanıtacagım ekrankartı olarak baska ekran kartını tanıtmıstım arkada bu daha iyi calısıytor demısti

Yorum yap

fersim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        selam arkadaslar ss2 yi birgisayarda surucuyu tanıtıyorum prog7,7 yi kuruyorum ve izliyorum fakat makınayı yeniden baslattıgım donuyor hih bir islem gene yapmıyor birgisayar f8 guvenli kip te baslayıyorum surucuyu siliyorum takrar baslattıgımda naormale dönuyor birgisayar sp2 kullanıyorum kullandahım durumden kaynaklana bilrimi
        bana göre ağ kartınla skystar kartın çakışıyor olabilir.ss2 kartın farklı bi driverini deneyerek uygula.
        sevgiler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X