• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Irdeto-II Yazılımları İle İlgili Görüşler-3

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım

Arkdaşlar next 2000 CİS SuperPlus cihaz kullanmaktayım.Flash bellek vasıtasıyla irdeto yazılımını yükledim.Yazılımdan çok da memnundum,ustalar sağolsun.Ancak cihazı fişten çektikten sonra kazara yeni Tp mümkün'e Ok verdim.Tüm kanallarım silindi.Yeniden kanalları yüklemek istedim ancak Turksat 1C2A uydusunda sinyal kalitesi yüzde onlarda gözükmekte idi.Hotbird kanallarınıntamamını yükledim.Daysegi kontrol ettim,sağlam.Zaten binadaki ortak anten olduğu için diğer uyduların çalıştığını da öğrendim.Yazılım olduğunu düşünerek fabrika ayarlarına döndüm.hala turksatı bulmadığı gibi hotbird kanallarını türksat kanalı olarak göstermeye başladı.Altı yıllık eski ora marka uydumla şuan next'in aksine tüm kanalları izleyebilyorum.Yardım ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.
    Not:Tüm dayzek ve lnb ayarlarını elle tek tek değiştirdim herhangi bir sonuç alamadım

Yorum yap

• sedattascı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İlk Önce İrdeto menüdeyken kırmızı tuşla ekle diyoruz
      0626
      000000
      Key16(16)
      02
      47 8e a1 17 65 e5 54 48 kırmızı tuşa basıp kayı ediyoruz exit basıp çıkıyoruz.
      Tekrar yazdığımız keyin altındaki satıra gelip ok tuşuna basıp diğer keyi
      99 ce 10 88 c4 ce 57 7b yazıp kırmızı tuşa basıp exit tuşuyla çıkıyoruz kanalın üzerine gelince açıyor.

buraya kadar tamam ama cihazınızı arka anahtardan kaparsanız veya
      elektrikten çekerseniz tekrar taktığınızda ikinci satırın 00 00 00 00 00
      00 00 00 olduğunu göreceksiniz ve kanalların açılmadığını göreceksiniz
      bunu önlemek için bu girdiğiniz şifrelerin peşinden tekrar

İrdeto menüdeyken kırmızı tuşla ekle diyoruz
      0627
      000000
      Key16(16)
      02
      10 00 00 00 00 00 00 00 kırmızı tuşa basıp kayı ediyoruz exit basıp çıkıyoruz.
      Tekrar yazdığımız keyin altındaki satıra gelip ok tuşuna basıp diğer keyi
      10 00 00 00 00 00 00 00 yazıp kırmızı tuşa basıp exit tuşuyla çıkıyoruz.

buşekilde girdikten sonra ilk girdiğimiz şifredeki silinen satırın silinmesi
      önleniyor ve kanalın göstermemesi gibi durum yok kendim bu şekilde
      bir çözüm buldum ve sorunsuz olarak izliyorum.
      eline sağlık sedat usta ..işe yarıyor..

Yorum yap

• namdarbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkdaşlar next 2000 CİS SuperPlus cihaz kullanmaktayım.Flash bellek vasıtasıyla irdeto yazılımını yükledim.Yazılımdan çok da memnundum,ustalar sağolsun.Ancak cihazı fişten çektikten sonra kazara yeni Tp mümkün'e Ok verdim.Tüm kanallarım silindi.Yeniden kanalları yüklemek istedim ancak Turksat 1C2A uydusunda sinyal kalitesi yüzde onlarda gözükmekte idi.Hotbird kanallarınıntamamını yükledim.Daysegi kontrol ettim,sağlam.Zaten binadaki ortak anten olduğu için diğer uyduların çalıştığını da öğrendim.Yazılım olduğunu düşünerek fabrika ayarlarına döndüm.hala turksatı bulmadığı gibi hotbird kanallarını türksat kanalı olarak göstermeye başladı.Altı yıllık eski ora marka uydumla şuan next'in aksine tüm kanalları izleyebilyorum.Yardım ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.
        Not:Tüm dayzek ve lnb ayarlarını elle tek tek değiştirdim herhangi bir sonuç alamadım
        eski bir yazılımı yüklemeyi dene bu tür durumlarda işe yarıyor sonra yine yeni bir yazılım yükleyebilirsin...

Yorum yap

• 14.04.2008 yazılımını yuklemiştim yanlış hatırlamıyorsam ozaman softcam yuklmeyeyındeniliyordu .hala 2000 cıs super plus usb lıye softcam atmadanmı kullanacaz forumda herkez başka başka şeyler yazdıgı için kafam karıştı. sağolasınız

Yorum yap

• FeRRy Nickli Üyeden Alıntı
            14.04.2008 yazılımını yuklemiştim yanlış hatırlamıyorsam ozaman softcam yuklmeyeyındeniliyordu .hala 2000 cıs super plus usb lıye softcam atmadanmı kullanacaz forumda herkez başka başka şeyler yazdıgı için kafam karıştı. sağolasınız
            Atsanda atmasanda birşey farketmez. Autolar yine aynen devam ediyor. Sadece istersen Nilesat antenin varsa bunlar için atabilirsin.

Yorum yap

• viev paketi şu an açıkmı saygılar.yardım cı olacak varmı

Yorum yap

• [QUOTE=serdar_030;322576]viev paketi şu an açıkmı saygılar.yardım cı olacak varmı[/Q:toplu::toplu:

Yorum yap

• şuan açık değil arkadaşım
                  PROTEK ELEKTRONİK

Yorum yap

• Arkadaslar Simdi en son yazılım hangisi ben cihazıma yazılım atacak ama arastırıyorum hiç bişe anlamıyorum Cihazım Next Ye-2000 Cx Super Plus

Yorum yap

• mcintosh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaslar Simdi en son yazılım hangisi ben cihazıma yazılım atacak ama arastırıyorum hiç bişe anlamıyorum Cihazım Next Ye-2000 Cx Super Plus
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40542
                      Cihazına uygun en son yazılımın linki.

Yorum yap

• Tasarım öncelikle ilgilendigin için tşk ederim simdi bunu yükledikten sonra herhangi baska bi program yükleyecekmiyim kanal listesi için bide sifreli kanallar için?

Yorum yap

• mcintosh Nickli Üyeden Alıntı
                          Tasarım öncelikle ilgilendigin için tşk ederim simdi bunu yükledikten sonra herhangi baska bi program yükleyecekmiyim kanal listesi için bide sifreli kanallar için?
                          kardeş neyi yüklüyorsun sonra zaten o kanallar seyredilmiyorki hiç bir şey yüklemene gerek yok ne yüklemek istiyorsan açıkça yaz ben sana ne yülemen veya ne yüklememen gerektiğini yazayım şu anda zaten bahsettiğin seyredilebilecek kanallar seyredilmiyor yani xxx açıkçası
                          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• simdi ben son yazılımı yükledim mesala ınxtc tv cıkıyormu yada playboy tv xxx kanallarından hangilerini izleyebiliriz?

Yorum yap

• sayın ustam dıscavir kanalını nasıl seyredirim Türksat uydusundaki şifreli olan discavir canalını

Yorum yap

• yakp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                sayın ustam dıscavir kanalını nasıl seyredirim Türksat uydusundaki şifreli olan discavir canalını
                                D-Smart'a abone olursan izlersin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X