• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 CI-FTA 29.12.2006 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach1 hocam çok sağol müjdeli haber için teşekkürler
    saygılarımla
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

mach1 hocam çok sağolun

Yorum yap

teşekkürler..

mach1 hocama teşekkürler, yeni yazılımı bekliyoruz..

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Tps ile ilgili çalışma yapılıyor önümüzdeki günlerde bitince verilecek yazılımlar...
          sayın mach1 tps ile çalışma demekteki kastınız multivizyonlarmı? eger sadece absat paketiyse şu an verdiginiz aes keyle izliyebiliyoruz selam ve saygılar:mzk:
          Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sayın mach1 tps ile çalışma demekteki kastınız multivizyonlarmı? eger sadece absat paketiyse şu an verdiginiz aes keyle izliyebiliyoruz selam ve saygılar:mzk:
            tako2000 kardeş absat,lar değil TPS ler için çalımalar varmış yani multilerde
            açacak saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

tüm forum arkadaşlarına paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim açılmayan yayınların açılabilmesi dilegiyle:mzk:
              Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

kablo balantısı
                2-3
                3-2
                5-5
                kontrol et,olmasa bilg.bios reset et duzelir
                UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

eko67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  kablo balantısı
                  2-3
                  3-2
                  5-5
                  kontrol et,olmasa bilg.bios reset et duzelir
                  eko67 kardeş bunun yeri burası değil rss 232 kablodan bahsediyorsun
                  konuları ilgili yerlere yazarsak kişilerin kafaları karışmamış olur lütfen konu
                  başlıklarını inceliyelim saygılar sevgiler

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sevgili arkadaşım kimsenin kimseden bir şey sakladıgı yok verilen tüm bilgiler bütün arkadaşlar arasında bu ve bunun gibi diger forumlarda paylaşılıyor bütün yeniliklerden forumlara girerek haberdar oluyoruz benim şu anda kullandıgım yazılım 07-09-2006 yazılımı ve kendim hazırladıgım cw keyi kullanıyorum hiç bir sorun yok bu verdigim yazılımı ve cw key dosyasını kullan sorun olmayacagını umuyorum sonucu foruma yazarsın birincisi cw key dosyası ikincisi yazılım
                    http://dosyam.net/?id=fgft3z
                    http://dosyam.net/?id=oq7wed

selam ve saygılar:mzk:
                    hocam teşekkürler verdiginiz dosyaları indirdim ama iş yerindeyim en kısa zamanda deneyecegim hocam size birşey sorabilirmiyim?sizin cihazınız fabrikaya gitmişti netice noldu cihaz yenilendimi?herşey için teşekkürler iyi akşamlar..
                    :sagol: :help: :sagol:

Yorum yap

sayın mach1 hocam ben 29-12-2006 yazılımı yükledim sonra eski yazılıma geri döndüm 7-9-2006 yazılımı??
                      sebebleri daha önce yazmıştım ama yine yazayım umarım yeni çıkacak yazılımda atlamazsınız???

1-7-9-2006 yazılımında kanal seyrederken fav listesine bastığımızda küçük tv ekranının altında kanal bilgileri görünmekte idi 29-12-2006 bu kanal bilgileri boş yani kutucuk bomboş....

2-cw key sorunu yeni yazılımdada devam ediyor cihaz yeni cw key atmamıza karşın hafızadakileri göstermeye devam ediyor..

3.biss bölümünde ise ne gibi bir çalışma yapacağınızı merak ediyorum softcam olarak attığımız dosyalardak biss ler çalışmıyor zaten,yeni kyf dosyaları veriyorsunuz onlardada ident numaraları 09 kadar var yani 9 kanal seyretme imkanı oluyor daha fazlası için nasıl bir giriş yapılabilir veya softcam le atılan biss şifreleri ne zaman çalışır hale gelecek..

4-Buda bir istek çoğu softcam cw keylerde veriliyor biz bu cw keyleri başka bir dosya olmadan diğer şifreler gibi nagra,via,irdeto,vs direk okuyupta atabilsek çok iyi olurdu..
                      ayrıca son bir istek hocam lütfen ana listede herhan gibi bir düzenleme örneğin yer değiştirme yaptığımızda hangi kanalın yeri değiştiriyorsak o kanallın favori listesindeki yeri değişiyor lütfen bunları bağımsız hale getirin ve ana listedeki bir değişiklik favori listesini ,favori listesindeki bir değişiklik ana listeyi etkilemesin lütfen ...

çalışmalarınızda başarılar , emeklerinize teşekkürlerimi sunarım saygılar...

serkanadp

Yorum yap

bende serkan hocamin listesine 2 sey ekleyeyim,
                        1-teletext sorunu, asili kaliyor teletext
                        2-ses cok az, arttirirsak boguk gelmeye basliyor
                        saygilar

serkanadp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sayın mach1 hocam ben 29-12-2006 yazılımı yükledim sonra eski yazılıma geri döndüm 7-9-2006 yazılımı??
                        sebebleri daha önce yazmıştım ama yine yazayım umarım yeni çıkacak yazılımda atlamazsınız???

1-7-9-2006 yazılımında kanal seyrederken fav listesine bastığımızda küçük tv ekranının altında kanal bilgileri görünmekte idi 29-12-2006 bu kanal bilgileri boş yani kutucuk bomboş....

2-cw key sorunu yeni yazılımdada devam ediyor cihaz yeni cw key atmamıza karşın hafızadakileri göstermeye devam ediyor..

3.biss bölümünde ise ne gibi bir çalışma yapacağınızı merak ediyorum softcam olarak attığımız dosyalardak biss ler çalışmıyor zaten,yeni kyf dosyaları veriyorsunuz onlardada ident numaraları 09 kadar var yani 9 kanal seyretme imkanı oluyor daha fazlası için nasıl bir giriş yapılabilir veya softcam le atılan biss şifreleri ne zaman çalışır hale gelecek..

4-Buda bir istek çoğu softcam cw keylerde veriliyor biz bu cw keyleri başka bir dosya olmadan diğer şifreler gibi nagra,via,irdeto,vs direk okuyupta atabilsek çok iyi olurdu..
                        ayrıca son bir istek hocam lütfen ana listede herhan gibi bir düzenleme örneğin yer değiştirme yaptığımızda hangi kanalın yeri değiştiriyorsak o kanallın favori listesindeki yeri değişiyor lütfen bunları bağımsız hale getirin ve ana listedeki bir değişiklik favori listesini ,favori listesindeki bir değişiklik ana listeyi etkilemesin lütfen ...

çalışmalarınızda başarılar , emeklerinize teşekkürlerimi sunarım saygılar...

serkanadp

Yorum yap

yeni yazılımı uydudan alabilme tarihimiz belli olacakmı mach1 hocam ?? yoksa bilgisayardan atalımmı ..teşekkurler iyi açalışmalar

Yorum yap

diseqc 1 = türksat
                            diseqc 2 = sirius
                            diseqc 3 = eutel w2
                            diseqc 4 = hortbird
                            girişler bunlar makinadada aynı ayar diseqc bozuk olabilir diye diseqc değiştirdim ama cihazı kapattığımda birkaç uydunun sinyali gidiyor aç kapa yaptığımda bazen geliyor iki gündür türksat +sirius var diğerlerinde sinyal yok
                            bir kaç gündür 4 uydudan sadece türksat uydusunu izleyebiliyorum diğer üç uyduda sinyal yok
                            ara sıra geldiği oluyor diğer uyduların hepsine veya birine sinyal geliyor bu sorunu nasıl çözebilirz yardımmmssss
                            NEXT 9000 CI :alalal:+ VESTEL 840 CI :no:
                            150 cm Türksat
                            90 cm Thor

Yorum yap

elite Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              diseqc 1 = türksat
                              diseqc 2 = sirius
                              diseqc 3 = eutel w2
                              diseqc 4 = hortbird
                              girişler bunlar makinadada aynı ayar diseqc bozuk olabilir diye diseqc değiştirdim ama cihazı kapattığımda birkaç uydunun sinyali gidiyor aç kapa yaptığımda bazen geliyor iki gündür türksat +sirius var diğerlerinde sinyal yok
                              bir kaç gündür 4 uydudan sadece türksat uydusunu izleyebiliyorum diğer üç uyduda sinyal yok
                              ara sıra geldiği oluyor diğer uyduların hepsine veya birine sinyal geliyor bu sorunu nasıl çözebilirz yardımmmssss
                              arasıra sinyal geliyorsa kablo uçlarını kontrol edin ve cihazı arkadaşınızda bir deneyin bakalım aynı sorun mevcut mu ;
                              saygılar

Yorum yap

hordbird uydusu yıllardır takılıydı türksatla beraber çalışıyordu diğer uyduları da ekleyince böyle şeyler ortaya çıkıyor.
                                recevier uzun süre kapalı kaldı dün açtığımda hepsi gösteriyordu
                                şu an eutel +sirius+ turksat var sadece hordbird yok
                                NEXT 9000 CI :alalal:+ VESTEL 840 CI :no:
                                150 cm Türksat
                                90 cm Thor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X