• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next super plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next super plus

next 2000 super pluslarda share max veya wsp kullanılamıyor mu share max programı açılmıyor wsp sorunsuz bağlanıyor fakat açılmıyor bi yardımcı olan olursa sevinirim teşewkkürler:help:

teach Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    next 2000 super pluslarda share max veya wsp kullanılamıyor mu share max programı açılmıyor wsp sorunsuz bağlanıyor fakat açılmıyor bi yardımcı olan olursa sevinirim teşewkkürler:help:
    bende ikiside çalışıyor kanalın üstüne geldiğinde yeşil tuş ile hısch edite gir kanalın identini seç kaydet çık açar....
    NOT: bağlı olduğun serverin çalışıyorsa.....

Yorum yap

onları yaptım server yeşil yanıyor ayrıca share max programı pc de açılmıyor

Yorum yap

onları yaptın ise cihazı ac kapat bazen bende de oluyor takılma

Yorum yap

yine açılmıyor arkadaşım eğer vaktini almıyorsam bi de share max benim pc de açılmıyor bu siteden indirmiştim loaderdan başlattım yine olmadı sistem hatası veriyor

Yorum yap

yine açılmıyor arkadaşım eğer vaktini almıyorsam bi de share max benim pc de açılmıyor bu siteden indirmiştim loaderdan başlattım yine olmadı sistem hatası veriyor
            ne gibi bir sistem hatası aldınki bendeki 5.5 olanı şakır şakır çalışıyo...

Yorum yap

arkadaşım bende siteden indirdim saat gibi çalışıyor sorun yok.şu an animal planete bakıyorum.
              next ye 2000 cx süper plus usbsiz
              dreambox 500s

Yorum yap

bileşenin konumu bulunamıyor uyarısı alıyorum

Yorum yap

bileşenin konumu bulunamıyor uyarısı alıyorum
                  edit.....

Yorum yap

ok ekliyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...