• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YE-Next 9000CI/FTA 07 Mart 2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yazilim İÇİn TeŞekkÜr Ederİm.kanal Settİngİ Ve Softkey İÇİn Yenİ Yazilim Gelcekmİ Şİmdİden Çok TeŞekkÜr Ederİm...

Yorum yap

Elininize sağlık...
      atla:

Yorum yap

cemaldogrucan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar ben bu 9000 cı yazılımı yükledim sistem bilgisinde 9000 ultra ve 26.10.07 yazıyo bi yanlışlık mı var yoksa doğrumu bir de ağ bağlantıları diye bir menü çıkdı.

saygılarımla...
        doğru yazılımı yuklediğine emınmısın arkadaşım ?

Yorum yap

Çok tşk hocam ellerinize sağlık

Yorum yap

Emeği geçenlere teşekkürler.Ellerinize sağlık.

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

usta sagolasın eline sağlık

Yorum yap

usta şu yazılımları uyduya versenizde artık elde makineyle dolaşmayıp uydudan güncellemeli die aldığımız cihazın bi işe yaradığını görsek..yine de emeğinize saygı göstermeyi kendime borç bilirim..saolun..ammaaa dediğimi de lütfen siz saygıdeğer ustalar dikakte alın..çünkü bilze rher yeni çıkan cihazın peşinde koşabilecek varyetede insanlar değiliz..lütfen bizim sesimize de kulak verin...saygılarımla

Yorum yap

Yazilimda 4 Mb. Yaziyor Bunu 9000 Ci Lara YÜkleyebİlİrmİyİz Usta
                    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

slm 9000 serısınde son yazılımda ag baglantısı yenı bolum var .acaba kart paylasımı icınmi yenı ozelık mı ılave oldu

Yorum yap

cemaldogrucan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar ben bu 9000 cı yazılımı yükledim sistem bilgisinde 9000 ultra ve 26.10.07 yazıyo bi yanlışlık mı var yoksa doğrumu bir de ağ bağlantıları diye bir menü çıkdı.

saygılarımla...
                        evet doğru fakat kırmızı tuşa basınca doğrusu yazıyor

Yorum yap

naum99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          slm 9000 serısınde son yazılımda ag baglantısı yenı bolum var .acaba kart paylasımı icınmi yenı ozelık mı ılave oldu
                          dongle diye aparat satılıyo bir forumda okudum onu takınca kart paylaşımı yapıyor diye hatta yazılımda var orda ama ben attım cıhaz açılmadı belki aparatı takınca çalışır aparat olmadan çalışmıyo heralde.

Yorum yap

teşekkürler hocam.....

Yorum yap

sağolun hocalarım elleriniz dert görmesin emekleriniz daim olsun

Yorum yap

ewet aparatla kart paylaşımı varmıs..aparatı alır kullanırız bızde..
                                ReKo

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X