• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next süper plus elle *** nasıl girilir

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next süper plus elle *** nasıl girilir

arkadaslar bu cihazı dun aldım fakat elle keylere nasıl girecegım yardımcı olabılırmısınız

zekerıya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu cihazı dun aldım fakat elle keylere nasıl girecegım yardımcı olabılırmısınız
    Öncelikle;
    Menü
    Girişler Bölümünde Kırmızı tuşa basın ve şifre ekranına 1234 yazın,
    CAS bölümü aktif olur. Bu bölümde Emu=Açık
    Emu Auto Update=Açık
    Diğerleri olduğu gibi kalsın ve altta SAVE yazan yere tıklayın ve kaydetsin. Daha sonra altta EmuKey bölümü aktif olur. Bu bölümden istediğiniz kéyleri girebilirsiniz.

Yorum yap

yerlı yabancı kanallarıa direk *** yazarsak o kanal acılırmı cok yabancıyım bu konulara hos gorun demek istedigim emuya girdigimde aradıgım kanalın ismi olmadıgı için direk nasıl elle girecegım o kanalın acılması için yardımcı olursanız tesekur ederım

Yorum yap

sayın tasarım hocam günlük verilen sofcomları alıyorum önce kdb 64 k yazanı sonra soffcom 5 k olanını flaşbellekle atıyorum. 13 derecede 11034 V 27500 W9 ve tele Melody çözüyor diyor ama çözmüyor.bunun için degil genelde takip ediyorum geçmişte verilen sofcomlarıda atıyordum o an çözmesi gerekeni çödüremedim.cıhazın emu *** açık emu auto açık açaba bir yerde hatamı yapıyorum.yardımcı olurmusunuz sayın hocam.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X