• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 19.8.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merhabalar,

Yeni yazilimda saat le ilgili bir nokta gozume takildi. Gece yarisi 00:xx yazacagina 24:xx yaziyor.

Sevgilerimle,

DM

Yorum yap

• ikiside aynı şey zaten...

Yorum yap

• yazılım yükleme sorunu

benim cihazımda 16.11.2007 tarihli yazlım var bu son yazılımı usb üzerinden yükleyebilir miyim? bilgisayara bağlantı için herhangi bir kablom filan yok cihaza boot üzerinden kabloyla atmak gerekirse servise getirmek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim ben kanalbilgilerimi usb ye atamıyorum cihazımdaki yazılımda yok yeni yazılımı bu yüzden ve zamanlama için istiyorum ama sorun olur diye yükleyemiyorum

Yorum yap

• yazılım versiyonun bayaa eski o yazılımda usb den güncelleme özelliği varmıydı bilmiyorum..
          bi dene ama yazılım dosyasını usb içine at cihazına tak OK tuşuna bas yüklerse yükler(dosyayı tanırsa) yüklemezse kablo ile atman gerekecek..
          kanal bilgilerini yedeklesende bişey değişmez yazılım altyapıları o tarihten beri çok değiştiği için udb dosyasını zaten kabul etmeyecektir yeniden kanallarını taratmak zorundasın..
          bi sorun yaşarsan yazarsın yine kolay gelsin..

Yorum yap

• ok ok[

Yorum yap

• art auto yok in kerkuk

Yorum yap

• Art Auto dün çöktü arkadaşlar.

Yorum yap

• Next Super Plus Nrec-Qnfm Usbsiz yazımına nerden ulaşabilirim forumda aradım bulamadım

Yorum yap

• nrec cihazının en güncel yazılımı budur..

http://www.mach1digital.com/mach1for...59&postcount=1

Yorum yap

• Hotbird:
                      C Cinema Fr-Privatespic-TVN Turbo-Playboy
                      Sirius:
                      PG-PB
                      Bu yazılım ile yukarıdakiler hariç Hotbird-Sirius-Astra uydularında açabildiğiniz XXX kanal var mı?
                      Cahil kalmayalım

Yorum yap

• technx59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Hotbird:
                        Sirius:
                        PG-PB
                        Bu yazılım ile yukarıdakiler hariç Hotbird-Sirius-Astra uydularında açabildiğiniz XXX kanal var mı?
                        Cahil kalmayalım
                        meleseff

Yorum yap

• technx59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Hotbird:
                          Sirius:
                          PG-PB
                          Cahil kalmayalım
                          (Thor uydusunda previte spıce -music max )astra 19- 12070 frekansında premiere kanalları var

RADYOLOJİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          meleseff
                          var arkadaşım

Yorum yap

• Merhaba,
                            Next 2000 CIS Super Plus var bende. Yazılımı USB bellekten yükledim. İlk defa yapıyorum
                            Şu an görüntü kırmızıya boyanmış durumda ve atlama yapıp duruyor. Yani izlenebilecek durumda değil. Güncel bin dosyasını softcam dosyasını kanal listelerini tekrar tekrar yükledim ama olmadı. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Yorum yap

• bu programı attıktan sonra kanal eklemede tp listesi sadece 17 tane çıkıyor ama aslında daha fazla bu durumu düzeltelim
                              next machina 3d

Yorum yap

• m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                bu programı attıktan sonra kanal eklemede tp listesi sadece 17 tane çıkıyor ama aslında daha fazla bu durumu düzeltelim
                                TP Listesinde sinyal olmayan TP'leri silerseniz durum düzelir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X