• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Tüm Seri 07-12-2007 Editli Yazılım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sampo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emu aktifken ınxtc açılmıyor. emu yu pasif ediyorum o şekilde açıyor. neden acaba?
    Aynı sorunu var.
    Bildiğim bütün yöntemleri denedim.EMU aktifken açılmıyor.Ustalar dan öneri bekliyoruz.

Yorum yap

Eline salık usta Uzman next 8000 x cam unutmadınız için sonunakadar devam.
      :yazyaz::yazyaz:

Yorum yap

15/12/2007 8000XCAM
        07/12/2007 Tarihli
        Verilen yazılımı attım ama yazılan hiçbir kanalı acmıyor,

Yorum yap

ınxt 17 itibariyle şifreye gecti arkadaşlalar sizlede şifrelimi yazıyor yeni pırogram atılı saygılar

Yorum yap

hocam ınxt yeni editli yazılım olduğu halde önce açıyordu 17 30 itibariyle şifreye geçti şifremi değiştirdi saygılar

Yorum yap

evet keyleri çöktü

Yorum yap

uzman

:tr::tr::tr:sayın uzman hocam ve diyer hocalarım ben next 8000 xcam alalı 2 sene oldu gördümkü sizler hep nex cihazlarının arkasında durdunuz biz kulanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz çalışıp duruyorsunuz sizlere aydınlık ve iyi günler dilerim sizler bizlerin umut kaynağısınız yine cihaz alsam next tercih ederim hep sizler oldukca gözüm arkada kalmayacak inanıyoruki next cihazı alanlarında gözü arkada kalmasın saygılar

Yorum yap

dolgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  :tr::tr::tr:sayın uzman hocam ve diyer hocalarım ben next 8000 xcam alalı 2 sene oldu gördümkü sizler hep nex cihazlarının arkasında durdunuz biz kulanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz çalışıp duruyorsunuz sizlere aydınlık ve iyi günler dilerim sizler bizlerin umut kaynağısınız yine cihaz alsam next tercih ederim hep sizler oldukca gözüm arkada kalmayacak inanıyoruki next cihazı alanlarında gözü arkada kalmasın saygılar
                  Marka olmak kolay deyildir hem satıp hemde kullanıyoruz memnunuz.
                  sizin kullandığınız next 8000XCAM en sorunlu olan model diger modellerde hiç sorun yok fakat destek olunca maduriyet olmuyor.

Yorum yap

senelerdir 8000xcam kullanıyorum şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım.cok güzel calışan bir cihaz

Yorum yap

sen bir gerçek dostsun

Yorum yap

rasim 28 kadeşim benim mesajın altına kendi mesaşını yazıp birde nex8000xcam cihazların sorunlu demen olmadı evet saygıdeğer üsdatlar olmasa onların emekleride var yine diyorum ben nex8000xcam menmunum hiç bir sorunla karşılaşmadım ayrıca ben satıcı değil kulananım ve diyorumki nexsi yaratanlar elbete hocalarımızdır onlara saygılarımı sunuyorum hayırlı bayramlar diliyorum

Yorum yap

rasim 28

rasim 28 kadeşim benim mesajın altına kendi mesaşını yazıp birde nex8000xcam cihazların sorunlu demen olmadı evet saygıdeğer üsdatlar olmasa onların emekleride var yine diyorum ben nex8000xcam menmunum hiç bir sorunla karşılaşmadım ayrıca ben satıcı değil kulananım ve diyorumki nexsi yaratanlar elbete hocalarımızdır onlara saygılarımı sunuyorum hayırlı bayramlar diliyorum

Yorum yap

Çok teşekkürler ellerine saglık- Tüm forumda çalışan Arkadaşlarında Yeni Yıllarını kutlar
                            Allahu taaladan saglık ve mutluluklar dilerim.

Yorum yap

ellerine sağlık

Yorum yap

Ellerine sağlık çok teşekürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X