• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next8000 X-cam Kartsiz çaliştiracak Prg.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next8000 X-cam Kartsiz çaliştiracak Prg.

ARKADAŞLAR NEXT8000X-CAM'İN X-CAM MODÜLÜ KART TAKILI GİBİ ÇALIŞTIRILABİLİNİRMİ?
    BÖYLELİKLE ŞİFRELİ KANALLARIN İZLENMESİ MÜMKÜN OLURMU

dediğin ancak emu yazıllımla olur kart takmadan. Başka türlü olmaz
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

croscarmallose Nickli Üyeden Alıntı
      sen ne dediğinin farkındamısın emu yazılımları varya kartsız şifre çözüyor
      birde büyük harfle yazı yazmak bağırmak anlamına geliyor ki
      forumlarda yasaktır arkadaşım sana kartsız seyirler

Yorum yap

@eses5 arkadaş daha yeni ilk mesajı hata yapmış olabilir sanırım bir dahakine dikkatli olur
        saygılar...

Yorum yap

Şuan verilen tüm yazılımlar zaten bunun için. Kullanıcılar kart takmadan şifreli yayınları izleyebilsinler diye. Zaten bunun için bu yazılımların adıda emu yazılımı

Yorum yap

eses5 arkadaşım büyük harfle yazı yazmanın bağırmak anlamına geldiğini sayende öğrendim. İnsanlar ile iletişim kurmanın aşağılamadan yapılması önemini hatırlatmamın senin açından önemi nedir bilemiyorum. Ukalalığın anlamı olduğu kanısında değilim.
            Bilmiyorsanız öğrenmiş oldunuz...
            Kurallar her yerde aynıdır...Uygulanmayacaksa konmaz. Uymayacaksanız zorlandırılmaz...Basit bir iki işlemden sonra paylaşımdan faydalanamazsınız...
            Bilmem anlatabildim mi?

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
              Bilmiyorsanız öğrenmiş oldunuz...
              Kurallar her yerde aynıdır...Uygulanmayacaksa konmaz. Uymayacaksanız zorlandırılmaz...Basit bir iki işlemden sonra paylaşımdan faydalanamazsınız...
              Bilmem anlatabildim mi?
              var olan kurallara uyulmayacağı anlamını yazdıklarımdan nasıl çıkardınız ki! Unutmayınızki konuşma ve yazışma adabı çok önemlidir... Ben sizlere bir soru sordum ama konu nerelere geldi................................ amaç bu değil ki

Yorum yap

emu yazılımları ile izlenilen kanalları kastetmemiştim.x-cam modülü ile ilgili programlar varmı yada bu modül kartsız ne şekilde kullanılabilr vs.

Yorum yap

bu foruma daha yeni üye oldum
                  bir şeyler karıstırırken bu sayfadaki konusmaları hayretle okudum
                  bir soru ve/veya dusunceyle ilgili mesaj atmıs birine bu kadar acımasızca elestri yapılabılmesi gercekten uzucu
                  ben bile bu mesajı atarken bana nasıl acımasızca elestriler gelecek ondan korktum
                  aslında bu yazımı buyuk harflerle yazmak isterdim ama bazı arkadaslar alınabilir,tehdit edebilirler...
                  konu nasılmıs nerelere kaymıs
                  bir soru sorulmus sadece ama 50 tane alakasız sey yazılmıs
                  buna ben de dahilim.
                  bu sorulan soruya cevabınız olmadıgı ıcın mı konuyu farklı mecralara cektınız
                  sanırım bızım turk halkı olarak genel yapımız bu
                  ana konuyu konusmak yerine hep etrafında dolanıp duruyoruz
                  bu yuzden hala siz bizden değilsiniz , siz bizden siniz mantıgı guduluyor...
                  sanırım kimsenin kımseye dusunce boyutunda ( sanal bir ortam olsa dahi ) tahammulu kalmamıs...

Yorum yap

emu yazılımları ile izlenilen kanalları kastetmemiştim.x-cam modülü ile ilgili programlar varmı yada bu modül kartsız ne şekilde kullanılabilr vs.
                    Forumu biraz tarama zahmetine girerseniz bunları sormaz bu durumlarada düşmezsiniz...
                    Aradığınıza BURADAN ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum.!

Yorum yap

@zehirli_sarmaşık

arkadaşım neden tedirgin cevap veya eleştiri yapalım.
                      haklısın aslında bazı konularda konu açılıyor derken bu konu hakkındaki eleştiriler başlayınca yazılmaya konu amacından dışarıya taşıyor.
                      elimizden geldiğince konuları amaca uygun yanıtlamaya çalışıyoruz bazen tadsız durumlarla karşılaşabiliyoruz tabi neyse arkadaşım şimdi bir bakıma bizde bu kuralı bozmuş oluyoruz
                      konuyu yanlış yerde tartışıyoruz bak biz bile hata yapıyoruz
                      saygılar ve sevgiler

Yorum yap

Neyse arkadaşlar konuyu fazla uzatmaya gerek yok. Kaldığı yerden devam edebilir.

Yorum yap

zehirli_sarmasik Nickli Üyeden Alıntı
                          bu foruma daha yeni üye oldum
                          bir şeyler karıstırırken bu sayfadaki konusmaları hayretle okudum
                          bir soru ve/veya dusunceyle ilgili mesaj atmıs birine bu kadar acımasızca elestri yapılabılmesi gercekten uzucu
                          ben bile bu mesajı atarken bana nasıl acımasızca elestriler gelecek ondan korktum
                          aslında bu yazımı buyuk harflerle yazmak isterdim ama bazı arkadaslar alınabilir,tehdit edebilirler...
                          konu nasılmıs nerelere kaymıs
                          bir soru sorulmus sadece ama 50 tane alakasız sey yazılmıs
                          buna ben de dahilim.
                          bu sorulan soruya cevabınız olmadıgı ıcın mı konuyu farklı mecralara cektınız
                          sanırım bızım turk halkı olarak genel yapımız bu
                          ana konuyu konusmak yerine hep etrafında dolanıp duruyoruz
                          bu yuzden hala siz bizden değilsiniz , siz bizden siniz mantıgı guduluyor...
                          sanırım kimsenin kımseye dusunce boyutunda ( sanal bir ortam olsa dahi ) tahammulu kalmamıs...
                          Sizde foruma hoşgeldiniz

Yorum yap

hepinize tekrar merhaba...
                            pride dısında konuya farklı acıdan bakmasını bılen ve bana da hosgeldın deme nezaketını gösteren moderator arkadaslara ve özellıkle de, yazısı ile bir ölçüde bana destek cıkan ( yenı bır uyeye yapılması gerektıgı kadar ) danger35 e tesekkurlerımı sunuyorum...
                            prıde için forumun anlamı su olsa gerek : bu oyunda butun oyuncaklar benım ,istedıgım ile oynarım , istemedıgımle oynamam...
                            bu bakıs acısıyla bakılırsa burası bır forum olmazdı zaten değil mi...
                            izmiri solumus biri olarak ( inciraltını herkesın görmesını isterım) destek veren arkadaslara tekrar tesekkur ediyorum...
                            herseye ragmen evet ...hosbuldum...

Yorum yap

Bakınız arkadaşlar burası bir bilgi paylaşım forumu (Biz adını böyle telaffuz ediyoruz) Burada herkes istediğini, istediği gibi eleştirebilir fakat nezaket, görgü ve forum kuralları çerçevesinde yukarıdaki mesajları polemiğin uzamaması ve birbirinizi kırmamanız açısından sildim. Sizler polemiği devam ederseniz konuyu kapatmak durumunda kalırız buda hiç hoş olmaz. Konuyu açan arkadaş istediği bilgiye ulaşamaz. Bu polemiği daha fazla sürdürmemeniz dileğiyle.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X