• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ye 2000 plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ye 2000 plus

selam
    2000 plus cihaza uzun zamandir yazilim yuklenmemisti bende boot dosyası attım sanırım yanlıs boot dosyasını atmısım Bu dosyayı 5512_Boot_0030.zip attım cihaz simdi ekranda 8888 yada bazen bisey yazmadan acılıyor bunu nasıl duzeltebilirim

hhd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam
    2000 plus cihaza uzun zamandir yazilim yuklenmemisti bende boot dosyası attım sanırım yanlıs boot dosyasını atmısım Bu dosyayı 5512_Boot_0030.zip attım cihaz simdi ekranda 8888 yada bazen bisey yazmadan acılıyor bunu nasıl duzeltebilirim
    ınf veya fmb mi cihaz biliyormusun
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

inf cihaz

Yorum yap

inf cihaz
        5518_BootMake_0030.rar up tan atmayı dene 0030 dan olmuyorsa lodur calıştır cihazın fişini tak yollamaya ugraş belki kurtulur olmassa flaş deyişecek
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

tesekurler arkadasım ch + basılı acınca 0030 olarak acılmıyor yine 8888 yazıyor fişi takıp gonderme yapabilrmiyim 0030 acılmadan

Yorum yap

tesekurler arkadasım ch + basılı acınca 0030 olarak acılmıyor yine 8888 yazıyor fişi takıp gonderme yapabilrmiyim 0030 acılmadan
            evet olur ama ampulden deyil up tan gönder
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

up a basınca conectig diyo sonra error veriyor

Yorum yap

[quote=hhd;241686]up a basınca conectig diyo sonra error veriyor[/quo flaş yüklemeyi dene depoda var
                AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

arkadasım cok tesekur ederim ilgine bunu ampuldenmı gondercem up tan yazılım secmem için secenek gelmiyor

Yorum yap

arkadasım cok tesekur ederim ilgine bunu ampuldenmı gondercem up tan yazılım secmem için secenek gelmiyor
                    birde yıldırımdan dene flaş yazılımını göndermeye ugraş cihazın fişini cek yazılımı işaretleyince fişini tak belki olur ben yapmıştım ampuden almaz yazılımı artık
                    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

yıldırım ve uptan ugrasıyom ama baglantı kuramadıgı ıcın cihazla yazılım secme yeri gelmiyor

Yorum yap

http://www.depo.gen.tr/
                        yıldırım ve uptan ugrasıyom ama baglantı kuramadıgı ıcın cihazla yazılım secme yeri gelmiyor
                        buraya bak
                        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

flash dosyaları bin uzantılı onları editor gormuyor nasıl yukleyebilirm jtag olmadan yuklenirmi

Yorum yap

kardeşim cihazın inf ise flaş arıza yapmaz ch artı tusuna basınca onunde 0030 yazıyorsa boot dos yasını at once sonra gene ch artı tusuna basılı tut 0030 yazınca gene guncel yazılımını at cihazı kullanmaya başla kolay gelsin...!

Yorum yap

ch + tusuna basılı atakınca 0030 gelmiyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X