• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kumanda ve ön panel değişimi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kumanda ve ön panel değişimi

Parçalar gelmiş daha önce yeni cihazlarda değiştirmek isteyen tüm arkadaşlar iletişime geçsin

Firma Adı : YÜKSEL ELEKTROTEKNİK SAN. VE TİC. LTD. STİ.
    NEXT ELEKTRONİK SAN. TİC. A.Ş.
    Adres : Battalgazi Mh. Basra Cd No:16~22 34935
    Sultanbeyli - İstanbul, TÜRKİYE
    Telefon : +90 (216) 592 98 00 - 444 3 666
    Fax : +90 (216) 592 99 71
    E-posta : [email protected]
    Web : www.next.com.tr
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Üstat Teşekkürler bu olayı bekleyen bir çok arkadaşımız vardı. Hayırlısı olsun bakalım. Bende istedim deneyip sonucu burda paylaşmak isterim.Ayrıca ELEKTRONİĞE elim yatkın olduğu için bu işi kendim çok rahat yapabilirim,eğer NEXT firmasıda uygun görürse onlar için bir sakınca olmazsa bunun nasıl yapıldığını anlatan RESİMLERDE forumumuza koyabilirim...
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Eski ön panel PCB ve Kumanda değişimleri yetkili servisler kanalı ile yapılmaktadır.
      Size en yakın Yetkili Servise buradan ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yap

SAYIN DİGİUM Hocam bana bir dosya yollayacaktınız ne oldu.Bir zahmet hocam.Bende yukardaki numaraya tel açtım servisle irtibata geçilmesini istediler.Bende şimdi servisi aradım servisdeki adamlar bu işlerde beyhaberler dünyadan hiç haberleri bile yoktur adam bana dediki ön panel arızalımı hey Allahım hey.Bende dedimki yok arızalı değil keyfim öyle istedi ondan değişiyorum.

Yorum yap

Gaziantep iki serviside aradım haberleri yok konuya da hakim değiller. nasıl yapacağız.
          next machina 3d

Yorum yap

Merhaba
            Her servise mail ile bilgi verildi ama ne yazık ki servisler mail bilgilerine bakmamış olanlar çıkıyor. Servis bilgilerini yazarsanız ayrıca telefon ile de bilgilendirme yaparak hızlı bir şekilde sorunu çözeriz. Forumların tümü takip edilemediğinden http://destek.next.com.tr/ adresinden bilgileri yazarsanız işlem çok daha hızlı gerçekleşir.

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Üstat Teşekkürler bu olayı bekleyen bir çok arkadaşımız vardı. Hayırlısı olsun bakalım. Bende istedim deneyip sonucu burda paylaşmak isterim.Ayrıca ELEKTRONİĞE elim yatkın olduğu için bu işi kendim çok rahat yapabilirim,eğer NEXT firmasıda uygun görürse onlar için bir sakınca olmazsa bunun nasıl yapıldığını anlatan RESİMLERDE forumumuza koyabilirim...
              Merhaba
              İşlemlerin yetkili servisler tarafından yapıldığında yaşanabilecek sorunlarda servis sorumlu olacaktır. Malzemeler bu yüzden müşterilerimize yollanmayarak yetkili servislerde işlemler yaptırılacaktır. Değişim işlemleri için yetkili servislerimize herhangi bir ücret almayacaklardır. Forumların tümü takip edilemediğinden http://destek.next.com.tr/ adresinden bilgileri yazarsanız işlem çok daha hızlı gerçekleşir.

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Eski ön panel PCB ve Kumanda değişimleri yetkili servisler kanalı ile yapılmaktadır.
                bu hizmet için nextmachina3d kullanıcısı olarak saygı duyarım ancak kayseri gibi birşehirde next.in birçok satış noktası olmasına rağmen çıktığı günden bu güne kadar hiç birinde satıldığını görmedim tesadüf yer altı çarşısındaki as elektronikte 1 adet olarak test cihazı olarak getirilmişti ve aldım her kullanıcı
                gibi bende ön panelin değişimi ve yeni kumandası için bir görsel resim yayınlanırsa daha iyi olacağını düşünüyorum.bu değişim ücretlimi olacak bilgi vermenizi rica ederim.saygılar

Yorum yap

zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bu hizmet için nextmachina3d kullanıcısı olarak saygı duyarım ancak kayseri gibi birşehirde next.in birçok satış noktası olmasına rağmen çıktığı günden bu güne kadar hiç birinde satıldığını görmedim tesadüf yer altı çarşısındaki as elektronikte 1 adet olarak test cihazı olarak getirilmişti ve aldım her kullanıcı
                  gibi bende ön panelin değişimi ve yeni kumandası için bir görsel resim yayınlanırsa daha iyi olacağını düşünüyorum.bu değişim ücretlimi olacak bilgi vermenizi rica ederim.saygılar
                  Kumanda ve ön panel değiştirecek arkadaşlar bulundukları yerlerdeki servisler aracılığı ile değiştirme işlemini gerçekleştireceklerdir.Herhangi bir ücret dahilinde olmayacaktır garanti kapsamında gerçekleşecektir.Ben tel:açtım aynen böyle söylendi bana.Ama gel görki bayilerin bu işden bey haberler artık sizde derdinizi bayiye nasıl anlatırsınız orasıda size kalmış bir iş.

Yorum yap

canel5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Merhaba
                    İşlemlerin yetkili servisler tarafından yapıldığında yaşanabilecek sorunlarda servis sorumlu olacaktır. Malzemeler bu yüzden müşterilerimize yollanmayarak yetkili servislerde işlemler yaptırılacaktır. Değişim işlemleri için yetkili servislerimize herhangi bir ücret almayacaklardır. Forumların tümü takip edilemediğinden http://destek.next.com.tr/ adresinden bilgileri yazarsanız işlem çok daha hızlı gerçekleşir.
                    Sn:canel5 ilgi ve alakanız için çok TEŞEKKÜR ediyorum...Siz nasıl uygun görürseniz öyle olsun ama inşaallah YETKİLİ SERVİSLER bu işi HIZLA hallederler.İşlerinizde başarılar dilerim SAYGILARIMLA..
                    MACHİNA - 3-D
                    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Sizede TEŞEKKÜRLER sn:digium tekrar hayırlısı olması dileği ile...
                      MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Servise form doldurtularak kayıt yaptırmak gerekiyor sonra Next firması ön panel ve kumandaları gönderip değişim yapılıyor.

Yorum yap

Yeni kumandanın fotosu olsada görsek.)

Yorum yap

Alan arkadaşlar varsa Ön Panel ve KUmanda Resimlerini paylaşırlarsa memnun oluruz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X