• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X-Plus Share Yazılımlarındaki Buglar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach ve doktor hocam hayal bile edemiyeceğimiz birşeyi makinelerimizde mümkün kıldınız..comdan share yapmak..ethernet girişli bir makine olmadan bunun gerçekleşmesi bile çok büyük emek işi.burda konuşan eleştiri yapanların iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum.bir next kullanıcısı olarak doktor hocam mach hocam her zaman yanımızda oldular.bize de bir bayram ve yeni yıl hediyesi verdiler.büyük emeğin sonucunda ortaya çıkan bu yazılıma yapılan bu ukala eleştirler ister istemez insanları yıldırıyor.zaten bu iyi niyetli olmayan kişilerin de amaçları bu.mach ve doktor hocamı çok iyi tanıyorum.nerden derseniz formlardan.yıllardır yardıma koştular ellerinden geldiğince diğer kullanıcıların,bizlerin.nelerini gördük biz.tüm bunlara rağmen ben hocalarımın bizleri yalnız bırakmayacaklarına ve imkansız gibi görünen daha nice süprizler yapacaklarına eminim.İyi bayramlar ve mutlu yıllar.herşey gönlünüzce olsun mach ve doktor hocam..saygılar.

Yorum yap

siberboy; insanları eleştirirken lütfen tüm yazdıklarını oku!!!!!!
      ve ondan sonra ne demek istediklerini anla ondan sonra eleştir!!!!
      yargılama işileri için içişleri bakanlığında gerkli kişiler var.lütfen ağzında çıkanı kulağın duysun.(yazdılklarına dikkat et)

Yorum yap

doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        cihazda daha fazla buglar var giderilmiyor 2000xcıplus

demişin....bence senin kafandaki buglar daha fazla..asıl senin gibilerin düzeltilmesi lazım...yada sen bug ın kötü birşey olduğunu sanıyorsun...

son olarak ortada bu kadar konu varken ve en yetkili kişi artık share yazılımı verilmeyecek işte bunlar yüzünden diye bağırırken böyle başlıklar açmanın gereksizliği ve sizin gibilerin hata avlamak yerine artısı varsa kullnmaları kendilerini ilgilendirmiyorsada eski yazılımı kulllnmaları en doğrusu..bugüne kadar bu tür başlıklara muhatap olundu...ve hep ZARAR VERDİNİZ...
        1- bug kötü bir şey odugunu sanıyorsun demişsiniz ama son yazılımdaki bugda kart takılınca cihaz açılıp kapanıyor kendiliginden.

yukarıda yazdıgında son yazılımda mevcut buglar var.

2- Eski yazılım demişsiniz eski yazılımlardada bug var pause özelliginde görüntü zoomlandıgında görüntü 1 dakikadan fazla tutuldugu zaman o anki görüntü radyo arka fonuna karışıyor.
        buglar bildirilivor ama düzeltilmiyor haaa eski yazılımlarda bugsuz olanıda var tabi.

3- Benim BUg felan aradıgım yok ama @mach1 üstat bazı sitelerde yazıyor yazılımlarla ilgili eksikler var sa bildirim diye bende bir satıcı ve kurucu olarak
        müşterilerden gelen şikayet doğrutularında sizlerle paylaşıyoruz .

4- yazılımın artısı yokmu var tabiki piyasadaki diger cihazlardan farkını next her zaman gösteriyor ama bizler next i iyiye degil daha iyiyr götürme taraftarıyız

saygılarımla
        Mach1 Team™

Yorum yap

başka recevıer kullanan arkadaşlara benim makinaya share geldi diyorum inanmıyorlar öyle birşey olması imkansız diyorlar bende onlara next imkansızları başarmak için var diyorum.bizim insanlarımızın daha çoğu bu share olayının daha önemini anlamadılar zannediyorum. evde adsl olmamasından dolayı daha kullanma fırsatı bulamadım geçen cuma adsl ye yazıldım.mach1 hocamıza gerekli mailleri atacağım gönderirse pas gönderecek göndermessede canı sağolsun benim makinamda bu share olması bile yeter olar bukadar basit
          mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

abartıyorsun siberboy emeğe herzaman taktir etik unutmaki bilgisayarı olmayan binlerce next uydu sahibi var eleştiri olacak çünkü hep ileri daha mükemeli sağlamak için . cihazda eksikleri yazmaya kaksam sayfa dolar . sorun hafıza sorunu değil 1mgb cihazlarda daha fazla sistemler secenekler olabiliyor . yazılımımların devamı için ..yüksel elektironiye ve mach1-doktora binleçe teşekür

Yorum yap

iyiye değil eniyiye sahip olmakiçin

kime niçiçin zarar verecek yazılanlar ben üretici firmayı eleştirdim %20 sine yazılım verilmiş geri kalanı madur modemi bilgisayarı olmayan ne hagi yazılımı kulanacak

Yorum yap

sabri66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                kime niçiçin zarar verecek yazılanlar ben üretici firmayı eleştirdim %20 sine yazılım verilmiş geri kalanı madur modemi bilgisayarı olmayan ne hagi yazılımı kulanacak

1 mb hafızayla daha fazlası olabilir diyosun. Buyur yazılımı sen yap kardeşim. Hizmet verenleri itham altında bırakamazsın yapmıyorlar etmiyorlar diye. bilgisayarı modemi olmayan kişi yazılımı telepati ile mi atacak cihaza, shareyi cep telefonuylamı yapacak yoksa telsiz sinyalleriylemi? Lütfen biraz mantıklı olalım. ayrıca cihazlarımızın eskidiğini belli bir süreden sonra artık günün ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli olmadığını kabul edelim. Kim bilir cebinizdeki cep telefonunu ne zaman aldınız? eskisinin nesi vardı fotoğraf çekmiyodu bluetooth yoktu falan filan. Lütfen yapmayın ayıp artık.

saygılar

Yorum yap

hala herkezin evinde bilgisayar oldugunumu idaa ediyorsun.

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    amma bug varmış ha yaw arkadaşlar nerden buluyorsunuz bunları
                    hocam cihazımda yazılımdan sonra şu sorun başladı 2000xcısplus
                    cihazı kumandadan kapattıgım zaman cihazın önünündeki kanal numarası yazılar kayboluyor kapanıp tekrar açılıp stanbaya geçiyor önceden yoktu bu arızayazılımdan sonra başladı mach1 ustam ilgilenir inşallah ellerin dert görmesin üstat

Yorum yap

1 mb serisi için acaba radyo kaldırıldığında comdan share yazılımı verilebilirmi.

Zaten çok fazla müzik kanalı olduğunu düşünüyorum.

Paylaşım ile radyo karşılaştırıldığında paylaşımın daha ağır bastığını düşünüyorum.

Tabiki bu söylediklerim sığdırılabilirse.

Sığmıyorsa sağlık olsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X