• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Fta-Cı Tps 1.2.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dt böyle bir özellik çıkardı diye piyasadaki bütün cihazları toplayıp dt nin verdiği özelliğe göremi ayarlıyacaklar cihazları ki ,
    bu konuda daha önce mach usta teleteks üzerinden böyle bir çalışma olduğunu ve ilerde sorun teşkil etmez ise yazılımlarda verilebileceğini belirtmişti ;

saygılar.
    9000 için söylemedim onu superpluslar için yazmıştım..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      biliyorum ustam örnek vermek için böyle bir çalışmanın olduğunu söylemiştim ;

saygılar.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Diğer altyazı desteği veren (örn travel ch, d+ espana paketi vs) gibi kanallarda bu destek var zaten, teleteks tuşu bu işleme yarıyor. Bu anlamda digitürk un farklı bir sistem mi kullnadığını düşünmeliyiz ya da open tv gibi bir yazılımı mı ihtiyaç var?

Yorum yap

2 tip teletext ve altyazı sistemi var digiturkün kullandığı aynı sistemde değil...
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

teşekkürler eline sağlık mach1 hoca başarılarınızın devamını dilerim.

Yorum yap

Buyazılım Ye-9000 x-cam ultra ile çalışırmı?
              Teşekkürler

Yorum yap

devlab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Teşekkürler
                9000 x-cam ultra için yazılımı kendi bölümünden bakacaksın forumda ayrı bölümde
                var araştırmak sonuca ulaşmaktır saygılar sevgiler
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

devlab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Teşekkürler
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=25481

Depo

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

sayın hocam başka bir formda tps auto yazılımları verilecek diyor 1 2 gün içinde bu yazılımı yükleyelimmi bekleyelimmi saygılar

Yorum yap

hocam bu yazılımlar özellikle tabiki kullandığımız cihazlar olan 9000 cı lar için ne zaman düzenli ve de sorunsuz olarak uydudan güncellemeli olarak izleyebileceğiz...çünkü benim bu cihazı almamın en büyük özelliği buydu ...sanırım benim gibi herkes bu konuya el atmanızı sabırsızılıkla bekliyo uydudan kumanda yardımıyla son çıkan yazılımı koltuğa uzanarak atmayı...saygılarımla...Allaha emanet olun

Yorum yap

schalke04 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hocam bu yazılımlar özellikle tabiki kullandığımız cihazlar olan 9000 cı lar için ne zaman düzenli ve de sorunsuz olarak uydudan güncellemeli olarak izleyebileceğiz...çünkü benim bu cihazı almamın en büyük özelliği buydu ...sanırım benim gibi herkes bu konuya el atmanızı sabırsızılıkla bekliyo uydudan kumanda yardımıyla son çıkan yazılımı koltuğa uzanarak atmayı...saygılarımla...Allaha emanet olun
                        uydudan ana yazılımlar güncellemeye açılır bu çıkan yazılımların çoğu test yazılımları olduğu için uydudan güncellemeye açılmaz sanıyorum ;

sevgiler.

Yorum yap

verilen yazımı yükledim günlük softcamı attım şimdi seyrediyorum teşekkürler auto verilirse onuda yükleriz saygılar

Yorum yap

schalke04 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Sizlerde bu kadar istek, mach1 ve doktor'da da bu kadar azim varken ana yazılım biraz zor gelir gibime geliyor. Çünkü her isteğe göre yazılım yapılıyor neredeyse

Yorum yap

tasarım kardeş tabiki herkezin isteğine göre bir yazılım olayı olmaz ,olamazda bu konuda haklısın ama en azından düzgün ve sorunsuz çalışan sağlıklı bir yazılım olabilir,9000 serisi çıkalı 1 yıl geçti ve henüz bu seride emu tam anlamıyla oturmuş değil ve forumda çeşitli zamanlarda yazılmış sorunlarda var ( bissler- kanalların birbirinden bağımsız sıralanması-ses sorunu vs sorunlar)bunlar bizlere göre belki ufak tefek sorunlar ama işin mutfağında öyle olmadığına eminim,bizlerin yani amatör kullanıcılar olarak ustalaradan isteğimiz 9000 serisinde emu alt yapısı tam anlamıyla oturmuş sorunlardan arıtılmış bir yazılım sadece, daha sonra gelecek yenilikler tabiiki bu cihazın artılarına işlenecek bizler bir yılı aşkın bir zamandan beri sabırla bekliyoruz ama artık ödülümüzü alalım dimi? ve ustalarımıza yinede şükürler ediyoruz arasıra kızıp suçu lisan etsekte kusurumuza bakmayın lütfen...saygılar

Yorum yap

tunjay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                hocam hala epg bilgisindeyken, uzun metinlerin alt kısımlarını nasıl okuyacağımızı bulamadım. metinin bir kısmını görebiliyoruz sadece sanırım. buna da bakabilirmiyiz acaba. saygılar.
                                ???

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X