• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 9.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tesekürler arkadasim yüreginize saglik

Yorum yap

• yazılım için teşekkürler

Yorum yap

• arkadaşlar dün bende attım bu yazılımı ne tps ne polsat ne digi ne show hiçbi platformu izliyemiyom şimdi.ne oldu ki?

Yorum yap

• balamir86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar dün bende attım bu yazılımı ne tps ne polsat ne digi ne show hiçbi platformu izliyemiyom şimdi.ne oldu ki?
          Öyleyse hiç atmayalım bunun yanı sıra kanallarda siliniyormuş 30 sıralı uyduyu yeniden dizayn etmek hiçde kolay değil yayınlarda artı değerde bir şey yoksa. Arkadaşlar acele etmeyelim Üstadlarımız bunu göz önüne alıyorlardır SABIR.
          KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
          KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
          :tr:

Yorum yap

• yeni yazilimi attim premiyerler acilmiyor

Yorum yap

• Şu soruyu samimyetimle soruyorum yani herhangi bir eleştri değil yanlış anlaşılmasın.Birisi bana şu yazılımın artılarını anlatabilirmi.Cihaz yine kilitleniyor yazılım atarken ayrı bir sorun en basitinden tps digitv art show time hiç bir şey yok polsat manuel olarak girersen açılıyor.yani artısını anlamadaım yazılımın.

Yorum yap

• yazılım atıyorum sıfırda kalıyor ilerlemiyor. yardımcı olan olursa sevinirim saygılar

Yorum yap

• yeni yazılımda tpsler açılmıyor

Yorum yap

• Ustam çok teşekkürler. sayenizde next'imizi tanıyoruz

Yorum yap

• Canım doktorum benim helal olsun sana emeklerine sağlık
                      yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Yorum yap

• elıne sağlık

Yorum yap

• kucer06 Nickli Üyeden Alıntı
                          Şu soruyu samimyetimle soruyorum yani herhangi bir eleştri değil yanlış anlaşılmasın.Birisi bana şu yazılımın artılarını anlatabilirmi.Cihaz yine kilitleniyor yazılım atarken ayrı bir sorun en basitinden tps digitv art show time hiç bir şey yok polsat manuel olarak girersen açılıyor.yani artısını anlamadaım yazılımın.
                          yazılımı alırken üste yazan yazıyı niye okumadın polsat ve tps yazılımı deyil bu en son *** at polsat acılıyor
                          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

• ustalar bende yükledim yeni yazılımı art ve showtimler in auto olması için ne yapmam lazım emusunu açtım kanalların üzerinde de bekledim ama auto yapmıyor yardımlarınızı bekliyorum...
                            satılık eski kasetler alıyorum ilgilisi varsa benle temesa geçsin.

Yorum yap

• tskler emegınıze fakat bı sorun oldu next 2000 cıs super cıhaza yazılımıa ttım tum kanallar gıtıı yenıden hotbırd turksat ayarlamam gerekıyomus gereklı uydu ayarları dısec polarıte ayarları ne sekılde olmalı kı tarama yaptıgımda tum kanalları gore bıleyım

Yorum yap

• Mrb genellikle TÜRKSAT - A HOTBİRD - B olarak ayarlanır.
                                MACHİNA - 3-D
                                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X