• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000HD Gölgelenme Sorunu

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

inşaallah yeni yazılımla bu görüntü problemleride düzelir....

'' Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.''
    '' Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok."

Yorum yap

var dostum bendede yapıyor sony bravia marka lcd tv var hdı ile izliyorum ama ne yaptım ise servis dahi geldi başka hdı kablo ile denedik aynı başka cihaz ile denediler olmuyor net kumlama dahi yok demek cihazdan ve yazılmı ile düzelmesi gerekiyor
      ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

alemkes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        var dostum bendede yapıyor sony bravia marka lcd tv var hdı ile izliyorum ama ne yaptım ise servis dahi geldi başka hdı kablo ile denedik aynı başka cihaz ile denediler olmuyor net kumlama dahi yok demek cihazdan ve yazılmı ile düzelmesi gerekiyor
        inşaallah yazılımla düzelir ben sadece scarttan sanıyodum demekki hdmi çıkıştada aynı sorun var bu kusur cıhaza pek yakışmıyor yazılımla düzelmezse satacam artık....

Yorum yap

inşallah doktor ve mach hocam bunları değerlendirir saygılar
          ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

aynı sorun bende de var altın uçlu hdmı kablo aldım yine de eski cihazım next YE 8000 plus da görüntü daha iyi idi bu sorun beklenen yazılımda düzelmezse bende cihazı satmayı düşünüyorum

Yorum yap

mussti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              aynı sorun bende de var altın uçlu hdmı kablo aldım yine de eski cihazım next YE 8000 plus da görüntü daha iyi idi bu sorun beklenen yazılımda düzelmezse bende cihazı satmayı düşünüyorum
              bende satıcamda kardeş çok zarar ediyoruz yazık ya forma koymaya kalktım adamlar nerdeyse beleş ver diicektiler bende kaldırdım...

Yorum yap

hocam kafama takıldı inan 2000 hdı kablosu ile sony bravia lcd marka televizyonda görüntü gölgeli ve kumlu gibi gösteriyordu sony yetkili servisini çağırdım baktılar başka kablo ile denendi scart ile ama aynı ayarlarını yapmaya çalıştılar nafile ancak başka bir hdı li bir cihaz ile denendi televizyon görüntü pırıl pırıl acaba bu neden kaynaklanıyor bu konuda yardımlarınızı ve bilgilerinize sığınıyorum acaba yeni çıkacak yazılımda bunlarla iligli bir çalışma var mı saygılar kolay gelsin kusurum olmuş ise af ola
                ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

başka bir hd li cihazla denendi derken başka bir hd li receiver ı mı kastettiniz yoksa başka bir hdmı kablo mu denediniz de iyi sonuç aldınız eğer başka bir hd receiver denediyseniz markası nedir açıklarsanız sevinirim

Yorum yap

sony yetkili firmasının yanında getirdiği cihazın ismini şöylemeye gerek reklam olmasını istemem next gerekli yazılımla düzeltir öyle umuyorum çünkü yetkili servis çalışanlarıda şaşırdılar bir türlü sd yayınlarında gölgelenme ve puslamayı ayarlarla oynadılar kablo değiştirdiler hele bir tana getirdikleri internetten baktım 178 euro idi ama malesef next hdı ide bir türlü olmadı yetkili servis cihazdan dolayı olduğundan birşey yapamadılar
                    ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

arkadaşlar bu sorunun üstüne düşmessek valla aldırış eden yok... düzeleceğinide pek sanmıyom ben cıhazı satışa koydum bakalım...

Yorum yap

gece.serkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar bu sorunun üstüne düşmessek valla aldırış eden yok... düzeleceğinide pek sanmıyom ben cıhazı satışa koydum bakalım...
                        dostum satışa sunmana gerek inşallah ana yazılmıla düzelecek gerekli çalışmaları zaten doktor ve mach1 hoca yapıyordur bilgileri vardır çünkü bir veya iki kişi değil tüm 2000hdı kulanıcılarıda böyle bir proplem var next yaparsa en iyisin yapar rahak ol saygılar
                        ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

evet arkadaşlar bendede aynı sorun var görüntü net değil inşallah sorun düzelir, bende hdmı kablosu ile bağlanıyorum.samsung lcd konsantrastı:7000/1 arkasaşın ki ise samsung 3000/1 onun uydu alıcısı başka marka ama çok net gösteriyor inşallah hallolur

Yorum yap

valla içim kaçyı ne yalan söyliim

Yorum yap

tayloss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              valla içim kaçyı ne yalan söyliim
                              merak etmeyin arkadaşlar ana yazılımda düzelecek rahat olun
                              ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

alemkes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                merak etmeyin arkadaşlar ana yazılımda düzelecek rahat olun
                                inşallah yazılımla alakalıdır. usta arkadaşlar ne der? acaba düzelirmi yazılımla mach1 hocam sizce?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X