• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000xcam'da da sex-wiew tamam buyrun

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000xcam'da da sex-wiew tamam buyrun

http://www.hemenpaylas.com/download/...ew-ch.zip.html arkadaşlar ilk önce viamez hocanın bu yazılımını normal bir şekilde settinginizi alıp cihazınızı resetledikten sonra atın.ikinci adım olarak settinginizi tekrar cihaza attıktan sonra aes softcamımızı http://www.hemenpaylas.com/download/...ftcam.zip.html da aes downloaderle atın tamam 12360 taki tüm sexwiewler açıktır bizzat denenmiştir ancak 8000 xcamı benimki gibi 1.3 olanlar extradan yazılım yükledikten sonra key dosyası yüklemek zorundadır 1.1ler iiçin buna gerek yoktur settinginizi attıktan sonra bugünün key dosyasını keyflyla ile birlikte http://www.hemenpaylas.com/download/...s_Fix.zip.html buradan alabilirsiniz.Biz 8000 xcamcılar için geç oldu bakalım kaç gün gidecek teşekkürler viamez hoca.saygılar.5 uydu girilmiş hotbird,türksat,hispasat,sirius-eutelsat w3 radyolar temizlenebilinildiği kadar düzeltilmiş kanallar sıralanmış settingdir http://www.hemenpaylas.com/download/...ng22eylul.html not:8000 xcam içindir.:bravo:
    BİLGİLİ OLAN GÜÇLÜDÜR!...

eywallah mkaya tesekkurler
    Dreambox-500s NEXT 8000 X-CAM PIONEER HD TV 43'' PLAZMA EKRAN :mzk:

Yorum yap

teşekkürler mkaya

Yorum yap

elinize sağlık çalışıyor kanallar (8000- 1.1)

Yorum yap

Arkadaşlar,Boot 1.0 için de geçerlimi
          Next 8000X-CAM Next 2000 cx süper plus Next 95 Off-set Next 0,4 LNB Yu-ma-tu MX 90 Off-set starsat twin LNB

Yorum yap

zipkin1971 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşlar,Boot 1.0 için de geçerlimi
            evet arkadaşım boot 1,0 için de geçerli @mkaya arkadaşın verdiği linklerden gerekli olanları indir ve anlattıpı şekilde yap ok
            İyi seyirler
            Saygılar
            I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
            YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
            2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
            Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

arkadaşlar yeni bir bunu evde yapabilirmi.yoksa servisemi götüreyim

Yorum yap

eline sağlık teşekürler.

Yorum yap

ellerin dert görmesin hocam,teşekkürler,sonuç ok.
                  8000 x-cam boot 1.1
                  ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
                  ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

hocam selam.ben yeni üyeyim.benim merak ettiğim şey şu;ben keyleri loderla yüklerken reset atmam gerekiyormu?teşekkürler..

Yorum yap

arkadaşlar 8000 xcam plas cihazmıdır.

Yorum yap

tavacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hocam selam.ben yeni üyeyim.benim merak ettiğim şey şu;ben keyleri loderla yüklerken reset atmam gerekiyormu?teşekkürler..
                          key attıktan sonra reset atılmaz @tavacı...
                          Forum Kuralları

Yorum yap

mecnun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşlar 8000 xcam plas cihazmıdır.
                            evet @mecnun next 8000 modellere ait bir cihaz serisidir...
                            Forum Kuralları

Yorum yap

arkadaslar sayfadaki herseyi yaptim reset atip yazilimi yukledim.ama su aes downloader ile softkey dosyasını atmayı basaramadım.cihazımı next 8000 xcam biras acemiyim.bu sex wiev leri acmak icin tam olarak ne yapmam gerekiyor anlatmak icin vakit ayıran olursa sevinirim simdiden tesekkurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X