• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kaon (stream) Tps Auto bin yazılımları(27.02.2007)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kaon (stream) Tps Auto bin yazılımları(27.02.2007)

KAON(STREAM)TPS AUTO (17.02.2007) tarihli yazılımlardır forumda olmadıgı için verdim sizlere

YAZILIMLARI KUP 230 LA YÜKLEYİN

TPS AUTO OK
    ABSAT AUTO OK
    CANAL+ AUTO
    D+ OK
    TV CABO OK
    SİRİUS OK(HUSTLER TV)
    SRG AUTO
    SLOV TV OK
    ORF OK
    HOTX OK
    BİSS OK

D+ KEYLER nagra kısmına giriniz
    004101 00 AD CB 63 26 99 B6 7B B8
    004101 01 51 2C BB 8A C6 67 86 61
    004101 10 AD CB 63 26 99 B6 7B B8
    004101 11 51 2C BB 8A C6 67 86 61
    TV CABO KEYLER nagra kısmına giriniz
    004901 00 BE E1 60 E2 66 50 8D 3C
    004901 01 1A 27 0F 96 CA 42 FE 45
    004901 10 BE E1 60 E2 66 50 8D 3C
    004901 11 1A 27 0F 96 CA 42 FE 45

önemli: stream yazılımı yüklemeden önce cihazınızı tamamen reset atın sonra kuru kafayı

yukleyın ve sonra cihazınızın H/W sine uygun stream yazılımı yukleyın sorunsuz çalışaktır KANAL KİLİTLİ KONUMU AÇMAK İÇİN SİSTEM KURULUMU İÇİNE GİRİN DİGER AYARLAR BÖLÜMÜNE GİRİN VE KANAL KİLİTLİ KONUMU AÇIK YAPINIZ

YAZILIMLARIN AUTO AÇMASI İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

*Tps kanallarının güncellemesinin çalışması için cihazınızı 10873 27500 V frekansındaki USHIAIA TV kanalI üzerinde 2 dk bekletin..
    Cihazınızı güncellemek için her gün bu işlemi tekrarlayın

*For the TPS channels to work please tune your receiver into 10873MHz 27500V frequency( USHIAIA TV 2 dk channels etc) in Hotbird satellite for 2mins for the receiver to update. Everyday please follow the same procedure to update the receiver

TIKLA İNDİRSTREAM - HW16.80.91 - TPS AUTO OK.rar

TIKLA İNDİRSTREAM - HW16.C0.A1 - TPS AUTO OK.rar

TIKLA İNDİRSTREAM - HW16.C0.91 - TPS AUTO OK.rar

TIKLA İNDİRSTREAM - HW12.01.A5 - TPS AUTO OK.rar

TIKLA İNDİRSTREAM - HW12.C0.A5 - TPS AUTO OK.rar

TIKLA İNDİRSTREAM - HW12.C1.A5 - TPS AUTO OK.rar

TIKLA İNDİRKup230 Engineer Patched.rar

TIKLA İNDİRBL219v4.rar KURU KAFA

TIKLA İNDİRHEMCO Xtreme - Stream KANAL EDİTÖRÜ.rar

TIKLA İNDİRHEMCO STREAM SIRALI KANAL LİSTESİ TÜRKSAT HÖTBİRT TGRT TGRT HABER EKLENMİŞTİR

TIKLA İNDİRXTREME kanal aditörü.rar

KANAL DOSYASI YÜKLEME RESİMLİ ACIKLAMA

1. KANAL YÜKLEME EDİTÖRÜ ACILIR

2.MODEL YAZAN YERE TIKLANIP önce cihaz secin fta/cı olan yere tıklanır

3.file tıklanır open yazan yerden kanal dosyası secilir

4.transfer secenegine tıklanır PC STP yazan yer tıkkanır ve cihazı arka anahtardan acarız kanal dosyası yüklenmeye başlar cihaz kendi kapanıp acılana kadar mudahale etmeyiz güle güle izleyiniz

Yorum yap

16.80.91 olan yazılım 16.00.a1 de bagzılarına oluyor yazılımı yüklediginzde cihazın önünde haıe yazarsa tuner farklıdır olmaz bilginiz olsun eger haıe yazmaz ise olmuş demektir

Yorum yap

teşekkürler yazılımlar çalışıyor

Yorum yap

kanalları atıyorum ama bir türlü cihazda gözükmüyor 12.c1.a5 model dün aynı model başka bir cihaza attım onda çalıştı kanallar anlamadım gitti elle ayarlıyorum kanalları

Yorum yap

kanallar açmazsa aşağıdaki dosyaları yükleyin

cihazınızda stream yazılım varsa yoksa önce cihazınızın h/w sine uygun stream bin yazılım yukleyıp zup exe acın boşluk tıklayın ve zzzup yazarak
            Engineer Mode yazızı cıkınca cihazınızı acın yukleme başlar tarafımdan denenmiştir mükemmel çalışmaktadır

http://files.to/get/378754/17838/BM-....91_070217.zip

http://files.to/get/378755/9501/BM-1....91_070217.zip

http://files.to/get/378756/14599/BM-....A5_070217.zip

http://files.to/get/378757/2540/BM-8....A5_070217.zip

Yorum yap

benim cihazım kaon 511 z h/w si v12.c1.a5 yukarıda verilen yazılımı kup 230 ile yüklemeye çalıştığımda aşağıdaki gibi bir uyarıyla karşılaştım, sebep ne olabilir acaba...

COM1 Off !!! ("Enter" key to reconnect.)

Yorum yap

levo70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                kanalları atıyorum ama bir türlü cihazda gözükmüyor 12.c1.a5 model dün aynı model başka bir cihaza attım onda çalıştı kanallar anlamadım gitti elle ayarlıyorum kanalları
                kanal editörü bir tane daha ekledim onla dene XTREME KANAL EDİTÖRÜ.RAR

Yorum yap

corro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  benim cihazım kaon 511 z h/w si v12.c1.a5 yukarıda verilen yazılımı kup 230 ile yüklemeye çalıştığımda aşağıdaki gibi bir uyarıyla karşılaştım, sebep ne olabilir acaba...

COM1 Off !!! ("Enter" key to reconnect.)
                  ilk Başta BL.219.v4 olan kuru kafayı yükle cift tıkla kuru kafayı ac yani cihazı arka anahtardan ac yüklemeye başlıcak sonra kup 230 la enson 12.c1.a5 olan verdigim yazılımı yükle

Yorum yap

PRINCEOFPERSIA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ilk Başta BL.219.v4 olan kuru kafayı yükle cift tıkla kuru kafayı ac yani cihazı arka anahtardan ac yüklemeye başlıcak sonra kup 230 la enson 12.c1.a5 olan verdigim yazılımı yükle
                    söylediklerini aynen yaptım kurukafayı yükledim ancak yazılımı yüklerken kup 230 loder de üstte belirttiğim uyarıyı veriyor ve yüklemeye başlamıyor.Sebep ne olabilir acaba "enter key to reconnect" diyor ne keyinden bahsediyor acaba...

Yorum yap

arkadaşım kablonu kontrol et birde 230 u açtınmı boşluk tuşuna bas engineer modunda yüklemeyi dene

Yorum yap

kup 230 aç kılavyeden birkere uzun tuşa bas bu yazacak

[ Upgrade mode. ]
                        ""
                        File open error, please open file first!
                        Engineer Mode

dosyayı seç sonra
                        UPGRADE TOOL (V2.30) 22-MAR-2004 Patch
                        File open O.K.!
                        > Old version binary. aç arkadan anahtarı yüklücek sorun şuan

Yorum yap

bılgısayarını kapa aç sorunun duzelecektır bendede oldu şimdi yukluyor.

Yorum yap

Tamam hallettim çok teşekkür ederim, upgrade mode da çalıştırıyormuşum.

Yorum yap

PRINCEOFPERSIA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              KANAL DOSYASI YÜKLEME RESİMLİ ACIKLAMA

1. KANAL YÜKLEME EDİTÖRÜ ACILIR

2.MODEL YAZAN YERE TIKLANIP önce cihaz secin fta/cı olan yere tıklanır

3.file tıklanır open yazan yerden kanal dosyası secilir

4.transfer secenegine tıklanır PC STP yazan yer tıkkanır ve cihazı arka anahtardan acarız kanal dosyası yüklenmeye başlar cihaz kendi kapanıp acılana kadar mudahale etmeyiz güle güle izleyiniz

aynen uyguladım ama kanalları yuklemıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X