• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 hd İnternet Machina Hazır Kanal Listesi Varmı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 hd İnternet Machina Hazır Kanal Listesi Varmı

Arkadaşlar merhaba. Next 2000 hd İnternet Machina cihazı yeni aldım fakat aradım taradım hazır kanal listesi bulamadım acaba elinde olan varmı?

- Hazır kanal listesi kullanmak, tavsiye edilen bir uygulama değil, kullanmak istediğiniz kanal listesi sizin kullandığınız sisteme uyum sağlamayabilir.
    - Bu yüzden en sağlıklısı kendi sisteminizi taratmak ve öyle kullanmak.

Yorum yap

Kanalları ekledim fakat sıralı değil uydu üzerinden sıralamakta tam bir işkence daha kolay bir yolu varmı

Yorum yap

gokhanbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Kanalları ekledim fakat sıralı değil uydu üzerinden sıralamakta tam bir işkence daha kolay bir yolu varmı
        - Kullandığın cihaz kanal sıralaması bakımından en hızlı olan bir cihazdır.
        - Yaklaşık 10 dakikada ben Turksat kanallarını istediğim gibi dizebiliyorum.

Yorum yap

buyrun kardeşim bir deneyin disegc ayarlarını degiştirin sadece olur inşallah 42.19.13.5 liste

İNDİR

Yorum yap

slm sevgili adminim siz 10 dk da duzenleyebiliyorsunuz ama ben nasıl yapıldıgını bile bilmiyorum kısaca bir tarif edermisiniz.
            sevgilerimle
            bu hun aldım bu cihazı

Next 2000-HD mini İnternet Machina
            website

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X