• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS,ABSat Konuları İle İlgili Görüşler Ve Sorunlar (Lütfen Yeni Konu Açmayınız)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bende next2000 x ci plus var hangi softcamı yüklemeliyim arkadaşlar link verir misiniz saygılarımla...

Yorum yap

• TPS pakedi aciliyor suan.
      Multiler gicir.
      Ama az once gitmisti.
      Smdi geldi.
      Hatta bak suan tekrar gitti.
      Yazarken...
      oy oy oy oy
      NOT RUNNING OR SCRAMBLED
      NEXT YE-2000 CX SUPER x2 + D-SMART NEXT (YE-9950 CIS) + DIGITURK (DV3 by Philips Black Box + Vestel Grey BOX)

Yorum yap

• Mutlaka bir çözüm yolu ustalar bulacklardır.Biz hazırcılarda faydalanacağız.En iyisi sakin,sakin beklemek.

Yorum yap

• gettttti getti. güzelim multiler getti.
          . . . . Sorunu çözemeyenler, bir süre sonra sorunun bir parçası olurlar . . . .

Yorum yap

• bendede key güncelledi diyor ama tps ve multuleri açmıyor acaba sistemmi değişti

Yorum yap

• değiştiriyorlar arkadaşlar malesef...beklemekten başka çare yok...
              MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

• arkadaşlar nba maçlarını yayınlayan kanallar kaldımı hotbird de sport + açılmadığına göre malum bizim nba dde gidik

Yorum yap

• Bu kadar panik olmaya ne gerek var Thor uydusunu açıp izleyin multiler gelene kadar.

Yorum yap

• polsat lar için hangi key dosyalarını yüklemek gerekiyor,bu zamana kadar verilen yazılımları yükleyerek sadece tps leri izledim. polsatlar için de farklı bir yazılım yüklemek gerekiyormu?

Yorum yap

• kaldık polsata ondada tek animalplanet var onunda gitmesi yakındır.
                      NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                      NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                      D-SMART NEXT 9500 X CIS
                      NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• Ara ara TPS'de yayin geliyor.. Son 01.02.2008 Softcam i ile..
                        Bu da sifreleme sistemini degistirmediklerini gosteriyor.
                        Bir halt oldugu asikar.

Tasarim ne diyorsun?
                        NEXT YE-2000 CX SUPER x2 + D-SMART NEXT (YE-9950 CIS) + DIGITURK (DV3 by Philips Black Box + Vestel Grey BOX)

Yorum yap

• [QUOTE=sutre;283134]Ara ara TPS'de yayin geliyor.. Son 01.02.2008 Softcam i ile..
                          Bu da sifreleme sistemini degistirmediklerini gosteriyor.
                          Bir halt oldugu asikar.

her sifre degisiminde tps leri sanki sifresiz gibi gorebilirsin kisa bi sure.bu uzun zamandir boyledir.yani degisiklik oldugu kesin. o kisan acilmalar yaniltmasin

Yorum yap

• çok üzüldüm yaa

Yorum yap

• Tps Auto suz...!

Arkadaşlar ben auto olmayan bir yazılım attım ve Ab Sat ı şuanda sorunsuz izliyorum.Aynı şekilde TPS Paketindeki çoğu kanalıda izliyorum.Örn: Motors tv,Virgin Tv,Berbere tel.Pink Tv,Gulli,Bomerang,I Tele ve birkaç tps kanalını sorunsuz izliyorum.Tavsiyem sizlerde Auto olmayan yazılım atın.Hiç Değilse AB satı izleyin.Ve TPS deki Bir kaç kanalda cabası.

вєηι;ѕα∂є¢є уü¢є αℓℓαн уαяgıℓαя !

Yorum yap

• byismael Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Arkadaşlar ben auto olmayan bir yazılım attım ve Ab Sat ı şuanda sorunsuz izliyorum.Aynı şekilde TPS Paketindeki çoğu kanalıda izliyorum.Örn: Motors tv,Virgin Tv,Berbere tel.Pink Tv,Gulli,Bomerang,I Tele ve birkaç tps kanalını sorunsuz izliyorum.Tavsiyem sizlerde Auto olmayan yazılım atın.Hiç Değilse AB satı izleyin.Ve TPS deki Bir kaç kanalda cabası.
                                19 derece astra ve premier paketlerini izlemiyorsan mesele yok. ama astra izleyenlenlerin premimier paketlerini ve nilesattaki showtime ve add paketlerini izleyebilmeleri için yeni yazılımdan vazgeçmemeleri gerekir
                                BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                                ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X