• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Power Key ve Sd karttan açılış yapamıyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mercury77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediğiniz yöntemle denememe rağmen sd karttan boot olmuyor.
    @mercury77 cihazınız WETEK PLAY mi veya WETEK PLAY2 mi sonra 2. elmi aldınız sıfırmı bunları bir yazarsanız ona göre cevap verelim

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      @mercury77 cihazınız WETEK PLAY mi veya WETEK PLAY2 mi sonra 2. elmi aldınız sıfırmı bunları bir yazarsanız ona göre cevap verelim

saygılar
      wetek play 2 cihaz ve sıfır aldım

Yorum yap

mercury77 Nickli Üyeden Alıntı
        wetek play 2 cihaz ve sıfır aldım
        MSD kartan boot etmiyor diyorsunuz bence başka bir MSD kartla deneyin benim kullandığım MSD kartların hepsi 16 GB
        ve Class 10 versiyonlu okuma yazma hızları daha yüksek kartı taktığınızda çıt çıt sesler duyuyormusunuz normalde kartı taktığınız zaman direk görmesi lazım
        karta libreelec imaj yükleyim enigma imajlar çalışmıyor libreelec imajlar çok iyi
        wetek play2 ile ilgili sorunları çözebileceğiniz anlatımlar http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=595 bu linkte var şu anda benim kullandığım imaj LibreELEC WeTek Play2.arm-8.0 Raybuntu Krypton 13 Msd Kart için..bu stabil çalışıyor bu linkleri inceleyin sorun çözülmezse cihazı aldığınız yerle bir görüşün derim

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

Power Key ve Sd karttan açılış yapamıyorum konuyu wetek play bölümüne açmışsınız birazda o yüzden karışıklık oldu vetek play bölümündeki imajları wetekplay2 de kullanamzsınız çünkü alt yapıları farklı kolay gelsin

saygılar

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            MSD kartan boot etmiyor diyorsunuz bence başka bir MSD kartla deneyin benim kullandığım MSD kartların hepsi 16 GB
            ve Class 10 versiyonlu okuma yazma hızları daha yüksek kartı taktığınızda çıt çıt sesler duyuyormusunuz normalde kartı taktığınız zaman direk görmesi lazım
            karta libreelec imaj yükleyim enigma imajlar çalışmıyor libreelec imajlar çok iyi
            wetek play2 ile ilgili sorunları çözebileceğiniz anlatımlar http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=595 bu linkte var şu anda benim kullandığım imaj LibreELEC WeTek Play2.arm-8.0 Raybuntu Krypton 13 Msd Kart için..bu stabil çalışıyor bu linkleri inceleyin sorun çözülmezse cihazı aldığınız yerle bir görüşün derim

saygılar
            İmajı SDKarta doğru yazdırıyor musunuz?
            Nasıl yapıyorsunuz?

Bence sorun burada.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
              Nasıl yapıyorsunuz?

Bence sorun burada.

Sevgiler...
              @ozkaradag hocam bende bir sorun yok rb-krypton13 imaj kullanıyorum
              gayette başarılı

saygılar

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı

Nasıl yapıyorsunuz?

Bence sorun burada.

Sevgiler...

İmagemaker programını indirmiştim. Şimdi burdan beğendiğim backup img dosyası halinde indiriyorum. Daha sonra bu image yazıcı ile yazıyorum karta. Daha sonra wetek 2play cihazın yanında takılı şekilde o click sesini duyarak yerleştiriyorum. Cihazı başlattığımda kartı sanırım görüyor be bana sd karttan boot etmek istersen power key tuşuna bas diyor. Bu tuşun kullanımını uzun basmak yada arka arkaya birkaç defa basmak şelilde yönergeleriniz uyguladım. Ama başarılı olamadım. Cihazım wetek 2 play be sıfır alındı. Herhangi bir arızası olduğunu düşünmüyorum işin doğrusu. Ama sonuç alamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

Ve sd card ta illaki class 10 şartmı. Yani boot ederken bunun seçimini yapması anlamında soruyorum

Yorum yap

Class10 değilse çok ama çok yavaş açılır ya da hiç açılmaz.

Sevgiler...

Yorum yap

Bana size zahmet olmaz ise backup indirebileceğim link yönlendirirmisiniz. Çünkü olan linklerin çoğu ve depodakilerde dahil olmak üzere ölmüş linklere sahipler

Yorum yap

4http://wetektr.com/WeTek/index.php
                        Depodan tools içindeki
                        http://wetektr.com/WeTek/index.php?d....5-install.exe
                        İndirip bu programı PC ye kur.
                        Bu programla SD carda yazdır.
                        Sevgiler...

Yorum yap

Editt

Yorum yap

Bu yöntemlerin hiçbiri malesef olmadı. Class 10 kartı sipariş verdim. Belki ondandır diye düşünerek. Başka birşey aklıma gelmiyor.

Yorum yap

Class 10 la ile de olmadı. Ustalar sizden ricam kendinizin bu işi nasıl yaptığınızı sölemeniz. Ben kartı taktığımda kartı farkediyor fakat işlemler boot şekli de olmuyor. Sizden bana backup yüklemenizi ve link vermenizi rica ediyorum. Yani kendi wetek 2 play cihazınızda çalışan bir backup yüklemenizi rica ediyorum. Ve açılışta herhangi bir tuşa kumanda dan dahil basıyormusunuz. Bun bilgiyi paylaşmanız

Yorum yap

Özel mesaj olarak telefon numaranı yaz. Akşama team üzerinden ve whatsup ile yardımcı olayım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X