• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yayın Aktarma (Wireless Video Transfer)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yayın Aktarma (Wireless Video Transfer)

Merhaba,

Evdeki ikinci televizyona görüntüyü aktarmak istiyorum. Next'in

http://www.next.com.tr/icerik.asp?la...a=detay&ID=204

şöyle bir cihazı var. Deneyimi olan arkadaşların cihaz konusundaki yorumlarını öğrenebilir miyim?

Yan odaya 3-4m uzağa veya üst kata 6-8m uzağa görüntüyü aktarmayı düşünüyorum.

Birde bağlantısı nasıl olur acaba? Gelen anten kablosu cihaza, cihaz uyduya mı yoksa uydudan buna şeklinde mi?

ben arkadaşımda gördüm ,ayrıntılarını bilmiyorum ama görüntü kalitesi çok bozuk olarak aktarıyordu...

Yorum yap

harika bir ürün tavsiye ederim

Yorum yap

ev içerisinde 20 metreye kadar görüntü kalitesi harika (kapalı kapı olmamak şartıyla) kullanımı kolay verici ve alıcıdan oluşuyor.verici olan uyduya scarttan baglanıyor.Aktarıcıya tos giriş ve uzaktan kumanda girişi var (uzaktan kumanda gözünü uydunun uK gözünü görecek şekilde ayarlanmalı.Alıcı olanı aktarım yapılacak tv ye scartla baglanacak iki cihazdada on of düğmesi var.Düğmeler on pozisyonda olacak.Kullanışlı ve kaliteli bir ürün tavsie edilir.(Kendim kullanıyorum çok memnunum)

Yorum yap

alt kata ve üst kata görün aktara biliresin 3 ..4 kata güzel ama ancak cihaz diğer köşede alıcı diğer köşede olmayacak şartında olması lazım bende kulanıyorum güzel

Yorum yap

aldım, taktım, çalıştırdım, yorumlarım;

gayet başarılı bir cihazmış. eviniz çelik konstrüksüyon falan olmadıktan sonra yayını aktarmada sorun yaşatmıyor. 3-4 metre uzağa, diğer odaya (arada duvar var) aktarıyorum, uzaktan kumandayı normalden biraz yavaş algılıyor gibi gelmesinden başka bir şikayetim yok.

birde uzaktan kumandalı kabloyu verici tarafına taktıktan sonra, uydunun alıcısına göre ayarlamak zor oldu. yapıştıracak veya tam önünde duracak bir şekilde ayarlamak gerekiyor.

alet 2.4gHz frekansında çalışıyor. yane mikrodalga fırın, kablosuz internet, bluetooth frekansının aynısı. eğer herhangi birinden etkilendiğini düşünürseniz arkasındaki 4 kanaldan birini seçerek temizini kullanabilirsiniz. uzaktan kumanda alıcısı da ucu kopmuş gibi görünen antenden normal telsiz gibi aktarıyor sanırım.

sonuç olarak araya bir dolu kablo alıp duvarın dibinden çekecem diye uğraşmaktansa 80ytl vererek alabileceğiniz yararlı bir alet diyebilirim.

şu andaki tek düşüncem havadaki bir dolu elektromanyetik alana bir yenisini daha ekleyerek sağlığıma nasıl bir etkide bulunduğum. çıkış gücü falan nasıldır aletin araştıramadım, ona bakınıyorum

Yorum yap

Dostum ben denedim evimizin bazı duvarları perde beton olduğu için yayını tam vermedi bazen alıcı ile vericinin önünden geçince görüntüde karlama oluyor.ama başka bir arkadaşımda kullanıyordu onda bi problem yoktu.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X