• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cihaza destek 10 numara ,cihaz 3 ileteşim sistemini rahat ve geniş şekilde kaldırabilecek donanıma sahip...
    WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
    K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Harici harddiskteki fotoları TVde izlemek için Libreelecte kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz bir eklenti var mı?

Yorum yap

• Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı
        Harici harddiskteki fotoları TVde izlemek için Libreelecte kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz bir eklenti var mı?
        LibreELEC te fotoğraf ve video göstermek için yazılımın kendi içinde eklentileri var ayrıca droid kısmındada var yapacağınız sadece dosyaları tanıtmak ve tv nizde seyretmek

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Belki komik olacak ama bir şey sormak istiyorum:

Android kısmındaki KODİ ile LibreELEC'in farkı nedir?
          LibreELEC'de olan KODİ'de olmayan nedir?

Yorum yap

• Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı
            Belki komik olacak ama bir şey sormak istiyorum:

Android kısmındaki KODİ ile LibreELEC'in farkı nedir?
            LibreELEC'de olan KODİ'de olmayan nedir?
            Android sistem içindeki KODİ APK yazılım Burada TV seyredemiyorsun
            LibreELEC daha gelişmiş ve gelişmekte olan her türlü TV video seyredilmeye
            olanak sağlıyan SD kart üzerinden sistem yazılım çalışması yapıldığı için daha
            kullanışlı Android yazılımda cihaz hafızasında yazılım versiyonu marshmallow
            6.0.1 LibreELEC yazılım versiyonunda nougat 9.0 aradaki farkı düşünebilirsin
            kısaca ben böyle açıkladım

Saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar.

Kumandayı temizlemek istiyorum ama bu nasıl sökülüyor? Vida mida yok geçirmeli. Neredesini kastırıp açabilirim kırmadan? Daha önce söken biri varsa yazarsa sevinirim.

Yorum yap

• kralex Nickli Üyeden Alıntı
                Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar.

Kumandayı temizlemek istiyorum ama bu nasıl sökülüyor? Vida mida yok geçirmeli. Neredesini kastırıp açabilirim kırmadan? Daha önce söken biri varsa yazarsa sevinirim.
                hiç temizlemedim ama pil kapağını açıp fazla kastırmadan ince bir tornavidayla yapabilirsin yada wetek forumdan araştırıp yenisini elde edebilirsin Dikey iletişimede sorabilirsin uzun kullanacağım bu tür kumandaları hep naylonlarım yada çok kullanmam onun yerine Maus kullanırım bu arada Sizinde Bayramınız Mübarek olsun

Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X