• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Freex.freex2 ve xdream artık açılmayacak!!!!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Freex.freex2 ve xdream artık açılmayacak!!!!!!

Başlıktaki bahsettiğim kanallar bundan böyle modül ile izlenmeyecek arkadaşlar...Nedeni ise firma ile yaptıkları anlaşmalar bitmiştir.........
    Bu kanalların yerine yeni kanallar eklenecek en kısa zamanda.Freex kanalları yerine x-plus ve inxtc kanalları gelecek gibi görülüyor,ama daha bu kanallar ile ilgili net bir bilgi yok..Net bilgi geldikce yazacağım....

Not : Bu bilgiyi firmadan bizzat alınmışdır tarafımca
    dreamsatt tan alıntıdır

tabi arkadasım hep aynı yaynlar olmaması iyi.hersene degişmesi lazım paketlerin...
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

bakalım yerine bahsedilen kanallar verilecekmi zamanla...
      Forum Kuralları

Yorum yap

valla benimde aldıgım bilgi yarın acılacak mış kanallar freexler cumartesi günü yaniii bakalım ...:at:

Yorum yap

aynen dogrudur almanyadakı visavisıon fırmasından aldıgım habere gore dogrulugu vardır yakında daha yenı kanallar gelecek anlasmalaar devam edıyor bıraz sabır freexler zaten bayatlamsıtı

communication da böyle yazmış arkadaşlar

Yorum yap

selam

merhaba arkadaslar ben yeni üyeyim kısaca cömez
            benim sormak istediğim benim free-x modülüm var süresinin ne zaman biteceğini nasıl öğrenebilirim eğer biterse ben kendim yükleme yapabilirmiyim çömez dostunuz haber bekler
            TiESTO LİVE İN MİXX

Yorum yap

mtarik34 Nickli Üyeden Alıntı
              merhaba arkadaslar ben yeni üyeyim kısaca cömez
              benim sormak istediğim benim free-x modülüm var süresinin ne zaman biteceğini nasıl öğrenebilirim eğer biterse ben kendim yükleme yapabilirmiyim çömez dostunuz haber bekler
              şimdilik bit ti gibi gözüküyor

Yorum yap

anlamadım

anlamadım neden bitti dedin
                TiESTO LİVE İN MİXX

Yorum yap

lütfen

lütfen arkadaslar cevap yazarmısınız
                  TiESTO LİVE İN MİXX

Yorum yap

lütfen arkadaslar cevap yazarmısınız

Freex.freex2 ve xdream artık açılmayacak bu anlamda bit ti dedim

Yorum yap

onu anladım peki benim kartım free-x lerin yerine gelen kanalları açmayacakmı
                      TiESTO LİVE İN MİXX

Yorum yap

anlamadım neden bitti dedin
                        Şimdilik duyumlar gittigine delalet ama hiç belli olmaz daha 1 hafta öncede kesilmişti 2 kesik kaldı geri geldi bakalım neler olacak beklemekten başka bir caremiz yok kardeş

Yorum yap

modülün süresi dolarsa ne yapmam lazım arkadaslar:zipla:
                          TiESTO LİVE İN MİXX

Yorum yap

hadi arkadaslar beni yardımlarınızdan mahrum etmeyin
                            TiESTO LİVE İN MİXX

Yorum yap

Bilgi doğru arkadaşlar freexler finish...yerine asus arkadaşın söylediği gibi xplus ve inxtv mi ne gelecek yarından itibaren bu kanallar çalışacakmış....

ilk mesajımda freexler yarın acılacak demişim asus arkadaşın yazısını görüünce bir kaç yerede sordum bilgi doğru yane...

mtarik34
                              xdream moduller artık acılmayacak freexler yerine xplus ve inxtv kanalları acılacak...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X