• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 5.2.2008 Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sayın tasarım hocam.175 inci mesajda yazdığım sorunu sizin vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda hallettim. teşekkürler.

Yorum yap

• banim cihazim DPCIS super plus , yazlimi ukladim ama hotbird,turksat, arab sat de signal yok ama sirus,amos signal var bu nasil bir sey , yardim lotfan

Yorum yap

• hocam selamlar çok teşekkür ederim kanallar çalışmalarınız sayesinde açılmış bulunmak te emeğiniz için ayrıca teşekkür ederim
        ben yüklemeyi yaptım kanallar silinmedi yeni kanal bilgisine evet de dedim bir değişiklik olmadı size bildireyim dedim

Yorum yap

• Sayın hocam benim cihazım "next ye 2000 fta usb" cihazı yeni aldım. İlk defa emu atıyorum. Benim sorunum şu, emuyu sitenizden indirdim zip dosyasını açtım ve cihaza yükledim. ama cihaz error veriyor ve emuyu kabul etmiyor.

Yorum yap

• banim cihazim DPCIS super plus , yazlimi ukladim ama hotbird,turksat, arab sat de signal yok ama sirus,amos signal var bu nasil bir sey , yardim lotfan

Yorum yap

• hocalarım cihazın fişini çıkardım pc ile bağlantısını yaptım ama standby konumuna alamıyorum.kanal- tuşuna basılı tutuyorum ama açılmıyor lütfen yardım maçı kaçıracağım vallaaa

Yorum yap

• ellerinize sağlık hocam teşekkurler
                next machina 3d

Yorum yap

• arkadaşlar benim 2000 cıs super plustaki polsat paketinde hbo 1 ve hbo comedy açılmıyor hbo 2 de sorun yok acaba sizde böyle bir sorun varmı...
                  İyiler Mutlaka Kazanır...

Yorum yap

• vahapp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hocalarım cihazın fişini çıkardım pc ile bağlantısını yaptım ama standby konumuna alamıyorum.kanal- tuşuna basılı tutuyorum ama açılmıyor lütfen yardım maçı kaçıracağım vallaaa
                    Arka anahtarı açarken kanal- tuşunu basılı bekle ve Boot moduna geçer....Kanal- tuşu alttaki kısımdadır....

Yorum yap

• barışcan51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sevgili hocam cihazım ye 2ooo cx usbli sizin vermiş olduğunuz yükleme talimatıyla yeni tps yüklemek için uğraşıyorum herşey bitiyor sonunda softuare versiyon differen diyor..cihazımda 2007.3 ayındakı yazılım yüklü yardımlarınızı bekliyorum sr 232 kablo ile yüklemeye çalıştığımı belirteyim saygılar
                      Cihaz sistem bilgilerinizi buraya yazarsanız faydamız olabilir. Muhtemelen cihazında CIS yazılımı vardır.

Yorum yap

• temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arka anahtarı açarken kanal- tuşunu basılı bekle ve Boot moduna geçer....Kanal- tuşu alttaki kısımdadır....
                        yani şöylemi yapmalıyım;
                        fiş takılı arka anahtardan cihaz kapalı iken kanal- tuşuna basılı tutayım o esnada arka anahtarı açayım.. doğrumu?

Yorum yap

• vahapp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          yani şöylemi yapmalıyım;
                          fiş takılı arka anahtardan cihaz kapalı iken kanal- tuşuna basılı tutayım o esnada arka anahtarı açayım.. doğrumu?
                          Evet vahap öyle yapacaksın. Cihazın önünde 0030 yazacak. Böylece boot konumunda yazılım almaya hazır hale gelecek.

Yorum yap

• Ustalar bizim NEXT YE 7500 CIS HD yide ne zaman hatırlayacaksınız 4 gözle bekliyoruz saygılar

Yorum yap

• hocam muhteşem oldu.ama yeni kanal yüklesinmi diye sormadı.direk tps ler açıldı ama bundan önceki yazılımda kanallarım silinmişti.şimdi mümkünse şu premierlerle ilgili yazılımı bekliyoruz.tekrar ellerinze sağlık
                              KARTALLAR YÜKSEK UÇAR

Yorum yap

• tasarım hocam cihazımın bilgis next ye 2000 cx s.plus
                                oneç.113.38.07.07/03/07
                                SB3-D S 4R32
                                TKOC1NOGGiF 03/17/07
                                BOO1C-Boo1d O1.O6 HSO1.OO

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X