• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nextwave ye 10000 x fta yazılımla ilgili önemli

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nextwave ye 10000 x fta yazılımla ilgili önemli

selam arkadaşlar 07.03.2006 yazılımından sonra çıkan yazılımlarda bende yanlızmı yoksa herkeste bu varmı bilmiyorum...cihaz zaman zaman donup kalıyor kumanda işlemiyor...bir diger şeyse 07.03.2006 yazılımında olan kanal taşırken seçtiğin kanalı izleyerek taşıma olayı diger iki yazılımda yok..ilgili arkadaşlar bi cevap yazarsa memnun olurum normal kullanıcı degil satıcıyım...cihazın bu tür problemlerine cevap verilmemesi fazla iyi bi durum degildir...
    selamlar iyi çalışmalar...

next ye 2000 x plus

arkadaşım,her yükleme öncesi ve sonrasında softcam key atmadan cihazı fab.ayarlarına al...sonra da softcam at...ama hala devam ediyorsa yaz da çözüm arayalım...kolaygelsin...cevap bekliyorum...
    İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
    CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
    KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
    ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

newdigitalist Nickli Üyeden Alıntı
      arkadaşım,her yükleme öncesi ve sonrasında softcam key atmadan cihazı fab.ayarlarına al...sonra da softcam at...ama hala devam ediyorsa yaz da çözüm arayalım...kolaygelsin...cevap bekliyorum...
      sevgili dostum dediklerini yaptım reset attım yazılım yükledim tekrar reset attım ve key yükledim aynı degişen bi şey yok ..daha öncede olduğu gibi liste düzenindeyken kumandanın en alttuşlarından play tuşuna basınca o kanal geliyor diğerine geçince yine olmuyor..
      selamlar kolay gelsin...

next ye 2000 x plus

Yorum yap

donma olayı tekrar reset ve yazılım key ve kanal dosyası attıktan sonra yok oldu ama liste düzeni yapılırken yan pencerede kanalın görünmemesi hala devam ediyor. çok denedim olmadı sanırım yazılımdan kaynaklanıyor..
        selamlar kolaygelsin..

next ye 2000 x plus

Yorum yap

rohat Nickli Üyeden Alıntı
          donma olayı tekrar reset ve yazılım key ve kanal dosyası attıktan sonra yok oldu ama liste düzeni yapılırken yan pencerede kanalın görünmemesi hala devam ediyor. çok denedim olmadı sanırım yazılımdan kaynaklanıyor..
          selamlar kolaygelsin..
          ever rohat....ancak bugün görebildim...doğrudur..yazılımdan kaynaklanan bir sorun olabilir.
          İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
          CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
          KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
          ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

selamlar kolaygelsin..
            arkadaşım kanal taşırken taşımak istediğin kanalın üzerine geldiğin zaman kanal ufak pencerede açılıyordu ama artık açılmıyor bu bir arıza değil yazılımdan kaynaklanan bir sorunda değil bu şekilde yapılmış bir şeydir kanalı oynatmak için oynat yazan pause tuşana basacaksın bunun sebebide şu sinyal olmayan kanalları silmek istediğin zaman cihaz o kanalı açmaya çalışıyor ve sende başka bir kanala geçmek için büyük bir çaba harcıyordun artık kanalı istediğin zaman açacaksın

yine yazıyorum bu bir arıza değildir yazılımdan kaynaklanan bir sorunda değildir.
            PAYLAŞMAK BİR ADIM İLERİYE GİTMEKTİR

Yorum yap

sevgili arkadaşım emrullahbeşgül ben yukarıda yazdıklarım çok açık ve net nedemek istedigimi anladığını sanmıyorum cihazın çıkışı iki ay oldu ne çabuk fonksiyon eksiltme başladı diye düşünüyorum fazla bilmişlik iyi bir şey degil acemi biri degiliz en az 10 'uncu yıldır bu piyasadayız ve neyin ne olduğunuda biliyoruz ben bunlarıda yazmamdaki şey ciddi cevap almayışımdır ..şunu belirtmemde fayda vardır ben next cihaz satıcısıyım ve next cihaz dışında mal satmadım satmamda benim rahatsızlığım net cevap alamamam ...ben bu cihazları satarken 07.03 2006 yazılımını yükleyerek satıyorum bilginize diger yazılımlar bana göre problemli .. hadi kolaygelsin...

next ye 2000 x plus

Yorum yap

sevgili arkadaşım emrullahbeşgül ben yukarıda yazdıklarım çok açık ve net nedemek istedigimi anladığını sanmıyorum cihazın çıkışı iki ay oldu ne çabuk fonksiyon eksiltme başladı diye düşünüyorum fazla bilmişlik iyi bir şey degil acemi biri degiliz en az 10 'uncu yıldır bu piyasadayız ve neyin ne olduğunuda biliyoruz ben bunlarıda yazmamdaki şey ciddi cevap almayışımdır ..şunu belirtmemde fayda vardır ben next cihaz satıcısıyım ve next cihaz dışında mal satmadım satmamda benim rahatsızlığım net cevap alamamam ...ben bu cihazları satarken 07.03 2006 yazılımını yükleyerek satıyorum bilginize diger yazılımlar bana göre problemli .. hadi kolaygelsin...
                senin yaptığın işi bizde senelerdir yapıyoruz merak etme bizde bu işi sağda solda öğrenmedik ama sen demek ki bizden daha iyi ve çok biliyorsun sen burada arama soruna cevabını biliyorsun zaten

ama sen nexti arada onlar versin sana cevabı

kardeşim ben sana bunu ezberden mi yazıyorum sorduk söylediler bizde yazdık

senin paylaşım anlayışın bumu

çok bilmişlikmiş ben senin yazını iki kere okuyup yazdım yazımı

paylaşım yapıyoruz burada arkadaşım paylaşım
                PAYLAŞMAK BİR ADIM İLERİYE GİTMEKTİR

Yorum yap

Konu daha fazla dağılmadan kapatıyorum.

sap ile samanı ayırt etmelisiniz.

Konu kapatılmıştır.
                  www.teknoshare.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X