• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

uyduteknik@hotmail kimdi bu yaw

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uyduteknik@hotmail kimdi bu yaw

arkadaşlar uzun zamandır ekli msnimde tahminimce erencanındı diye biliyorum.msnde BİGBOSS yazıyor.tanıyan varmı bu arkadaşı.zırt pırt kontur istiyor hemde 5 tane 250lik telsim.

organik kontrol edermisin sitede varmı bu mail..

aynı kişi aynılarını benden de istedi o kadar samimiyetimiz olmadığından şüphelendim tabiiki lakin bende onu erencan'ın (bigboss) diye biliyordum ama çalınmışta olabilir msn'si.
    eğer öyle bir şey varsa bizleri bilgilendirmesi lazım arkadaşımızın...
    Forum Kuralları

Yorum yap

erencan kontor işine başlamış izmirde haberiniz yok mu...
      hehe
      aman arkadaşlar aldamayın direkt ignore liste alın.

Yorum yap

eski maili çalınmıştı bildiğim kadarıyla onu silin,bu topiği kendisine bildirdim,foruma girdiğinde cevap yazacaktır ...

Yorum yap

[email protected]

forumda bu mail adresiyle kayıtlı kimse yok arkadaşlar

Yorum yap

erencan'ın msn adresi o degil arkadaşlar

şuan onu kullanmıyor

önceki olabilir

büyük ihtimalle hacklenmiştir

genelde butür olaylar böyle oluyor...

Dikkatli olmak lazım

Yorum yap

Belliki MSN çalınmış, hemen silmekten başka yapacak birşey varmı???
              En büyük aptallık,
              Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

Arkadaşlar adı geçen msn adresi erncan arkadaşındır kendisinin mail adresi çalınmıştır bilginize

Yorum yap

Aynı şekilde benden de msn den telsim kontör istedi tabiiki vermedim.Erencan olmadığını eğer oysa telefonumu çaldırmasını söyledim tabiiki telefon çalmadı.Hemen MSN ni sildim.
                  Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Arkadaşlar daha önceki günlerde ve msn imde belirtim ve 1 ay kadar iconum un orda yazdım [email protected] adresi hecklenmiştir diye bende çok madur kaldım ve hemde teknoka nın adresiyle beni işletti bende teknoka ile çok samimiyim yazdım gitti ve bi baktımki girilmiyor işte o an anladımki .....
                    Dedim ya bu olanları ben açıkladım bunun için arkadaşlar benimle uzaktan yakından ilgisi yok yinede herkesten bu olay için üzgünüm daha dikkatli olunmasını rica ediyorum ....
                    VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                    125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                    GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

Beim adresimle sizlerden kontür isteyen o ş....i dün arkadaşımın adresiyle geldi bende yakaladım dedim ama nafile olmuyor o nu yakalayamıyacağız ..
                      ben şuna karar verdim o bizim içimizden biri çünki bizler tanıştıkça ekledik adreslerimizi buda demektirki o hain bizim arkadşlarımızdan biri bu benim fikrim...
                      VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                      125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                      GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

erencan saol bilgi için dostum.son yazdıgım cvp benim dostum 250 kontur isticek kadar düşecek bi adam degil dir yazadım.blogu koydum gitti.tabi benim msnide almadıysa şu anlık vukuat yok

Yorum yap

uyduteknik com bende ekliymiş silmeyi unutmuşum şimdi sildim....dikkatli olalım arkadaşlar
                          KaMeRaMaN mylivepage.com

Yorum yap

Bu salak yine iş başında bir çok arkadaşın canını yaktı.Aynı vaadlerine devam ediyor 250 telsim kontor bu kendini bilmez hacker için zaten bir çok ilde savcılığa başvuruda bulunulmuş.Umarım yakın zamanda kim olduğu ortaya çıkar şerefsizin

Yorum yap

dangalak 1 tanede degil 5 tane istiyor yollucakmışım o bana ödermiş yok daha neler nüfus kagıdınıda versin üstüme alayım hehe :

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X