• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X Plus Tps Au 13.2.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mehmetklc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tasarım hocam elbette tps ler önemli kızmayın emeginize saygım sonsuz elinize yüreginize saglık
    Benim kimseye kızdığım falan yok. Neden kızayım ki!

Yorum yap

• :sagol: mach1 ustam teşekkürler.Bir sorum olacak DT aboneyim. 614 e yazılımda modül
      kullanmadan kartı direk kart yuvasına takarak seyredebilir miyim?Maçlarda sıkıntı çıkarır mı?

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• adil4589 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          :sagol: mach1 ustam teşekkürler.Bir sorum olacak DT aboneyim. 614 e yazılımda modül
          kullanmadan kartı direk kart yuvasına takarak seyredebilir miyim?Maçlarda sıkıntı çıkarır mı?
          soruyu mach1 ustaya sormuşsunuz ama ben yardımcı oluyum bir sorun çıkartmaz sorunsuz izlersiniz arkadaşım iyi seyirler
          Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
          Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
          Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
          Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
          Ö.HAYYAM

Yorum yap

• Halil Şirin arkadaş cevabın için teşekkürler.

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              10000 lerce kullanıcı share yapmıyor adaş azla elindekiyle yetinmeyen değerini bilmeyen çoğuna hiç sahip olamaz unutma..
              ali_next Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              adaş kanaları taratmakta bir sorun yok ama hsıc edit de her kanalın ustunde yeniden uygun identde save yapmak biraz zor geliyor. hem tps ve hem digerlerin istesek bunlarada sabr etmemiz lazım her halde...
              Aynı dertten bende muzdaribim.Uyduları tekrar taratmak mesele değil de kanal kanal hsic edit yapmak eziyet geliyor. Bunun udb'ye atmak gibi bir kolay yolu var mı ? Super plus serisinde flash'a kaydedince hsic'ler de kaydediliyor mu ?

Yorum yap

• imperio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Aynı dertten bende muzdaribim.Uyduları tekrar taratmak mesele değil de kanal kanal hsic edit yapmak eziyet geliyor. Bunun udb'ye atmak gibi bir kolay yolu var mı ? Super plus serisinde flash'a kaydedince hsic'ler de kaydediliyor mu ?
                bendende aynısı ama ne yapalım izlemek istiyorsak yapacaz düşünsenize yazılımlar çıkıyor o yazılımları hazırlayanın ve hazırlayan ekibin halini bizimki onların yanında devede kulak kalıyor....

Yorum yap

• elinize kolunuza sağlık.elleriniz dert görmesin.

Yorum yap

• hocam teşekkür ederim. harika bir hediye oldu.

Yorum yap

• Hocam emeğiniçin çok teşekkür ediyorum. Demekki bizim 2000 x cı pluslar eskimiyecek. Sağolun

Yorum yap

• selam ustatlarım

bir sorum olacaktı
                        614b-614c ve 614e yazılımlarında bir bug u sorracaktım

cihaz 2000 xcıs cihazı stanby yaptıgımız da cihazın önpanelinde degişik rakamlar oluşuyor daha sonra stanby a geçiyor

bir gömülü mödülüne kart takıp çıkardıktan sonra aynı sıkıntıyı yapıyor ve kartı görmüyo r çihazı arkadan kapatıp açmak lazım ilerki yazılımlarda bu sıkıntıyı gideririseniz sevinirim

yazılımlarda emegi geçenlere teşekkürler
                        Mach1 Team™

Yorum yap

• ya ben bu yazılımı daha yüklemedim bugün yüklemeyi düşünüyomm da hala aktif mii bi zahmet söylersenizzz.

Yorum yap

• aktiv
                            dreambox 500S = 2x1
                            8'li DiSeqC ve 4'lü DiSeqC
                            42'39'E-95cm Offset 2x4'lü Next 0,3db
                            19'16'13'5'E-100cm Offset 2x4'lü Next 0,3db,2x4'lü İnverto 0,4db
                            7'9'E-95cm Offset next 0,3db,İnverto 0,4db
                            1'W-98cm Offset 4'lü İnverto 0,4db
                            RG 6/U-6 F,75 Ohm-RG-PVC-Cu Birtaş Coaxial Kablo
                            Aynı anda 9 uydu (8+1),Avcılar/İSTANBUL!!!
                            "facta non verba" dunkes:

Yorum yap

• ellerine sağlık

Yorum yap

• onurr06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ya ben bu yazılımı daha yüklemedim bugün yüklemeyi düşünüyomm da hala aktif mii bi zahmet söylersenizzz.
                                canavar gibi çalışıyor dostum rahatlıkla yukle....
                                C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X