• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Free Server Yeni Adres

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cihazı açıp kapattım internetide kapatıp açtım. değişen bişey yok.. view ler kapalı...

Yorum yap

• satılık NEXT 9000 ultra

Yorum yap

• ayıp ya

Yorum yap

• arkakadaşlar server tamamen kapandımı ? bilgisi olan varmı

Yorum yap

• Selamlar;
            Elbette kimse başımıza silah dayamadı bu cihazı alırken. Ama ufak bir açıklama yapılsa kötü mü olur? En azından durumun ne olduğunu anlarız. Kaç gündür kimseden ses çıkmıyor, haliyle dedikodular başlıyor bu sefer de.
            Saygılar

Yorum yap

• ne yazıkki 9000 ultralar bilinmeyen bir sebepten dolayı gözden düşmüş bir cihaz olduğu için cevap vermek zahmetinde bulunmak bile lüks oldu galiba. 2 gün oldu hala ses yok, yazık olmuş nexte. Bu 9000 kazığı next firmasını gözden düşürdü ve düşürmeye de devam edecek böyle olduğu müddetce. (3A uydusu ne zaman faaliyete geçti-yazılım ne zaman çıktı) arasındaki zaman farkı bu durumu açık bir şekilde göstermektedir. 2000 ve 9000'ler yani kardeşler arasında bile ayrımcılığı yapan nextin ta kendisi. Bir tarafa uydu güncellemesi yapılırken bir tarafa da 3A uydusu bile eklenemedi. Zaten verilen yazılımda bu şekilde, başka bişeyi falan yok. En sonunda ayakta kalan tek newcamd1 de bittiği zaman 9000 de ölmüştür.
              NEXT YE-9000 X CAM Ultra
              Galatasaray

Yorum yap

• yani serverler açıkmı kapalımı yawww... kimse yokmu sorumlulardannn...

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=49965
                  1 Nolu mesajda Mach 1 hocam yazmis okuyun.

Yorum yap

• baysan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    satılık NEXT 9000 ultra
                    dostum söylrmisin 2000 lerde 9000 lerden farklı ne var emu sisteminde şuan tüm cihazlar aynı ayardadır hatta 9000 binlerin + sı olan adultlar yıllık abonelik ücreleride 150 doların üstündedir daha dün 3 tane adult emuya düştüde millet bayram yaptı ne yazıkki uzun da sürmedi lütfen yazarken elimizi vicdanımıza koyarak yazalım
                    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• eee sonuç arkadaşlar newcam1.... kapatıldımı... açılacakmı... çalışıyosa biz niye göremiyoz.. bi cevap verin ustalar...

Yorum yap

• tamamen kapatılırsa herkes üzülecek, en azından biri çalışsa iyi olur, yoksa herkes kendine başka yollar arayacak ve millet bir yol bulmakta zorlanmaz.
                        NEXT YE-9000 X CAM Ultra
                        Galatasaray

Yorum yap

• uzunsalih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          eee sonuç arkadaşlar newcam1.... kapatıldımı... açılacakmı... çalışıyosa biz niye göremiyoz.. bi cevap verin ustalar...
                          Kapatılırsa duyrulur merak etmeyin. Vardır bir teknik sorun.

alpinx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          tamamen kapatılırsa herkes üzülecek, en azından biri çalışsa iyi olur, yoksa herkes kendine başka yollar arayacak ve millet bir yol bulmakta zorlanmaz.
                          Herkes kendine başka yol aramakta özgürdür. Kimseyi bağlamıyoruz.

Yorum yap

• uzunsalih Nickli Üyeden Alıntı
                            yani serverler açıkmı kapalımı yawww... kimse yokmu sorumlulardannn...
                            Mesaj yazma uslubunuzu değiştirseniz sizin açınızdan iyi olur.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Mesaj yazma uslubunuzu değiştirseniz sizin açınızdan iyi olur.
                              kaç gündür bu sayfada sadece server ların açık olup olmaadığını sorup duruyorum ama hiç biriniz 9000 bölümünü kontrol edip te yardım etmiyorsunuz ve her yazdığım mesajdan sonra başka arkadaşlar mesaj yazıyor ve haliyle sorduğum soru boşa gidiyor...3 gündür soru soruyorum cevabı bu şekilde geliyor. Lütfen sizde bizi tehtit eder gibi (sizin için iyi olur falan) kelimelerini kullanmayın. 26 ad next marka uydu cihazı otelime tek kalemde aldım tv oto teyip ve benzeri ürünler dahil. sitenizle daha alakalı olun ki teknik problemlerde olsa insanlar haberdar olsun sizde bu şekil konuşmalara marus kalıp sonra da tehtitkar konuşmayın. Yapa bileceğiniz çok çok haksız yere banlamak... nede olsa site yönetimi elinizde.

Yorum yap

• uzunsalih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                kaç gündür bu sayfada sadece server ların açık olup olmaadığını sorup duruyorum ama hiç biriniz 9000 bölümünü kontrol edip te yardım etmiyorsunuz ve her yazdığım mesajdan sonra başka arkadaşlar mesaj yazıyor ve haliyle sorduğum soru boşa gidiyor...3 gündür soru soruyorum cevabı bu şekilde geliyor. Lütfen sizde bizi tehtit eder gibi (sizin için iyi olur falan) kelimelerini kullanmayın. 26 ad next marka uydu cihazı otelime tek kalemde aldım tv oto teyip ve benzeri ürünler dahil. sitenizle daha alakalı olun ki teknik problemlerde olsa insanlar haberdar olsun sizde bu şekil konuşmalara marus kalıp sonra da tehtitkar konuşmayın. Yapa bileceğiniz çok çok haksız yere banlamak... nede olsa site yönetimi elinizde.
                                Kapatılsa bu forumdan duyuru mutlaka yapılır. Duyuru yapılmadığına göre server hala aktif ama takdir edersiniz ki bazı sorunlar olabilir. Bu sorunları da kabullenip, sabırla beklemek de size kalıyor.

Ayrıca kimseyi tehdit falan etmiyorum. Sizin mesaj yazma uslubunuz iyi olmadığı için sadece uyarıyorum. (!)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X