• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Home Sharing

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• aftershave35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostlar 14.04.2008 yazilimiyla home share yapabilen varmi?
    yapılıyor fakat bir süre sonra kullanıcı cihaz yayınları alamıyor.

Yorum yap

• teşekkurler bilgi için dostum..

Yorum yap

• arkadaşlar 4-5 gündür bir cevap bekliyorum ama, bir arkadaşın dışında tam açıklayıcı cevap alamdım. bilgilerinizi esirgemezseniz sevinirim. saygılarımla...

Yorum yap

• magic1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar 4-5 gündür bir cevap bekliyorum ama, bir arkadaşın dışında tam açıklayıcı cevap alamdım. bilgilerinizi esirgemezseniz sevinirim. saygılarımla...
          motorlu sistemi tam bilmiyorum. bende çanaklarda çift çıkışlı lnb'ler var. gömülü modüldeki yasal kartı cihazlardan birine takınca com bağlantıdan ara kablo ile o kartın kanallarını diger cihazdan da seyredebiliyorsun.

Yorum yap

• Bugune kadar bize her destegi veren ustadlardan verilen yeni yazilimlarla home share i kullanabilme destegini bekliyoruz.saygilar.

Yorum yap

• aftershave35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bugune kadar bize her destegi veren ustadlardan verilen yeni yazilimlarla home share i kullanabilme destegini bekliyoruz.saygilar.
              21.04. yazılımında home share sorunsuz çalışıyor. iyi seyirler.

Yorum yap

• hkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                21.04. yazılımında home share sorunsuz çalışıyor. iyi seyirler.
                Teşekkurler dostum..oldukca sorunsuz calışmakta..Sonunda TPS ve polsata kavustum.Üstadlara sonsuz teşekkurler..

Yorum yap

• sayın hkerim ayarlar nasıl yapılıyor cihazın birtanesi 2000 hdtv digeri 2000 cx süper pulus

Yorum yap

• yagmur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sayın hkerim ayarlar nasıl yapılıyor cihazın birtanesi 2000 hdtv digeri 2000 cx süper pulus
                    benim cihazlar 2000 cıs super plus. diğer modellerde de ayarlar aynımıdır bilmiyorum. emu'yu aç. cas'a git. kapalı göndermi seç. kırmızı tuşa bas. cihazlardan kart gömülü olanda 'ana' diğerinde ise 'kullanıcı 1' ayarlayacaksın. bu şekilde bir deneme yap. olmazsa forumdan başka arkadaşlarda yardımcı olur.

Yorum yap

• peki arkadaşlar size bir şey sorayım dreambox ve next2000cissüper plus home sharing olurmu acaba master dreambox düşünüyorum next ti de slave olarak olurmu acaba ?deneyen varmı cevaplarsa sevinirim
                      Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• 21.04 yazılımı

hocam yeni yazılımla home share yapamıyoum. Ana kullanıcı 1 diye seçenekler yeni yazlımda çıkmıyo ve cihazlardan birini çalıştıramıyorum..sanırım açık olanlardan bitanesi kapalı olacak yada kapalı gönderim olmıyacak ne yapmam lazım yardım edermisin..

Yorum yap

• hallettim kapalı gönderimde iken kırmızıı tuşa basın

Yorum yap

• usta Home Sharing programını nerden ındırcez bulamadım teşekkürler yardımların ıcın..

Yorum yap

• hakan3525 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              usta Home Sharing programını nerden ındırcez bulamadım teşekkürler yardımların ıcın..
                              cihaza attığın yazılımın içinde var zaten o özellik.siz 1.mesajdan başlayarak okuyun.her şey var orda.
                              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                              VU+ SOLO 2
                              Popcorn Hour A-210
                              TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                              UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                              DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                              NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                              DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                              NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• yeni yazılımda ayarlar

menü > girişler > cas > com port > kapalı gönderimde iken kırmızı tuş > com port > kapalı gönderim > kart takılan ana, diğeri kullanıcı 1 yap kaydet

ayarlar bunlar....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X