• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vu uno 4k tavsiye edermisiniz?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Vu uno 4k tavsiye edermisiniz?

Vu solo se v2 kullaniyorum.
    Simdi vu uno 4k almak istiyorum. Iptv leri daha iyi izleyebilirmiyim. Makina kalitelimidir?

Uygun imaj ve kanal listesi kullanırsanız süper bir cihaz....Vu solo 4k dan farkı ekranı yok..önünde kanal ismi yazan bir ekran yok..HDD harici bağlanabiliyor.. Çift tüner ..
    4k lar Arm işlemcili cccam çalışmaz ..oscam stabil..
    Görüntü kalitesi televizyonunuzada bağlı ama ben et9000 nin görüntü kalitesini aramıyorum... Sıkıntı yok..
    25 snde filan açılıyor..iptv ve kanal geçişleri hızlı.. Şimdilik bu kadar..
    Vu+ uno 4k , 150 cm motorlu çanak, T.Field 3000 cippro , Technics SA-DX950 , Pioneer 5.1 hoprl..Sony ledtv..

Yorum yap

kemalege2000 Nickli Üyeden Alıntı
      Uygun imaj ve kanal listesi kullanırsanız süper bir cihaz....Vu solo 4k dan farkı ekranı yok..önünde kanal ismi yazan bir ekran yok..HDD harici bağlanabiliyor.. Çift tüner ..
      4k lar Arm işlemcili cccam çalışmaz ..oscam stabil..
      Görüntü kalitesi televizyonunuzada bağlı ama ben et9000 nin görüntü kalitesini aramıyorum... Sıkıntı yok..
      25 snde filan açılıyor..iptv ve kanal geçişleri hızlı.. Şimdilik bu kadar..
      4k VU larda CCcam yok mu?
      Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Bildiğim kadarıyla yok. Cccam convert to Oscam gibi bir program ya da eklentiyle çalışıyor.
        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

cccam olmaması eksiklik değil ..Oscam converter programı ille cccam oscamserver dosyasına dönüşüyor..var>etc>tuxbox >config içine atılıp oscamemu yeniden başlatıldığında çok stabil çalışıyor..
          4k cihazlarda arm işlemci olduğundan sanırım cccam çalışmıyor..
          Vu+ uno 4k , 150 cm motorlu çanak, T.Field 3000 cippro , Technics SA-DX950 , Pioneer 5.1 hoprl..Sony ledtv..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X