• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

**Next 9000 X Cam ultra Yazılım istekleri**

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bana gore oyun ekolayzer gıbı aksesuarlar olmasada olur muhım olan resıverın newcandy bolumlerınde kılıtlenmesı vede motor hatasının duzeltılmesı gerekır saygılarımla

Yorum yap

selamlar saygılar arkadaşlar,bu makinada bundan daha iyisi yapılabilrmi bilmiyorum yazılım falan biyere kadar diye düşünüyorum,kamyonu f1 yarışına sokmaya gerek yok kamyon anca yük taşır,istediğini yap f1 e sokamazsın bilmem anlatabiliyormuyum?bence özellik eklemektense sadeleştirip hızını artırmak ve genel kullanıcıya hitaben ekolayzırı,recal ve oyunu kaldırıp onun yerine işlevi daha çok aranan işlemciyi yormayan,remini yormayan ekler konulabilinir.kamyonu yarışa hazırlarken taşıyabileceği yükten fazlasınıda yüklememek gerektiğine inanıyorum.saygılarımla,motifiyecilere şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

favori kanallarında seyretmede inşallah bir düzenleme gelir.sadece kanaları favorilerde seyretmek istiyorum.kanal değiştirdiğim zaman favorilerden çıkıp tekrar 1200 kanala dönüyor.istediğim şey favorilerden çıkmaması.1200 kanaldan 100 kanal seyredilen kanal gerisi boş.inşallah olur

Yorum yap

bence ecolayzır gereklı oyun onemlı değil colr tusunu yapılması optionlu kanal sıstemının yapılması daha ıyı olur gereklı ozellıklerın eklenmesı daha ıyı bence saygılar...
          YÜRÜYOR
          yürüyor yalnız gidiyor
          hayatı vermedi can, ona
          kalbini dinledi gel dedi, ona
          dağ, deniz ve nehir
          düşündü gideyim
          mutlu etmedi bu dünya beni
          bulacakmıyım acaba bir yer
          ağrısız içine yatacağım
          bir toprak gitsem mi acaba
          olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

COLOR tuşunun herkesin kendi zevkine göre resim ayarı yapılabilmesi için aktıf hale getirilmesi gerekir.

TELETEX teki sorun düzeltilmeli

EKOLAYZER kesinlikle gerekli ve süper özellik

HIZ (cihaz hızlı zaten)ama dahada hızlanması için birşey yapılabiliyorsa yapılsın. ...SAYGILAR

9000 ultra süper cihaz seviyorum

Yorum yap

birkaç yazılım eksikliği

hayırlı ramazanlar tüm herkese.arkadaşlar next 9000 için birkaç yazılım eksikliğide ben belirtmek isterim.diseqc motor kullanıyorum.uydu üzerinde ince ayar yapmak malesef mümkün değil.bir dokunuşla neredeyse diğer uyduya gidecek şekilde hareket ediyor.birde kilitlenme her halikarda oluyor.bu sorunu kumanda üzerindeki açma kapatma tuşu ile çözmenin bir kolayı yokmu.illaki kalkıp cihazı arkadan kapatıp açmak gerekiyor.nerde kaldı kumandanın özelliği.ha birde sinyal sesi bu seride neden yok.eski bir next 8000 kullanıcısı olarak bazı özellikleride özler olduk.share özelliği bir ayrıcalık ama ufak tefek düzeltmeler nedendir bir yıldır gözden kaçmış.yetkili ve sorumlu kişilerin duyarlılığına inanıyor,saygılar diliyorum.

Yorum yap

artık muhatap bulamıyoruz, denge ile dengesizleri aramak zorunda kalıyorum bu cihaz kilitlenmektedir..ya yazılım taşıması vardır yada entegre hatası birlieri buna el atsın ; birde kampanya yapıyorlar korkarım bu cihazlar ellerinde kaldı yetkililer nerde sonuç cihaz hala kilitlenmektedir.....( batsın ethernetii, batsın paylaşımı adam akıllı cihaz istiyoruz...)

Yorum yap

sayın mach1 üstad next super plus yazılımları için teşekkürler umarım biz 9000 ultracıları da sevindirirsiniz malumunuz cihazın en büyük sorunu newcamd 1 ve 2 deki donma ve kilitlenmeler bu sorunları çözecek yazılımı sabırsızlıkla bekliyoruz çalışmalarınızda başarılar dilerim saygılarımla.

Yorum yap

next10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    artık muhatap bulamıyoruz, denge ile dengesizleri aramak zorunda kalıyorum bu cihaz kilitlenmektedir..ya yazılım taşıması vardır yada entegre hatası birlieri buna el atsın ; birde kampanya yapıyorlar korkarım bu cihazlar ellerinde kaldı yetkililer nerde sonuç cihaz hala kilitlenmektedir.....( batsın ethernetii, batsın paylaşımı adam akıllı cihaz istiyoruz...)
                    Arkadaşım sanırım kendi adına bu söylemlerin bizde kullanıyoruz bu cihazı bizde her seferinde çıkan yazılımları takip ediyoruz.Forumun amacıda oluşabilecek olumsuzlukları tespit edip sorunu çözmek.Biraz sabır gösterirsen sende göreceksin.Bence emek veren bir sürü insanın emeğine saygısızlık yapıyorsun diye düşünüyorum.Yaşamda hiç bir şeyin dört dörtlük olmadığınında farkındasındır,olabilmesi için çaba ve emek gerekiyor bizimde buna saygı duymamız gerekiyor...es:
                    DREAMBOX 800 HD
                    Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

isodem64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşım sanırım kendi adına bu söylemlerin bizde kullanıyoruz bu cihazı bizde her seferinde çıkan yazılımları takip ediyoruz.Forumun amacıda oluşabilecek olumsuzlukları tespit edip sorunu çözmek.Biraz sabır gösterirsen sende göreceksin.Bence emek veren bir sürü insanın emeğine saygısızlık yapıyorsun diye düşünüyorum.Yaşamda hiç bir şeyin dört dörtlük olmadığınında farkındasındır,olabilmesi için çaba ve emek gerekiyor bizimde buna saygı duymamız gerekiyor...es:
                      15 yıldır bu işin hobi olarak içerisindeyim sabırın ne olduğunu iyi bilirim analogtan, analog-dijitale , dijital kadar geçen sürede next cihazından başka kullanmadım ( botecten dolayı) , şimdiye kadar 9000 ultrayıda paylaşım ve ethernet için alamdım zaten okadar vaktim yok artı cihazın ethernetinide kullanmıyorum , bırak onu emuyu sadece biss için kullanıyorum , oda maçları izlemek için , ama eğer maçta eğer dizide eğer bir açık otrumda cihaz kilitleniyorsa ve 2 saat bir kanalda kalamıyorsa ben o cihazı ne yapayım niye ozaman o ram konulmuş niye o zaman geniş bellek yapılmış niye ozaman hareketli menu kullanılmış vs kim ise muhattabı adam akıllı yazılım yapsın kullanmayın demeyin( kimsenin buna hakkı yok demeye) 2 yıl garantili 2 yıl kullanırım atarım ama 2 yıl hakkımı ararımmm. ona göre...adam gibi iş yapılsın bundan sonra cihazı çöpten almıyoruz adam akılı bir firma dan alıyoruz....

Yorum yap

üstadlardan gbox için yazılım çıkarabilirlerse bilmiyorum yinede yazılımla halledilecek bir işmi ama yinede g box için 9000 x cam ultralara birşey yaparlarsa sevinirim.saygılar

Yorum yap

uygar33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sayın mach1 üstad next super plus yazılımları için teşekkürler umarım biz 9000 ultracıları da sevindirirsiniz malumunuz cihazın en büyük sorunu newcamd 1 ve 2 deki donma ve kilitlenmeler bu sorunları çözecek yazılımı sabırsızlıkla bekliyoruz çalışmalarınızda başarılar dilerim saygılarımla.
                          arkadasa katiliyorum hocam.guzel bi yazilimla bizide dertten kurtar hocam simdiden tesekkurler ve kolay gelsin
                          9000 xcam ultra
                          2500 dpci plus
                          2000 CX süper plus
                          120 canak coklu lnb ile
                          turksat hotbird astra sirius
                          ayrica motorlu 2. canak ile diyer uydular
                          next li olmak ayricaliktir....

YIKICI OLMA YAPICI OL...

Yorum yap

next ye 9000 xcam ultra yeni yazılımda keyleri grerken harfleri next ye 8000 xcam daki gibi harfleri girelim ,audıoi,a gude,b, kırmızıi,c, yeşil.d, sarı,e,mavi,f, olsun birde nevcam 3 geri istiyoruz çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yorum yap

kay:
                              minton Nickli Üyeden Alıntı
                              next ye 9000 xcam ultra yeni yazılımda keyleri grerken harfleri next ye 8000 xcam daki gibi harfleri girelim ,audıoi,a gude,b, kırmızıi,c, yeşil.d, sarı,e,mavi,f, olsun birde nevcam 3 geri istiyoruz çalışmalarınızda başarılar dilerim.
                              Arkadaşım alıştığın zaman böyle daha basit kısa zamanda alışırsın.Newcamd 3 ise 05.06.2007 yazılımında var atabilirsin...

Yorum yap

mezor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                kay:

Arkadaşım alıştığın zaman böyle daha basit kısa zamanda alışırsın.Newcamd 3 ise 05.06.2007 yazılımında var atabilirsin...
                                kardeşler newcamd3 olaya ne katıyor yani newcamd1 9000ultralar arasında card sharing, newcamd 2 de diğer card sharing araçları ile paylaşımı sağlıyor sanırım...
                                bilgilendirirseniz memnun olurum. teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X