• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alt tarafta görünen Kırmızı ES Explorer Dosya Yöneticisidir.

Kanallistesi dosyası hangi klasörde bilmiyorum ama WeTV'deyken 3 Çizgili düğmeye basınca çıkan ayarlardan üstteki resimdeki ayardan listenin yani dosyanın yedeğini alıp editleyebilirsin.

Sevgiler...
    sayın hocam benim cihazın menüsü bu şekilde ancak appps arayüzü yok weos2.0.1 mi acaba saygılar

Yorum yap

• Evet, ama bence eski Dashboard daha kullanışlı.

Ayrıca OSTool'u nasıl kurduysan OSCamManager'ı da aynı yöntemle kuracaksın Furkan.

Sevgiler...

Yorum yap

Evet, ama bence eski Dashboard daha kullanışlı.

Ayrıca OSTool'u nasıl kurduysan OSCamManager'ı da aynı yöntemle kuracaksın Furkan.

Sevgiler...
        sayın hocam eski Dashboard derken hangisi tam anlayamadım saygılar

Yorum yap

• furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sayın ustatlar ostool2_11213 kurdum cccam açılmadı oscammaneger1.0.3 nasıl kurulur bende usb ye yükleyip cihaz da gözüküyor ama dosya ya girince içi boş saygılar
          furkan1 ya sen bizle kafa buluyon yada cabuk unutuyon adamım ya dün daha apk verdim nasıl kurulcanıda anlattım.
          http://www.mach1digital.com/mach1for...t=72586&page=7
          Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
          Sorumluluk alınmaz
          .
          Saygılar

Yorum yap

• voxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            furkan1 ya sen bizle kafa buluyon yada cabuk unutuyon adamım ya dün daha apk verdim nasıl kurulcanıda anlattım.
            http://www.mach1digital.com/mach1for...t=72586&page=7
            sayın hocam neden kafa bulayım boş yere sizi meşgul etmem yeni anlamaya çalışıyoruz bu zamana kadar enigma2 iki kullandımandroid ve elece hiç bakmadım wetek2 aldıktan sonra android ve elece alışmaya çalışıyorum sizleri meşgul ettiğim için çok çok özür dilerim saygılar

Yorum yap

• kusuruma bakmayın android oscam ve kanal listesini nasıl yapacagız gerçekten ne yapacağımı bilmi yorum teamwiev ile bağlanıp yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar

Yorum yap

• sayın ustatlar ben bu cihazı çok anladığım için değil sizlerin desteğine ve yardımına güvenerek aldım kusurumuz varsa affola saygılar

Yorum yap

• furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sayın ustatlar ben bu cihazı çok anladığım için değil sizlerin desteğine ve yardımına güvenerek aldım kusurumuz varsa affola saygılar
                  Kusur estafurullah ne alaka şimdi oscam 1.03 apk dün yüklemesini herşeyiyle gösterdim.
                  Yükledim arayüzde geldim dedin cccami nasıl yazacam dedin onuda gösterdim.
                  Buraya kadar yanlışım varsa yaz, sanırım yok kanal yüklemeye gelince forumda muhakkak bulacaksın hiç bulamadın kendi enigma 2 listeni usb ye at cihaza yükle.
                  Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Sorumluluk alınmaz
                  .
                  Saygılar

Yorum yap

• sayın hocam oscam 1.0.3 kurulu start, stop,restart alttada enble auto starat yazıyor bundan sonrs nasıl olacak saygılar

Yorum yap

• sayın ustatlar wetek2 android de cihazın flashın da storage ftp ile bağlınıldığın da gözükmüyor nasıl bulacağız saygılar

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        salt, exodus,uk Turk playlist ve xorion eklentisi

Bunların hepsi xorion reposu içinde vardır.

SALTS için farklı bir ayar gerekiyor mu? Eklenti açılmıyor bende, hata veriyor.

Yorum yap

• Hata derken, ne diyor ki?

Sevgiler...

Yorum yap

Hata derken, ne diyor ki?

Sevgiler...
                            bende baktım şimdi dostum hata heralde şuan data basede 3-4 film denedim fail veriyor belki daha sonra düzelir.

Sorumluluk alınmaz
                            .
                            Saygılar

Yorum yap

• Aynı filmi tekrar tıklayın, sanırım Scrapper (bunun Türkçesi ne olabilir ki?) zamanlaması bazen scrapper bulmada gecikebiliyor.

Dizilerde sorun var mı?

Sevgiler...

Yorum yap

Hata derken, ne diyor ki?

Sevgiler...

Eklentiyi açarken bu uyarıyı veriyor. Günlüğe bakıyorum orası boş.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X