• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Botech 7200-7300USB Serisi Resimli Yazılım Yükleme Talimatı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Botech 7200-7300USB Serisi Resimli Yazılım Yükleme Talimatı

Cihazın Fişini Prize takmadan önce rs 232 kabloyu takın ve aşağıdaki işlemleri yapın.....

Yazılım atma işi bitmiştir. Emu aktiv etmek için :

Botech 7300XFTA USB de: Menü basın seçenekler üzerine gelin 7799 tuşlayın alta kod düzenle bölümü çıkar....

Botech 7200FTA da: Menü 7799 u tuşlayın sonra gereçler ve oyunlar menüsüne girin en altta kod düzenle bölümü çıkacaktır....

uzman hocam upgrader 1.0.4 programını hiç açamıyorum başka bilgisayarda denedim ondada açmıyor

Yorum yap

Birde bunu indir dosyayı zipden çıkar

Botech BC-7200 serisi, Yazilim, Data ve *** UpDnMn Editör Tool

Yorum yap

iyi günler uzman hocam sizin dosyayıda zipten çıkarttım bundada açmıyor şöyle bir yazı çıkıyor-MSVC71dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı uygulamanın yeniden yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir saygılar

Yorum yap

o dasyayı internette ara sonra windows a at

Yorum yap

kamer007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            iyi günler uzman hocam sizin dosyayıda zipten çıkarttım bundada açmıyor şöyle bir yazı çıkıyor-MSVC71dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı uygulamanın yeniden yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir saygılar
            Dosyayı ekledim. C\Windows\System klasörünün içerisine at. Daha sonra PC'ye restart yap.

Yorum yap

iyi günler tasarım hocam ilginize teşekkürler dedinizin aynısını yaptım pc ye restart nasıl yapacam bilgisayarda biraz acemiyim saygılar

Yorum yap

kamer007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                iyi günler tasarım hocam ilginize teşekkürler dedinizin aynısını yaptım pc ye restart nasıl yapacam bilgisayarda biraz acemiyim saygılar
                Bilgisayarını kapat/aç yaww

Yorum yap

tasarım hocam loader gene açılmıyor kafayı yicem başka ne olabilir

Yorum yap

Microsoft'un sitesine gir ve arama bölümüne NET.Framework yaz ve indir PC'ne kur tekrar dene bakalım.

Yorum yap

evet tasarım hocam internetten indirdim şimdi açtı yazılımıda attım şifreli yayınlarıda açtı ilginize alakanıza teşekkürler saygılar

Yorum yap

tşkler usta saol

Yorum yap

Botech Bc-7300 FTA USB 2010 yılının güncel kanal listesini arıyorum yardımcı olabilirmisiniz

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            yukarıda yazılı yükleme programının olduğu sayfa bulunamıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X