• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merhaba üstadlar, Droid kanal taramasında 4k kanallar bende çıkmıyor? Sorun nedir acaba? yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

• Adela abimiz, Özgür öğrendiyse sizin öğrenmemeniz, öğrenmek istemeyişiniz kendinize hakaret olur.

Sevgiler...

Yorum yap

• edne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Merhaba üstadlar, Droid kanal taramasında 4k kanallar bende çıkmıyor? Sorun nedir acaba? yardımcı olursanız sevinirim.
        Taratırken FTA Only ayarı açıksa kapatıp tekrar tarat.

Sevgiler...

Yorum yap

• Hocam yazılımı güncelledim. 10 dakika oldu weos ekranında kaldı. Bu durum normal mi sizce?

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• Bekle biraz daha.

Olmazsa 2.0.1 sürümünü iğneli yöntemle atacağız.

Sevgiler...

Yorum yap

• Cihaz root lu mu acaba? Yada root yapmak mümkün mü?

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• uhd görüntü hd ses

Merhaba,
                harman kardon full hd görüntü aktarabilen avr ve
                samsung uhd tv m ve bazı soru(n)larım var:yazyaz:

1-tv den uhd görüntü ve avr den dtshd - truehd ses alabilmek için ne yapmam lazım. Benim düşünebildiğim hdmi 2 çıkışlı swich alıp 1 çıkışını avr ye diğerini uhd tv ye bağlamak.
                mümkünmüdür. mümkünse hdmi kablo ve swichler marka veya özellik ne olmalı (v1.4 yeter mi hdmi premium gerekli mi vb?)

2-şimdilik fullhd görüntüye razı olup wp2 den çıkan hdmi kablo ile avr ye bağlantı sağladım. android sistemde bluray iso veya remux filmlerimi weplay (kodi) ile açtığımda programdaki passthrue ayarları ve wp2 nin ses çıkışını hdmi olarak ayarlamama rağmen hd sesler bazı filmlerde avr üzerinden dinlenebilirken bazılarında hiç ses gelmemektedir.

yardımlarınız için teşekkürler. iyi akşamlar.

Yorum yap

• Oğuz AndroidTV ROM o konuda daha iyi diyorlar, Keza LE 8 için de iyi diyebilirim.

Diğer konuda şu an beynimin devreleri yandığı için bir şey diyemiyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

• - Zaten anlattığım sıkıntı android TV Rom da.

- LE 8 için hazır imajınızı bekliyoruz üstad. LE ye imajsız geçmek korkutuyor.

Soru bombardımanıma bir yenisi olarak : E2 deki mediaportal vb uygulamaların LE veya android de kullanılmasının bir yolu var mı. OPEN ATV nin gelişmesini mi bekleyeceğiz.

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Oğuz AndroidTV ROM o konuda daha iyi diyorlar, Keza LE 8 için de iyi diyebilirim.

Diğer konuda şu an beynimin devreleri yandığı için bir şey diyemiyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

• WeOS'ta denedin mi peki?

MediaPortal'ı araştıracağım.

Sevgiler...

Yorum yap

• MediaPortal da bir vod eklentisi değil mi? Kodi de yüzlerce binlercesi var.. Sadece salt ya da exodus kursanız bile yeterli bence..

Yorum yap

• Üstad kusura bakma wetek de çok yeniyim. AndroidTV ROM ile WEOS aynı diye düşünmüştüm. AndroidTV ROM u nerden nasıl kurabilirim.
                          iyi akşamlar

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          WeOS'ta denedin mi peki?

MediaPortal'ı araştıracağım.

Sevgiler...

Yorum yap

• Teşekkür ediyorum deneyeceğim.
                            ayrıca E2 den uygulama geçişi olamaz diye anlıyorum.
                            iyi akşamlar.

xorion Nickli Üyeden Alıntı
                            MediaPortal da bir vod eklentisi değil mi? Kodi de yüzlerce binlercesi var.. Sadece salt ya da exodus kursanız bile yeterli bence..

Yorum yap

• herkese [I]y[I] akşamlar.
                              öncelıkle oyuncaklarınız güle güle kullanın. uydu cıhazından zıyade medıaplayer yönünü merak edıyorum. solo4k uydu c[I]hazı olarak mükemmel ancak medıaplayer yönü yetersız.elımde hımedıa uhd medıaplayer vardı,bugün sattım.wetek düşünüyorum. değerlendırmeler bana göre daha başlangıç ta. tavsıye ve değerşendırmelerınızın takıpcısı olacağım..

Yorum yap

• Evet direkt uygulama geçişi olmaz.. Gerçi enigma2 ve kodideki eklentilerde python ile yazıldığı için nispeten daha kolay olarak gerekirse uyarlama yapılabilir ama bunu yapmak hiç mantıklı olmaz çünkü Kodi de zaten aynı işlevi yapan çok daha gelişmiş eklentiler mevcut.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X