• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey Dağıtıma Başladı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Valla firmaya yapılan bu kadar methiye ve övgüler boşa gitmez umarım en kısa zamanda teslimatları dediğiniz gibi yaparlar. 2 ay bekledik sonuçta buradaki herkes müşteri. Müşterinin parasını peşin ödediği ürünün akıbeti hususundaki merakı da bırakın oluversin.

Yorum yap

• ozgurozt Nickli Üyeden Alıntı
      Maliyetine size verebilirim ilgilenirseniz(LNB'de benden size hediye olsun. ) Yeter ki cihaz gelsin.

Not: Bu arada üç kuruşluk cihaz için biz hobidaşların birbirini üzmesine hiç gerek yok. Şahsen tanımadığım ama adını sıklıkla methedilirken duyduğum dikey firmasına kasmaya da gerek yok, ancak maalesef bu ön sipariş mevzusunda forumda direkt olarak kendilerinin insanları bilgilendirmemesi eksi puan oldu onlara. Şahsen ilk ve son tecrübem oldu kendileriyle. Güven bir kez zedelendi mi her şey biter nazarımda. Bundan sonrasını kendileriyle alışveriş yapacaklar düşünsün artık ne diyeyim. Cihaz geldikten sonra merakımdan uzaktan takip etmeye devam edeceğim. Forza Enigma2 diyor ve kendi köşeme çekiliyorum. Cümleten sevgiler... :hangiiisi
      tamam.ben cıhazınıza talıbım.cıhaz geldıgınde dedıgınız fıyattan cıhazı sızden alırım.başkasına söz vermeyınız..teşekkurler..
      WETEK Play 2 4K
      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Cihaz gelmeden kişiden kişiye önsipariş oldu ne güzel
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Bir de ben herkesten özür diliyorum, BJK 0-3 yenilirken Hulk gibi kendimi kaybetmişim.

Herkes gibi ben de parasını verip bekleyenlerdenim, ancak süreci çok yakından takip edip bildiğim için öfkenizi yanlış yere yansıtmanız beni üzdü.
          Dikey evet, çok geç kalmıştır ancak suçlumuz o değildir bundan adım gibi eminim.
          Tepkim bunadır yoksa parasını vermişiz tabii ki muhatabımız Dikey olacaktır, sitemimiz doğal olarak dist olan firmayadır.

Yoksa buradaki kimsenin artniyetli olmadığını bildiğim gibi samimiyetinden de şüphem olmadı.

Sevgiler...

Yorum yap

• yok ustad art niyet kesinlikle sadece muhatap bulamadık nedir ne değildir bayağı uzadı doğal olarak bazen gerginlik oluyor hata sağolunuz siz gibi dostlardan bilgi aldık gönül isterdi ki diğer firmalar gibi bir dikey yetkili arada bir forumlara kullak vermeli gereken bilgilnedirmeleri yapmalı bu kadar telaşeye gerek kalmazdı siz müjde dediniz herkes sus pus oldu yinede istenmeden kırıcı olduysak af ola teşekkürler ustad..!
            MSN DURUMU::

Yorum yap

• Herkese merhaba
              Dağıtımlar ne zaman başlayacak acaba. Bilgisi olan varmı.

Yorum yap

• 1'inden sonra başlanacak dedi dostum, ama tam tarih belli değil daha.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  1'inden sonra başlanacak dedi dostum, ama tam tarih belli değil daha.

Sevgiler...
                  Tşk ederim.Ayrıca bu cihaz için air mouse kumanda almamıza gerek varmı
                  kolay gelsin

Yorum yap

• Gelince anlarız, şimididen ne desem boş olur.

Sevgiler...

Yorum yap

• Dikey de 4k yazanlarin hangisi uydu alici

Yorum yap

• Edit

Yorum yap

• ali.kinik Nickli Üyeden Alıntı
                          Dikey de 4k yazanlarin hangisi uydu alici
                          http://www.dikeysatis.com/WETEK-PLAY...li-,PR-46.html
                          Linki tıklayın wetekplay2 tunerli

Yorum yap

• Quantin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Tşk ederim.Ayrıca bu cihaz için air mouse kumanda almamıza gerek varmı
                            kolay gelsin
                            Almak gerekiyor. Yanında verilen kumandada wp1deki gibi air mouse özellliği yok.

Yorum yap

• air mouse kumanda wetek2 ıçın hangı kumanda almak gereklı.alacak arkadaşlar cıhazda çalışanı forumda bıldırsınlerkı bızlerde hatalı kumanda almayalım..
                              WETEK Play 2 4K
                              Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Önce cihazları teslim alalım.
                                Sonra ustalar bizi bilgilendirir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X