• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000 cı larda uydudan güncelleme basladı mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 9000 cı larda uydudan güncelleme basladı mı?

next 9000 cı larda uydudan güncelleme basladı mı?hangi frekans numarası ve nasıl yapılıyor???

henüz böyle bir şey yok arkadaşım forumu biraz incelerseniz bu konuda bir sürü yazı var ayrıca bir topik açmanıza ne gerek vardı...
    lütfen biraz takip ediniz...

Yorum yap

EROLKAPTAN Nickli Üyeden Alıntı
      next 9000 cı larda uydudan güncelleme basladı mı?hangi frekans numarası ve nasıl yapılıyor???
      sayın erolkaptan uydudan guncelleme 12.475h27500 kullanma kılavuzunda yazıyor bu fırakansta bır kaç kanal çıkıyor bır tanesınde küre üzerinde bir takım
      data aktarım yazıları var her halde o olacak henuz yazlım falan yok beklıyoruz
      ağanın elı tutulmaz derler...bakalım,selamlar..
      optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
      .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

su an baktıgımda "oto.. data.. yok " yazı cıkıyor ve içine girip o frekansı yazamıyorum neden olabılır acaba? cevaplarınıza da tşk ederim su guncellemesi yok lakın yukarda yazdıgın frekansı nasıl gırebılırım..

Yorum yap

su an baktıgımda "oto.. data.. yok " yazı cıkıyor ve içine girip o frekansı yazamıyorum neden olabılır acaba? cevaplarınıza da tşk ederim su guncellemesi yok lakın yukarda yazdıgın frekansı nasıl gırebılırım..
          uydu arama hotbırde gel aşağıya fırekansların uzerıne gel ökey de kanalların
          lıstesı çıkacak sağ ılerleme tuşuyla oner oner ılerle o fırekansı bul uzerıne okey
          de fırekans ekrana gelsın başaçık sağ sol tek transpondere gel aşağıda arama
          yap mevcut fırekansı arar.eyer lıstede yoksa lıste sonunda new kanal eklemede
          yazarsın..not. lıstedede varsa ikin defa yazmaya 9000 ler izın vermiyör......
          selamlar muammer ekşiöğlu....
          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

o bölümün içine girip yazamazsınız neden halen anlamakta güçlük çekiyorsunuz son iki yazılımdan sonra bu bölüme ulaşılamıyor ote transponder bulunamıyor yazısından başka bir şey çıkmaz çünkü uydudan güncelleme henüz başlamadı ve sanırım gereksiz sorulardan bıkıldığı için bu bölüm kitlendi...
            merak etmeyin yeri ve zamanı gelince uydudan güncelleme başlar ve yetkili arkadaşlar tarafından bizlere duyurulur bundan emin olabilirsiniz...
            saygılar sunarım...

Yorum yap

arkadaşlar next ten kemal beyin yapmış oldugu açıklamaya göre uydudan güncelleme tüm seri tamamlandıktan sonra verilecek 9000 serisinin tamamı çıkınca

Yorum yap

kemal abim öyle dediyse doğrudur
                selamlar kemal usta
                BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Değerli dostum;@aslı

[QUOTE=aSLı]"o bölümün içine girip yazamazsınız neden halen anlamakta güçlük çekiyorsunuz "

öncelikle degerli bilginize teşekkür ederim;lakin yukarıda yazınızın bir bölümünü tarafı açıkcası beni üzdü.Bilgi vermek kadar yazımızın üslubuna dikkat etmemiz gerekebilir.Sizden istiramım yapıcı oldugunuz kadar,birazcıkta uslubumuza dikkat edelim.Size sonsuz sevgi ve saygılarımla...erol kaptan..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X