• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.502 ) 21.12.2015 Tarihli Test Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Ya lutfen yardim yoksa bu cihazi kiracagim nnext machina cift tunerli bir yildir wi fi le baglaniyordum sorun yoktu gecen gun baska bir telefona bagladim cok guzel baglandi. Dun aksam eski tlfonuma baglamak istedim bir turlu baglanmiyor kullanici ayarlarini sifirladim gene olmadi wi fi takildi diyor sag sol tuslariyla kablosuz yapiyorum asagiya geliyorum orda buldugu android seciyorum sifreyi giriyom kirmizi tusla kaydediyorum yine ayni islem yapiyorum baglaniyor diyor bir muddet sonra hata hic baglanamadim delirecem

Yorum yap

usb den film seyrettikten sonra exitten çıkış yapınca kitleniyor ve bazı mkv filimleri açmıyor cihaz kitleniyor özellikle son iki yazlımdan sonra bu sorunlar meydana geldi mach1 hocam

Yorum yap

pandora21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Ya lutfen yardim yoksa bu cihazi kiracagim nnext machina cift tunerli bir yildir wi fi le baglaniyordum sorun yoktu gecen gun baska bir telefona bagladim cok guzel baglandi. Dun aksam eski tlfonuma baglamak istedim bir turlu baglanmiyor kullanici ayarlarini sifirladim gene olmadi wi fi takildi diyor sag sol tuslariyla kablosuz yapiyorum asagiya geliyorum orda buldugu android seciyorum sifreyi giriyom kirmizi tusla kaydediyorum yine ayni islem yapiyorum baglaniyor diyor bir muddet sonra hata hic baglanamadim

delirecem

Yokmu cvb veren:help:

Yorum yap

internet ayarları bolumunden epg şifreyi sil

Yorum yap

hakan77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            internet ayarları bolumunden epg şifreyi sil

Tesekkurler. Ama malesef gene olmadi. Sen yazmdan oncede yapmistim. Olmuyor. Nefret ettim. 5.275 yazilimi yukledim yine yeni yazilimi yukledim. Gene olmadi :manga:

Yorum yap

Arkadaşım tüm bunları yapıyorsun yapmasına ama peki tüm bunları yaptıktan sonra cihazı arka anahtardan kapatıp tekrar açıyormusun.?
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

aynen haydar abimin dediyi gibi

Yorum yap

Ben bu yazılımı yüklüyorum usb üzerinden ERROR C06 yazısı çıkıyor makinenin önünde machina çift tuner cihazım

Yorum yap

Çift tuner yazılımı yapmaması lazım..
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşım tüm bunları yapıyorsun yapmasına ama peki tüm bunları yaptıktan sonra cihazı arka anahtardan kapatıp tekrar açıyormusun.?

Bana diyorsan evet demedigim hic bir sey kalmadi.:alalal:6h

Yorum yap

mupa19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben bu yazılımı yüklüyorum usb üzerinden ERROR C06 yazısı çıkıyor makinenin önünde machina çift tuner cihazım
                        Merhabalar söz konusu HATA uyarısının anlamı kısaca şudur.!

(- USB Bellek içerisinde yazılım dosyası yok -)

Bununda nedeni iki durumdan kaynaklıdır.1.USB içinde birden fazla yazılım olması, belkide bir önceki yazılımı silmediniz.! 2.İndirmiş olduğunuz yazılımı ZİP ten çıkarmayıp o şekilde Usb ye atıp yazılımı yüklemeye çalışmanızdır.! Siz kontrolleri yapın sorununuz hallolacaktır merak etmeyiniz.
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Çift tuner yazılımı yapmaması lazım..

Butun site yoneticilerine duyrulur! Kac gundur bu sitede yardim istiyorum hic kimse yardim etmiyor mach1 dahil ozel msj attim hala cvp vermedi nedeni aciklarmisiniz. Ben bir konu actim o konuyu site yoneticileri tarafindan kaldirildi?:at:kaldirildi

Yorum yap

pandora21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Butun site yoneticilerine duyrulur! Kac gundur bu sitede yardim istiyorum hic kimse yardim etmiyor mach1 dahil ozel msj attim hala cvp vermedi nedeni aciklarmisiniz. Ben bir konu actim o konuyu site yoneticileri tarafindan kaldirildi?:at:kaldirildi
                            Arkadaşım bilgimiz dahilinde yardım etmeye çalışıyoruz işte, bu kadar feveran etmenin bir anlamı yok.! Bu konuda tek şikayeti olan sizsiniz demekki sizden kaynaklanan TEKNİK bir sorun var ortada.Yazılımsal bir hata olsa idi bu konuda bir tek siz değil bu şekilde cihazı kullanan bir çok kişi yazardı zaten.Madem buradan bir şey gelmedi size göre arayın MERKEZ servisi onlar yardımcı olmaya çalışsınlar.
                            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Wifide samsung teldende iphone5 dende nexte takılı wifi aparat ile sorunsuz çalışıyor bende film seyrediyorum 1 saatir kesilme vs yok wifi cepten 3g bağlantı 2 teldende ok herhangi bir sorun yok..
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Arkadaşım bilgimiz dahilinde yardım etmeye çalışıyoruz işte, bu kadar feveran etmenin bir anlamı yok.! Bu konuda tek şikayeti olan sizsiniz demekki sizden kaynaklanan TEKNİK bir sorun var ortada.Yazılımsal bir hata olsa idi bu konuda bir tek siz değil bu şekilde cihazı kullanan bir çok kişi yazardı zaten.Madem buradan bir şey gelmedi size göre arayın MERKEZ servisi onlar yardımcı olmaya çalışsınlar.

Tesekurler kardes ama sorun bende degil samsung S2 plus baglaniyordum cok guzel calisiyordu. Sorunsuz bir sekilde LG G4c yeni bir telefon aldim onada baglandim cok guzel calisti ve sonra samsung marka telefonuma baglanmak istedim sifre istedi sifreyi girdim hata diyor baglanmiyor o gun bugundur baglanamadim next starida ariyorum o gunden beri sadece muzik dinletiyorlar hic kimse cvp vermiyor eee gelde kizma kardesim gelde isyan etme sen kendini benim yerime koy?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X