• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Redline CS-100x Yeni Ürün

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Redline CS-100x Yeni Ürün

Redline CS-100x Yeni Ürün

[IMG]http://www.******.com/attachment.php?attachmentid=23232&d=1164640168[/IMG]

özelliği nedir bu cihazın sharing yapıyormu?

Yorum yap

özelliklerini araştırma şansım olmuştu güzel bi cihaza benziyor,önceki modellerden biraz daha önde galiba

Yorum yap

ben merak ettim görmüştüm incelmedim araştırcam

Yorum yap

-CS 100X den Sürpriz Özellikler
          Uydudan yazılım güncellemeye devam...

CS 100X’te uydudan güncelleme özelliği çok geliştirildi.

Artık yazılım almak için beklemeye gerek yok. Yazılımı kendinize özel hemen oluşturabiliyorsunuz. Yazılım çok kısa sürede aramasını bitirip
          güncelleşmeyi gerçekleştiriyor. Böylece zaman kaybı minimum süreye iniyor.

- Yeni Bir Sistem Uydudan Frekans Yükleme

Yeni Redline CS100X’le birlikte ayaklarınızı uzatıp Tv izlemeye hazır olun. Çünkü yeni Redline herşeyi siz yorulmadan yapacak..
          Örneğin Show Tv’nin frekansı değişmiş olabilir.Önceden yapmanız gereken frekans listesi aramak ya da ‘easy promo’ya gelmek,network açmak veya bilgisayardan kanal listesi atmak vs. veya servise götürüp yeni kanalın frekansını frekansını ücret karşılığında ekletmekti.
          Yani işiniz çok zordu.
          Yeni Redline CS100X’te bunların hiç birine gerek kalmayacak. CS100X yeni frekansı uydudan kendisi yükler , eski frekansı siler , kanal sıralamasını bozmadan yeni kanalı eski yerine ekler ve keyifli seyirler diler...

- CS100X Sürprizi
          Yeni Redline CS100X ile internet dünyasına adım atacaksınız...

- Gecenizi Renklendirecek Sürpriz Özellikler
          Redline CS100X sizlere sabit bir kanal ve sabit bir süre vermek yerine sizin için birçok seçenek sunuyor. İstediğiniz Tv kanalı varsa onu

Redline CS100X için çok özel fiyatlara alabileceksiniz. Her cihaz alana 1 adet indirimli kart alabileceksiniz.
          Sizlere sunulan kart seçeneklerinden her hangi birini seçerek istediğiniz Tv Kanallarını izleyebileceksiniz.

- Uydudan Kanal Listesi Güncelleme

Dakikalarca uyduları taratmak Diseg ayarlarını yapmak, tek tek kanal sıralamak şifrelemek, haberleri yan yana almak istenmeyen kanalları silmek vb... saatlerce süren bir iş idi.

Yeni Redline CS100X bunların hepsine ‘SON’ veriyor. Sadece beş dakika gibi bir zamanda bütün bu bahsettiğimiz şeyleri CS100X uydudan otomatik yapabiliyor…
          Siz ayaklarınızı uzatın ve sadece Tv seyretmenin keyfini yaşayın.

- Kanal Sıralama, Kanal Taşıma, Kanal Şifreleme, Kanal Silme Derdine Son

Eski modellerde kanal taşıma ve kanal sıralama tek tek yapılıyordu. Bu da tüketicilerin zaman kaybını arttırıyordu. CS100X’te bu durum ortadan kaldırıldı...

Hızlı toplu kolay olarak tüm fonksiyonlar düzenlendi... Artık kanal sıralamak çok kolay ve çok hızlı.
          2 modül çakılı+2 modül yeriniz daha var
          Yeni Redline CS100X’te iki tane All Cam modül çakılı olarak bulunmaktadır. Bu da satın aldığınız kartlar için modül alma zorunluluğunuzu
          ortadan kaldırıp size maddi avantaj sağlıyor.Bugün en hesaplı modülün bile 50 USD civarında olduğunu düşünürsek Redline CS100X’in
          ne kadar avantajlı olduğu daha iyi anlayabilirsiniz..... Ayrıca modül almak isteyen müşterilerimizi de düşündük ve 2 boş modül yuvası ekledik. İstediğiniz modülü alıp takabiliceksiniz... Keyifli seyirler…

- Kolay kullanımlı menü yenilendi

Bazı kişilerin alışkanlıklarını değiştirmek çok zordur. Eski Redline menülerine alışamayanlar için CS100X ideal... Redline menüsünü sizin alışkanlıklarınıza göre yeniden düzenledi. Şimdi her şey sizin rahatınız için…

- Oyunlar çocuklar için
          Redline CS100X’e keyif alacağınız oyunlar eklendi. Eğlenceli oyunlar sizleri bekliyor...

- Ekranı 4/6/8/16 ya bölme
          Redline CS100X’te ekranı istediğiniz kadar karelere bölebilirsiniz. Farklı kanalların görüntülerini kesitler halinde izleyebileceksiniz.

- Pip ekran içinde ekranı
          Redline CS100X ‘te bir tv kanalını izlerken aynı bantta olması koşuluyla, başka bir Tv kanalını canlı olarak aynı anda izleyebilirsiniz...

- Ekran zoom
          Daha yakından istediğiniz ekranı 3 kat zoom yapma özelliğine sahipsiniz.. Redline CS100X uzağı size yaklaştırıyor.

- Ekran dondurma pause
          Redline CS100X ekrandaki görüntüyü sizin için dondurur, siz tekrar başla dediğinizde ise devam eder.

- Teletext
          Teletex ile Tv keyfiniz bilgi ile daha da artacak Tv izlerken bilgileneceksiniz.
          Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

ne kadar fiyatı bunun? uydudan güncelleme yapıyormu bide?

Yorum yap

neverever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ne kadar fiyatı bunun? uydudan güncelleme yapıyormu bide?
              arkadaş uydudan güncellemeye devam diye yazmış okumadanmı yazdın soruyu arkadaşım saygılar
              Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
              Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
              Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
              Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
              Ö.HAYYAM

Yorum yap

180 usd fıyatı dostum halıl sırın arkadasımızın dedıgı gıbı yazıyı ıncele bır ıstersen ....

Yorum yap

ya arkadaşlar herkes aynı şeyi kopyalamış yapıştrımış receiver bilgisi için..

-CS 100X den Sürpriz Özellikler
                  Uydudan yazılım güncellemeye devam...
                  .... falan filan sanki kendileri incelemişte yazmış gibi.. önceki redline dan ne farkı var 18500 deki gibi bundada bizi kandıracaklarmı.. öncekilerdede bir sürü şey yazmışlardı cs falan filan nerdee? bundada double cs varmış bi tanesi olduda 2. nide yapmışlar.. bırakın bunları kendiniz denedinizdemi bize de övüp duruyosunuz???
                  saygılar

Yorum yap

http://www.karabalikelektronik.com/pinfo.asp?pid=164

cıhazı bızde satmaya basladık basarılı bır cıhaz yapmıslar ve D+ POLSAT gıbı keylerı yenı gelen kanalların tamamını uydudan guncellemesını yapıyor dıger netıon box cıhazlarından cok daha basarılı bır cıhaz bence,

Yorum yap

Kabus_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      http://www.karabalikelektronik.com/pinfo.asp?pid=164

cıhazı bızde satmaya basladık basarılı bır cıhaz yapmıslar ve D+ POLSAT gıbı keylerı yenı gelen kanalların tamamını uydudan guncellemesını yapıyor dıger netıon box cıhazlarından cok daha basarılı bır cıhaz bence,
                      üstadım bu cihazın menü resimleri var mı elinizde...

1-Görüntü kalitesi nasıl
                      2-donma kilitlenme vs vs sorunları var mı?
                      3-+yazılım atılabılıyor mu ..

vs vs konularda bızlerı bılgılendırırsenız sevınırız..

Yorum yap

donma ıle hıc karsılasmadım menu resımlerıde yok bende ama bugun alırım verırım

Yorum yap

ilginize teşekkür ederim ..

Yorum yap

ustadım verecegınız bılgı dogrultusunda ve o resımler benı yonlendırecek ve sızden ıstıramım bu cıhaz hakkındakı degerlendırmenız artısı ıle eksısıyle kısacası tum yonlerı ıle ..

saygılarla..

Yorum yap

@Kabus_34 beklemekteyiz o resimleri

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X