• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Total video convert tool crackli

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Total video convert tool crackli

arkadaşlar mach1 hocanın son yazılımında süper pluslar m2t formatında flash diskinize kayıt yapmaktadır size vereceğim MPEG Streamclip programıyla kaydettiklerinizi istediğiniz formata çevirebileceksiniz .ben kullandım güzel sonuçlar aldım.ancak bilgisayarınızda QuickTime yüklü olmalıdır.kolay gelsin .programın desteklediği formatlar:MPEG, VOB, PS, M2P, MOD, VRO, DAT, MOV, DV, AVI, MP4, TS, M2T, MMV, REC, VID, AUD, AVR, VDR, PVR, TP0, M2V, M1V, MPV, AIFF, M1A, MP2, MPA, AC3, ...

http://www.squared5.com/svideo/italian-home.html

Bizim aradığımız Mpeg kayıtları m2t formatına çevirmekti yani Doğum günü yada Düğün görüntülerini m2t yapıp Recevierde seyretmek için...Bu program m2t dosyasını mpeg yapıyor yani işe yaramıyor yinede sağol zahmetin için ama aramaya devam edelim.....Teşekkürler ve Selamlar.....

Yorum yap

receiverimdeki kayıtlarımı mpeg e çevirip vcd de seyrediyorum ve çok başarılı.daha bir çok özelliği var ama denemedim.

Yorum yap

acey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        receiverimdeki kayıtlarımı mpeg e çevirip vcd de seyrediyorum ve çok başarılı.daha bir çok özelliği var ama denemedim.
        O iş kolay bizim aradığımız Doğum günü yada Düğün Video çekimlerini Next ile izlemek...Neyse mesele anlaşıldı madem o zaman hep beraber aramaya devam edelim......

Yorum yap

Bilgisayarda seyretmek için convertere gerek yok codec yükleyince istediğiniz playerle seyredersiniz önemli olan tersine converter mpeg to m2t ben aradım bulamadım belki çıkar aramaya devam

Yorum yap

Total video convert tool crackli

1-http://www.badongo.com/file/3139447 total video contverter 3.10 demosunu yükleyin
            2- http://www.badongo.com/file/3139334 bu crack dosyasının içinde regme yi iki kere tıklayın full hale geliyor.ben bu programı denedim video kameradan ve pc bilgisayardan kaydettiğim görüntüleri bu program çevirdim flashbelleğe atarak cihazdan seyrettim arkadaşlar.
            ----------------------------------------------------
            nasıl yapacağız?
            1-pragramı açtıktan sonra new task deyip kaydettiğimiz videoyu bulucaz.
            2-daha sonra açılan pencereden mpeg2tsyü şeçip setingten pal işaretleyip audio seceneğini 500veya 600 yapın yoksa sessiz oluyor daha sonra save apply dedikten sonra convert now . bukadar iyi seyirler

--------------------------------------------------------------------------------
            Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

Hiko yazdıklarını biraz daha açıkla lütfen çünkü olmuyor.....Yani siyah ekrandan öte gidemedik................

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Hiko yazdıklarını biraz daha açıkla lütfen çünkü olmuyor.....Yani siyah ekrandan öte gidemedik................
                Convert yapmazdan önce setingden pal işaretle onun altında saveapply var ona bas ve converti başlat arkadaşım

Yorum yap

resimli anlatımı ilave ettim arkadaşlar

http://www.badongo.com/file/3139891
                  RESİMLİ AÇIKLAMA

Yorum yap

arkadaşlar

yapabilen arkadaş yokmu ? yapanlar yazarsa memnun olurum(bu aynı zamanda 100. yıldızı alabilmek içindi)

Yorum yap

ya hiko bu resimli anlatımın linki açılmıyo bekleyin yükleniyor diyo 10 dk oldu halen yüklenmedi. direk foruma yükleseydin daha iyi olurdu bence saygılar.

ama bu azim varken halledecez inşallah...

Yorum yap

şükrütunc Nickli Üyeden Alıntı
                        ya hiko bu resimli anlatımın linki açılmıyo bekleyin yükleniyor diyo 10 dk oldu halen yüklenmedi. direk foruma yükleseydin daha iyi olurdu bence saygılar.

ama bu azim varken halledecez inşallah...
                        direk foruma yüklemesini bilmiyorum nasıl oluyor? biliyorsan tarif edermisin

Yorum yap

Eklendi....
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Eklendi....
                            hocam nasıl ekleniyor tarif edebilirmisiniz iyi akşamlar

Yorum yap

hiko61 Nickli Üyeden Alıntı
                              hocam nasıl ekleniyor tarif edebilirmisiniz iyi akşamlar
                              Yok onu sadece mach1 ekler :ehehe:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X