• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Satılık Wetek OpenELEC-Box

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Satılık Wetek OpenELEC-Box

Play'den farkı kumanda ve WeTek Cloud Servisi yok, onun dışında aynı.

Hatta E2 kumadaya bile gerek duyulmuyor.

Garantisi devam etmektedir...

Fiyat: 250 TL...

200TL.

Sevgiler...

Yorum yap

özkaradağ hocam e2 kumanda mevcutmu biraz bilgi verebilirmisiniz

Yorum yap

Evet, mevcut.

Sevgiler...

Yorum yap

350TL.

Sevgiler...

Yorum yap

wetekplay için biraz daha bekliycem ustam bulamazsam ozaman sizin cihazda satılmamış olursa olabilir olmuşken iptv side olsun istiyorum saygılar

Yorum yap

Bu cihazın IP Tv'si var.
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

hocam üstte yazıyorya ip tv servisi yok diye ben onu kast etmiştim

Yorum yap

O wetek'n sağladığı wecloud servisi.Sizdemi onu kastediyorsunuz?
                  BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

orkunoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hocam üstte yazıyorya ip tv servisi yok diye ben onu kast etmiştim
                    WeTek Firmasının sağladığı hizmet o (ki şu anda atıl durumda), yani normal IPTV / VOD / Akış özellikleriyle ilgisi yok.

Bu özelliklerde hiç bir sıkıntı yok.

Sevgiler...

Yorum yap

oyle diyorsanız sizin cihazınızı da alabilirim ozaman ustam yanlız fiyat ne olucak önce 250 demişsiniz sonra 200 düşmüşsünüz sonrada 350 çıkmışsınız ben ilanımda 200 tlye kadar cihaz alabilecegimi yazdım nasıl alaşıcaz ustam saygılar

Yorum yap

Bana bir kaç müddet verebilirseniz sevinirim, işyerinde cihazı bir proje için demo-show amaçlı göstermem gerekiyor, kabul ederlerse cihaz onların, etmezlerse kargo senden 200TL'ye bırakacağım size.

Sevgiler...

Yorum yap

olur hocam saygılar

Yorum yap

selam ustam demo-show olayınız gerçekleştimi bayagı zaman geçti bekliyorum saygılar

Yorum yap

Haber vermelerini bekliyorum abi, olumlu ya da olumsuz döneceğim sana.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X