• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Lisans aldıktan sonra?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Lisans aldıktan sonra?

Bizim forumumuz şu an lisanssız. Pek yakında lisans alacağız.Sorum ise şu olacak:160 dolar (ömü boyu alıcaz) verdikten sonra herhangi bir ücret ödeyecek miyiz?Ödeyeceksek bu ücret aylık mı yıllık mı olacak ve ne kadar ödeme yapacağız?Şimdiden teşekkür ederim.

160 $ verip owned (ömür boyu) lisans aldıktan sonra hiçbir ödeme yapmaya gerek yok...

Yorum yap

yanlız 1 seneniz dolunca güncelleme ücreti vereceksiniz .. 30 $ sonra tekrar 1 yıllık ücretsiz güncellemeniz olacak

Yorum yap

BeYaZ_öLüM Nickli Üyeden Alıntı
        yanlız 1 seneniz dolunca güncelleme ücreti vereceksiniz .. 30 $ sonra tekrar 1 yıllık ücretsiz güncellemeniz olacak
        Hayır 160 $ verdikten sonra hiçbir ücret ödemeye gerek yok... ben 2 senedir kullanıyorum örneğin..

Yorum yap

orda öyle yazıyor organik81 kardeşim lisans alırken 160 ömür boyu diyor ama güncelleme 30 $ yazıyordu vallaha öyle ise mükemmel ozaman

Yorum yap

alala ben hiç dikkat etmedim; 2 senedir kullanıyorum dediğim gibi ama hiç ekstra ücret ödemedim.. tekrardan bir göz atayım..

Yorum yap

vallaha organik81 kardeşim fazla ingilizcem yok ama sanıırm öyle diyor yani şimdi biz 1 yıl bitince birdaki seneye 30 $ ödemeyelim ozaman ya buna bir açık getirirsek iyi olacak

vBulletin (Owned License)
              The owned vBulletin Forum license allows you to run the software on your site indefinitely. Along with this license, you will receive one year of free updates. Beyond the first year, you will have to pay a nominal fee, currently $30, to obtain updates for an additional year.

This license includes free email and forum support

Yorum yap

hmm.. evet yazıya göre öyle diyor.. ama ben henüz herhangi bir eksiklik yaşamadım veya uyarı da gelmedi.. ben bunu orda yetkili kişilerden birine sorayım daha ayrıntılı..

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı
                  hmm.. evet yazıya göre öyle diyor.. ama ben henüz herhangi bir eksiklik yaşamadım veya uyarı da gelmedi.. ben bunu orda yetkili kişilerden birine sorayım daha ayrıntılı..
                  işde bu yazıya canım sıkıldı
                  Daha dün lisans aldım ve ben upgrade için ekstra bir ücret aklımdan bile geçmiyordu
                  Bakalım bir yıl içinde kim olur kim kalır...
                  Gorüşünden sonraki açıklamanı bekliyorum organik

Yorum yap

organik81 kardeşim araştırdın mı ne yaptın ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X