• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

biss ler

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• biss ler

arkadaşlar en son 01 temmuz 2010 yazılımın atmıştım. fakat görüntü kalitesi pek iyi olmadığı için tekrar 21.04.2008 yazılımına döndüm. fakat bu arada cas da biss ler gitmiş sadece 5 tane kanalın kaydı var. trt 3 trt1 falan yok bunları elle mi eklemem gerekir son softcam dosyasını attım eklememiş. bilgelendiren olursa sevinirim.
    :ehehe:damarıma basanın kafasına basarımdunkes:

fireman1325 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar en son 01 temmuz 2010 yazılımın atmıştım. fakat görüntü kalitesi pek iyi olmadığı için tekrar 21.04.2008 yazılımına döndüm. fakat bu arada cas da biss ler gitmiş sadece 5 tane kanalın kaydı var. trt 3 trt1 falan yok bunları elle mi eklemem gerekir son softcam dosyasını attım eklememiş. bilgelendiren olursa sevinirim.
    Verilen dosyalar daima yeni yazılımlara uygun olarak verilir. Bu nedenle attığınız dosya, kullandığınız yazılıma uygun olmadığı için cihaz kendi veritabanına bu kêyleri eklemedi.

Kêyleri ya elle kendiniz gireceksiniz, ya da eski dosyalardan bulacaksınız.

Yorum yap

Size Eski Dosyalardan bir tanesini Gönderiyorum

Sn. @Ekurel'in hazırlamış olduğu dosyadır. Tarih biraz eski ama işinizi görecektir elle girmekten iyidir. Kolay gelsin.
      Eklenen Dosyalar
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

teşekkürler karbon

Yorum yap

yalnız ekurel in dosyalarını benim makina kabul etmiyor. acaba tasarım hocamın eski dosyalarından varmıdır ?

Yorum yap

fireman1325 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yalnız ekurel in dosyalarını benim makina kabul etmiyor. acaba tasarım hocamın eski dosyalarından varmıdır ?
            Sn.@Tasarım'ın son softcam'inin eski versiyona uyarlanmış halidir.
            Eklenen Dosyalar
            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

26 mart 2010 yazılımından önceki yazılımlara ait sayın tasarım hocamın bir dosyası olursa herhalde işimi görür diye tahmin ediyorum. mümkünse tasarım hocam

Yorum yap

evet bu çok teşekkürler karbon ilgin ve alakan için

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X