• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Newcamd HDTV Server

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    digium hocadan alıntı

HD kanallar kısmında elektrik kesintisi var biraz sabırlı olun.Mach1 hoca elektrik gelince yazar
    Nebutv üstaddan sampiyon...

Yorum yap

• asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Nebutv üstaddan sampiyon...
      teşekkürler asifo arkadaşım düzelttim kafam yerinde degildi motor ayarlarını yapamamıştım şimdi onuda hallettim digium hocanın sayesinde isimlerde ondan karıştı uyarı için teşekkürler

birde şuanda hotbirt cyafralar +speice 16 derece digi albanalar ve bulsat açıkmı acaba sende bende digerleri açık

Yorum yap

• saygılar hocam pm attım gönderirseniz memnun olurum saygılar
        ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

teşekkürler asifo arkadaşım düzelttim kafam yerinde degildi motor ayarlarını yapamamıştım şimdi onuda hallettim digium hocanın sayesinde isimlerde ondan karıştı uyarı için teşekkürler

birde şuanda hotbirt cyafralar +speice 16 derece digi albanalar ve bulsat açıkmı acaba sende bende digerleri açık
          Arkadaşım gece erken yattık malum mesai vardı....

Yorum yap

• asfio Nickli Üyeden Alıntı
            Arkadaşım gece erken yattık malum mesai vardı....
            şuanki durum gene aynı sorun varmış galiba cyaflalar digital albanalar ve bulsat şuan yok diger yayınlar normal dün geceden beri

Yorum yap

şuanki durum gene aynı sorun varmış galiba cyaflalar digital albanalar ve bulsat şuan yok diger yayınlar normal dün geceden beri
              Hallolur arkdaşlar....Sabredin biraz....

Yorum yap

• arkadaşlar şuanda Newcamd Full Server daki durum
                16 derece
                11304 açık
                11011 açık
                11138 açık
                10972 açık Freextv1-2-Xdreamtv
                açmayanlar
                Digital Albanialar kapalı..conax olanlar
                ...............................................
                13dogu
                absat açık
                12092 açık -Mctler
                12360 açık Sviewler
                12207 açık Freextv1-2-Xdreamtv
                10853 açık ınxtc tv
                12692 açık DorcelTv
                kapalı olanlar
                Redlightlar
                Private Spice
                Cyfralar
                ..................................
                39 dogu
                Bulsatcom kapalı

şuan bendeki durum bu

galiba yayınlarda sorun varmış ayarlarınızla oynamayın düzelince haber verilecekmiş

Yorum yap

• Abi süper bi açıklama . Hep acaba ADSL'demi sıkıntı . Kablodamı bir şey oldu . KAfayı cozutuyorum . Bu açıklama en azından sorunu belirliyor. Bekleyeceğiz o zaman

Yorum yap

• ersinerdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Abi süper bi açıklama . Hep acaba ADSL'demi sıkıntı . Kablodamı bir şey oldu . KAfayı cozutuyorum . Bu açıklama en azından sorunu belirliyor. Bekleyeceğiz o zaman
                    evet sorun varmış hdli yayınlarda açıklama dün yapıldı şuanki durumda burdakiler

Yorum yap

• hala yok hd yayınlar sorunu öğrene bilirmiyiz

DREMBOX800HD PVR-Bulsatcom hd -Sky UK hd -Orbit Network -UPC Direct- Premiere-CanalSat France-CanalDigitaal-Digital +hd-ITV Partner-Total TV-DigitAlb-Bis-Cyfra +hd-Sky Italia hd-Nova-Cyfrowy Polsat hd-Hello HD(yeni)-Viasat hd-Focus Sat-Canal Digital hd (thor)-Digi TV-ADD-Showtime-Meo hd-TV Cabo hd CCCAM FULL

Yorum yap

• rodi72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hala yok hd yayınlar sorunu öğrene bilirmiyiz

elektirik kesintisi varmış serverin oldugu bölgede düzelekmiş bazı yaynlar devam ediyor şuan

Yorum yap

elektirik kesintisi varmış serverin oldugu bölgede düzelekmiş bazı yaynlar devam ediyor şuan
                          Cyfra Canal+ Sport HD ve Canal+ Film HD ve Digit Alb HD'ler yok daha değil mi ??

Yorum yap

• Cyfra hd açık şu an bakabilirsiniz...
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Cyfra hd açık şu an bakabilirsiniz...
                              Teşekkürler Hocam...

Yorum yap

• Tek albania da sorun var oda halledilecek arkadaşlar diğer tüm paketler açık şu an...
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X