• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Super

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D Super

arkadaşlar bir müşterimde Next Machina 3D Super cihaz var 8li diseqc taktım ama ne yaptımsa hellassattan sinyal alamıyorum çanakların ayarı çok iyi fakat böyle bir sorun yaşıyorum ne yaptımsa bir türlü hellassat tan sinyal yok diyor diseqc girişlerini değiştiriyorum diğer uydulardan sinyal geliyor ama sadece hellassat sıkıntı yarattı.cihazda 2.216 yazılımı yüklü acaba yazılımsal bir sorunmudur yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

yazılımsal sorun değil .çünkü bende hellasat var bütün yazılımlarda bişi olmadı sinyallar iyi bişi gözden kaçırmış olmayaasın dostum

Yorum yap

lnb olabilir

Yorum yap

Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ediyorum öncelikle sorunu çözdüm 8li diseq 1.1 olduğu için kurduğum yedi lnb nin numaralarını seçtim hellassat hariç hepsinden sinyal aldım sonra sadece hellassat için diseqc 1.2 motor bölümünde yok yazan yeri diseqc 1.2 motor seçince sinyal geldi ve kanalları ayarladım teslim ettim çok şükür ilginç bir deneyim oldu.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X