• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ıp adresi alamıyorum yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yasarsen03 Nickli Üyeden Alıntı
    yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim yapabilecek başka birşey kalmadı eternet çipini ben yükleyebilirmiyim

malesef onu sen yapamazsın servis yapar

Yorum yap

arkadaslar son gelen ultralarda eternet versiyonu eski geliyor güncellemeniz gerek arkadasın sorunu da ondan kaynaklanıyor sitede var tf 530 güncellemsi iyici bir bak öyle yükle
      NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
      atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

fatix67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaslar son gelen ultralarda eternet versiyonu eski geliyor güncellemeniz gerek arkadasın sorunu da ondan kaynaklanıyor sitede var tf 530 güncellemsi iyici bir bak öyle yükle
        Arkadaşım ıp alamıyorumki nasıl yükleyeceğim tf-530 u cihazları servise gönderiyorum yapacak başka birşey kalmadı hepinize teşekkür ederim

Yorum yap

Arkadaşım ıp alamıyorumki nasıl yükleyeceğim tf-530 u cihazları servise gönderiyorum yapacak başka birşey kalmadı hepinize teşekkür ederim
          arkadaşım gönder servise flaşını yazsınlar birde eternet kablosunu takarken cihaz mutlaka arka dügmeden kapatın yoksa yanar

Yorum yap

arkadaşım modemde dhpc server kapalıysa ıp almaz.dhpc server auto yap ve modeme reset at sorun kalmaz...
            ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

İ.K.S.X. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşım modemde dhpc server kapalıysa ıp almaz.dhpc server auto yap ve modeme reset at sorun kalmaz...

n/w versiyonu 2.1 olan cihaz ıp alıyor aynı modemden 1.2 olan almıyor modem in elektrik fişini kaç sefer çıkartıp taktım ama sonuç nafile başka yerde denedim cihazı ama sonuç gene yok

Yorum yap

cıhazı resetle ilk cıkan yazılımı at 30 haziran 2006 yazılımını at ozaman düzelmesi lazım.

Yorum yap

cihaz tamamdır yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim
                  yapılan işlem: 30.06.06 yazılımını atıp resetledim tf-530 u güncelleştirdip resetledim sonra en son yazlımı attım
                  yaptığım hata:30.06.06 yazılımını atıp reset attım sonra en son yazılımı atıp tf-530 yazılımını güncelleştirmeye çalışıyordum

Yorum yap

direk modenmden alıyorsan problem olmaz ama modem coklayıcı aparattan alıyorsan calişmaz aklında bulunsun yada sistem bilgisine bak siyah mı yeşil mi benimki bir oneri sadece...
                    ERKEKLERİ YILLAR DEGİL ERİŞEMEDİKLERİ KADINLAR YIPRATIR...

Yorum yap

interkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      direk modenmden alıyorsan problem olmaz ama modem coklayıcı aparattan alıyorsan calişmaz aklında bulunsun yada sistem bilgisine bak siyah mı yeşil mi benimki bir oneri sadece...
                      önerin için teşekkür ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X